هدف دولت جدید بازگرداندن اعتماد از دست رفته به جامعه است همدان پیام
 
 
شنبه - 1 آبان 1400 - شماره 4157
 
امروز : يكشنبه ، 2 آبان 1400

Today : Sat, October 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119481 تاریخ انتشار:  1400-06-13 - 08:20 تعداد بازدید:  49
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

هدف دولت جدید بازگرداندن اعتماد از دست رفته به جامعه است

نویسنده : مهدی ناصرنژاد

یادداشت

به نظر می‌آید آغاز طوفانی دولت جدید و ورود وزرای جوان و تازه‌نفس به صحنه کاروزار حل مشکلات مردم در روزهای اخیر، با بازتاب‌های مثبتی نزد اذهان‌عمومی همراه بوده است.
در همین ارتباط چند تن از وزرای دولت حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی به تبعیت از رئیس خود در آغاز کار خود توانسته‌اند با حضور میدانی در بین ارباب‌رجوع سازمان‌ها و ادارات، بارقه‌های امیدواری بین مردم برای حل مشکلات مبتلا به جامعه به وجود آورند.
برخی صاحبنظران حوزه‌های اجتماعی با توجه به جهت‌گیری‌های وزرای دولت سیزدهم برای حذف بسیاری از تشریفات اداری و وعده حمایت از قشرهای آسیب‌دیده و همچنین صاحبان طرح‌ها و برنامه تولیدی و اقتصادی، اظهار امیدواری می‌کنند، گام‌های مثبت روزهای اخیر دولتمردان در حوزه‌های مختلف، هرگز جنبه تسکینی و آرامش زودگذر برای التهاب عمومی نداشته باشد، چراکه در واقع تمام امید دوست‌داران و پیروان انقلاب اسلامی برای بازگردان اعتماد از دست رفته به جامعه و بین مردم به عملکرد دولت جدید که دولت انقلابی نام گرفته است، با هدایت شخص ابراهیم رئیسی است.
باید پذیرفت با وجود اینکه دولت‌های گذشته از توان و بضاعت مدیریتی خود برای پیشبرد امور مهم کشور استفاده کرده‌اند، ولیکن بسیاری برنامه‌های کارشناسی نشده که در مرحله حرف و شعار باقی ماندند و یا در عمل به خطا و اشتباه برخوردند، جامعه را به تدریج و در طول چند دهه اخیر نسبت به دولت‌ها بی‌اعتماد ساخت که البته دشمنی‌ها و توطئه‌های دشمنان نیز همواره و در طول 4 دهه گذشته مزید بر علت بوده است.
با این‌حال همیشه حق مردم و از مطالبات جامعه است که دولت را مسئول حل‌وفصل مشکلات عمومی بدانند، چراکه دشمن‌ستیزی و مقابله با دسیسه دشمنان داخلی و خارجی هم بخشی از وظیفه و مشکل قابل پیش‌بینی هر دولت است. همه دولت‌ها دارای ضعف و قوت هستند و دولت موفق آن است که از همه داشته‌ها و جلب اعتماد مردم خود برای سربلندی مردم و کشور بهره ببرد.
خوشبختانه دولت آقای رئیسی در همین آغاز راه نشان می‌دهد، دولتی عمل‌گرا و واقع‌بین است و آمده است تا با اتکا به عدالت‌گستری و جلب اعتمادعمومی، کشور را از این حالت ناباوری‌ها برهاند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com