1401-05-161401-05-26bool(false) برخی دنبال درجا زدن شهرداری هستند همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 26 مرداد 1401 - شماره 4385
 
امروز : چهارشنبه ، 26 مرداد 1401

Today : Wed, August 17, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  73399 تاریخ انتشار:  1395-06-17 - 05:45 تعداد بازدید:  5233
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئیس شورای شهر همدان تأکید کرد
برخی دنبال درجا زدن شهرداری هستند

اخبار

■  تبریزی: شورای شهر دوره چهارم بدتر از دوره سوم بود

 رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه لیست پرونده‌های قفل شده به سبب کج‌فکری کارشناس شهرداری همدان احصا شود، گفت: خروج شهرداری همدان از روزمرگی نیازمند همکاری شورا و شهرداری است
. به گزارش تسنیم، رضا میرزایی در صحن علنی شورای شهر همدان بیان کرد: زیر سؤال بردن کلیت شورای شهر همدان دردآور بوده و نباید به کسی این اجازه داده شود.
وی افزود: یک سال زمان باقی است تا فضای مدیریت شهری همدان را جهش دهیم که از وضع موجود بهتر حرکت کند و این امر بدون تعامل و همکاری تمامی اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری همدان امکان‌پذیر نیست.
میرزایی بیان کرد: کمیسیون فنی و عمرانی و مرکز مطالعات شورای شهر همدان تا 48 ساعت آینده با همکاری معاونت عمرانی و سازمان‌های مربوطه شهرداری همدان وضع موجود پروژه‌های عمرانی شهر را بررسی کرده و گزارش کاملی در این زمینه ارائه دهند تا بتوان وضعیت را در این هفته جمع‌بندی کرد.وی با اشاره به اینکه پرونده‌هایی که قفل شده ولی برای شهرداری درآمد ایجاد می‌کند توسط کمیسیون سرمایه‌گذاری و برنامه و بودجه شورای شهر همدان احصا شود، گفت: لیست پرونده‌هایی که به سبب کج‌فکری کارشناس مناطق 4گانه شهرداری همدان معطل مانده احصا شود.
رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه باید اطلاعات لازم را از مدیریت شهری گرفت تا بتوان به جمع‌بندی مناسب رسید، افزود: آیا در این 3 سال هیچ‌ کدام از مدیران نیاز به توبیخ نداشته و یا کاستی نکرده‌اند؟!
وی با تأکید بر اینکه اگر می‌خواهیم شهرداری همدان از روزمرگی خارج شود باید همکاری و تعامل لازم را داشت، گفت: اگر برخی به دنبال این هستند که مدیریت شهری همدان حرکت نکرده و درجا بزند باید خود را به خواب بزنند.
یک عضو شورای شهر همدان با انتقاد از عملکرد شورای شهر در دوره چهارم در این جلسه گفته که این شورا از نظرات متخصصین و نخبگان است مسأله شورای اجتماعی محلات را بازی با آتش دانست و گفت: اگر شورایار محمل قانونی ندارد شورای اجتماعی محلات نیز جایگاه قانونی ندارد.
محمد تبریزی در صحن علنی شورای شهر همدان با بیان اینکه شورای شهر همدان را نباید به خودی و غیرخودی تقسیم کرد افزود: مسأله شورای اجتماعی محلات بازی با آتش است که باید مراقبت‌های لازم از آن صورت می‌گرفت. وی با اشاره به اینکه اگر شورایار محمل قانونی ندارد شورای اجتماعی محلات نیز جایگاه قانونی ندارد، افزود: مُر قانون باید در این زمینه اجرایی شود چراکه قرار بود از طریق شورای اجتماعی محلات با تمامی مردم شهر ارتباط برقرار شود که الان و در گذشته این موضوع رعایت نشده است.
تبریزی با بیان اینکه کدام نخبه و فرد فرهیخته‌ای را برای استفاده از نظرات و تخصصی آنها در شورای شهر همدان دعوت کردیم، بیان کرد: شورای چهارم بدتر از شورای سوم عمل کرد و به طور قطع شورای پنجم نیز از شورای چهارم بدتر عمل می‌کند.
عضو دیگر شورای شهر همدان نیز در این جلسه گفت: شورایاران با برخی از اعضای شورای شهر همدان تفاهم‌هایی داشتند تا در ایام انتخابات برای آنها کارکند ولی آنهایی که به خواسته‌های شورایاران تن ندادند با خط و نشان آنها روبه‌رو شدند.
سید احمد حسنی‌حلم با بیان اینکه شورایاران بر این باور بودند که می‌توانند شورای شهر همدان را مدیریت کنند، بیان کرد: برخی از شورایاران به دنبال تغییر کاربری اراضی خود بودند ولی با مقاومت شورای شهر مواجه شدند. حسنی‌حلم با بیان اینکه همه اعضا وظیفه دارند به خاطر جایگاه شورای شهر از ریاست شورای شهر همدان حمایت کنند، بیان کرد: شورای شهر همدان باید توسط اعضا مدیریت شود نه اینکه برخی از بیرون با عنوان شورایار بخواهند اعمال نظر و مدیریت کنند. وی با اعلام اینکه نباید نگران رأی این افراد در انتخابات آینده بود چراکه اعضای شورای شهر رأی خود را از مردم دریافت می‌کنند، گفت: قرار نیست برای چند رأی حرف‌هایی برخی شورایاران را تحمل کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com