مشکلات اقتصاد با عزم جهادی حل می شود همدان پیام
 
 
يكشنبه - 26 خرداد 1398 - شماره 3496
 
امروز : دوشنبه ، 27 خرداد 1398

Today : Mon, June 17, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  85333 تاریخ انتشار:  1397-07-17 - 06:00 تعداد بازدید:  132
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان :
مشکلات اقتصاد با عزم جهادی حل می شود

نویسنده : پروین سلیمی

اخبار

فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) استان  در همايش جهادگران عرصه توليد و صنعت استان که در سالن همایش شهرک فناوری استان برگزار شد  اين همايش را فتح بابي دانست برای تقویت روحیه جهادی كه با حضور فرماندهان توليد و اقتصادي استان تشكيل شده است.
مظاهر مجيدي گفت: اين گردهمايي بهانه‌اي است تا بسيج، سپاه ، نيروهاي دولتي و اجرايي كشور با همفكري هم براي مقابله با جنگ اقتصادي و استفاده از پتانسیل جوانان چاره‌انديشي كنند .
در ادامه اين همايش معاون نیروی  انساني استاندار همدان حضور دولت در كنار سپاه و بسیج را بسيار با ارزش دانست كه با همفكري هم مي‌توانند جامعه را از اين بحران نجات داد.
محمود قياسي گفت: ما باید بتوانیم با استفاده از پتانسيل‌هاي موجود جامعه  خود را از اين تهاجم اقتصادي نجات دهيم و اين را باور كنيم كه ايراني با استعدادترين و توانمندترين است. پس از امروز دست به دست هم  می دهيم تا با استفاده از فنون تكنولوژي و خلق صحنه‌هاي ايثار و جهاد، رشادت‌هاي زمان جنگ را در جبهه اقتصاد به منصه ظهوربرسانیم  تا با سربلندي از اين پيچ تاريخي گذر كنيم.
در ادامه ، مسئول بسيج كارگري سپاه استان، در باره اهداف این همايش گفت: در نظر داریم براي شروع كار زمينه توسعه پايگاه‌هاي مقاومت در مراكز توليد رامهیا کنیم . 
ابوالفضل برات‌زاده افزود: در استان 300 كارخانه داريم كه امكان ايجاد پايگاه مقاومتی رادارند اما در 20 درصد از اين فضاها پايگاه بسيج فعال است. تصميم داريم در همه آنها پايگاه مقاومت ايجاد كنيم.
وي تحليل وضعيت كنوني جمهوري اسلامي ايران از لحاظ جنگ اقتصادي در شرايط فعلي و مرور بر منويات مقام معظم رهبري و ايجاد تعامل و انسجام بين دستگاه‌هاي مرتبط و صاحبان صنايع و فرماندهان اقتصادي، آشنا شدن مديران با مأموريت‌هاي بسيج كارگری را از اهداف همايش را از ديگر اهداف همايش برشمرد.
 رئيس شوراي اسلامي كارگران استان نيز از فعاليت 52 درصد جمعيت كارگري در كشور خبر داد و افزود: 42 ميليون نفر از جمعيت ايران را كارگران تشكيل مي‌دهند كه اگر از اين جامعه غافل شويم، آسيب جدي مي‌بينيم؛ زيرا كه امروزه كارگران ما همه از تحصيلات عاليه برخوردارند.
محمدرضا محسني گفت: در سال 97 از سوي شوراي عالي كار، حقوق كارگران 2 ميليون به بالا تعيين شده كه دريافتي آنها بايد يك ميليون و 400 مي‌بود ولي به دليل مشكلات ارز و دلار در جامعه با كاهش 70 درصدي حقوق كارگران مواجه شديم كه كارگران ما امروز با 900 هزار تومان زير خط فقر زندگي مي‌كنند و اميد است با همفكري تيم دولت و سپاه و بسيج مشكلات اقتصادي را از سر راه مردم برداريم.
در ادامه مسئول سازمان بسيج كارگري كشور برون‌رفت از تنگناي اقتصادي جامعه را مستلزم هم‌افزايي همه نهادهاي كشور دانست.
اميرحسين رعيتي‌‌فرد حربه دشمن را القاي فقر و عجز بين مردم دانست و گفت: نياز است براي مقابله با اين حمله خطرناك اقتصادي از ظرفيت جوانان استفاده كنيم و هيچ شكي نداشته باشيم ملت ايران در برابر سختي‌هاي بزرگ‌تر از اين پيروز شدند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com