حال خوب سفر در همدان با میهمان‌نوازی همدان پیام
 
 
دوشنبه - 22 مهر 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 23 مهر 1398

Today : Tue, October 15, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  95979 تاریخ انتشار:  1398-04-18 - 08:41 تعداد بازدید:  222
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خانواده گردشگر در 326مین روز سفر به همدان رسیدند
حال خوب سفر در همدان با میهمان‌نوازی

گردشگری

■ 400 روز دور ایران با رینگو 

سفر چهارصدروزه‌ خانواده گردشگر ( لطیفی) پس از دو ماه برنامه‌ریزی و تلاش شبانه‌روزی، 20 مرداد 97 آغاز شد و حالا که 70 روز تا پایان سفر مانده است به همدان رسیدند. این خانواده طبق برنامه‌ای که داشتند در آغاز سفر از اصفهان به‌سمت قزوین به‌راه افتادند. ویژگی بارز این سفر خانه‌‌ ماشینی آنهاست که توانسته است توجه همه را به خود  جلب  کند. خانواده گردشگر با رینگو ماشین ویژه خود که نقش خانه را برای آنها در سفر ایفا می‌کند با شعار «پيش به‌سوي ناشناخته‌ها»؛ وارد همدان شدند و مورد استقبال مهرداد حمزه مدیرعامل خانه مطبوعات قرار گرفتند. خانواده ۴ نفره گردشگر که با شعار «پیش به‌سوی ناشناخته‌ها»، ایرانگردی ۴۰۰ روزه خود را آغاز کرده بودند، در همدان با همراهی"مهرداد ضیایی‌مهر" راهنمای گردشگری استان همدان‌، به‌منظور شناساندن و معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر همدان رقم خورد. همچنین آنها در کمیسیون گردشگری و سرمایه‌گذاری شورای‌اسلامی شهر همدان درکنار شهردار و برخی اعضای شورای شهر نیز حاضر شدند‌.
در این حضور بخشی از برنامه‌های سفر خانواده گردشگر معرفی شد. خانواده گردشگر از حس خوب خود در پیاده‌راه میدان مرکزی شهر همدان و بازدید از مجموعه تفریحی توریستی گنجنامه و صرف غذا در حمام تاریخی قلعه در صفحه اینستاگرام خود نیز تصاویر و متونی منتشر کرده‌اند.
محمد و فریبا لطیفی به‌همراه دو فرزند خود پارسا و پرنیا، در سیصدو بیست و ششمین روز سفر خود  میهمان همدانی‌ها بودند. فریبا لطیفی که دانشجوی رشته گردشگری است در گفت‌وگوی اختصاصی با همدان‌پیام با بیان اینکه در این استان آثار متعدد طبیعی و تاریخی مشاهده می‌شود که برخی کمتر معرفی شده است، گفت: بخشی از رسالت ما شناسایی مسیرهای جدید گردشگری و معرفی ناشناخته‌ها است.
از نگاه وی مردم همدان آنقدر خونگرم و میهمان‌نواز هستند که در برخوردهای متعدد این چند روز از آنها دعوت شده است . وی آب و هوای دلچسب و خنک همدان را یک گزینه مهم برای جذب گردشگر در تابستان به همدان می‌داند و معتقد است‌:  با توجه به قرارگیری شهر همدان در دامنه‌های کوه مرتفع الوند، تابستان‌های همدان بهترین گزینه بر‌ای سفر است .
 وی هدف خود از این سفر ۴۰۰ روزه را ارتباط‌گیری با راهنمایان‌ تور و تدوین اطلس گردشگری و نیز
جذب توریسم بیشتر عنوان کرد و افزود: در سفر به استان همدان  نیز در نظر داریم از شهرهای مختلف بازدید کرده و راهنمایان تور کشور را در جریان جاذبه‌های این استان قرار دهیم. وی عنوان کرد: قصد داریم اطلاعات مناسب و مفیدی که از مقاصد مختلف گردشگری به‌دست می‌آوریم را در قالب سفرنامه‌های مصور و مکتوب در اختیار مردم کشور و دنیا قرار دهیم و همچنین با تهیه یک طومار که به امضای مردم میهمان‌نواز ایران عزیزمان خواهد رسید، از مردم سراسر جهان دعوت کنیم که به کشورمان سفر کنند. آنچه روی ماشین توریستی آنها خود‌نمایی می‌کرد، شعار اصفهان 2020 بود. حالا باید منتظر ماند و دید آیا متولیان امور در حوزه گردشگری همدان می‌توانند از سفر خانواده گردشگر به شهر برای معرفی ظرفیت‌های همدان نیز بهره‌مند شوند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com