1400-01-211400-01-31bool(false) 1400-01-211400-01-31bool(false) صفدریان مدیرکل بنیاد شهید شد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 31 فروردين 1400 - شماره 4015
 
امروز : سه شنبه ، 31 فروردين 1400

Today : Tue, April 20, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116595 تاریخ انتشار:  1399-12-27 - 09:42 تعداد بازدید:  357
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

صفدریان مدیرکل بنیاد شهید شد

اخبار

 روز گذشته درحالی احمد عباسیه‌بزرگی از سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان تودیع شد که عمر مسئولیت وی در این پست کمتر از یک سال و چیزی حدود 8 ماه می‌باشد.
وی در مراسم آئین معارفه خود اعلام کرد که یک بسیجی حزب الهی، پیرو خط ولایت است و لاغیر! و اینکه این مسئولیت 8 ماه پیش به وی به‌اجبار داده شده است.
مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه درجه، رتبه و مدال افتخار ما است که با تقلید از امام عزیزمان به ارمغان رسیده است و تا پای جان از آن حراست کرده و با هیچ چیزی معامله و معاوضه نخواهیم کرد، گفت: در این مدت هرآنچه در توانم بود برای ایثارگران انجام دادم و چنانچه کاری انجام ندادم یا در توانم نبوده و یا در خارج از محدوده قوانین و مقررات بوده است.
عباسیه با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) که بنیادشهید افضل نهادهاست، گفت: بنیاد باید دستگاه عصمت و طهارت باشد، این سازمان محل فعالیت‌های سیاسی و ستادهای انتخاباتی نیست و ضمن احترامی که برای تمامی جریان‌های سیاسی قائل هستم، باید بگویم در این مدت اجازه نداده‌ام فعالیت‌های این نهاد رنگ‌وبوی سیاسی بگیرد و یا اینکه مشکل زمین و ملک، مغازه و معبری را برای فردی به سفارش حل نکرده‌ام.
وی با بیان اینکه بنیاد شهید نهاد مقدسی است که به فرمان نایب امام زمان(عج) تشکیل شده است، عنوان کرد: خدمت بی‌منت به جامعه هدف خانواده شهدا جانبازان و ایثارگران باید با حساسیت و توجه ویژه انجام شود.
وی با بیان اینکه به همه دلسوزان در نهاد بنیاد شهید و مدیر‌کل جدید این نهاد در استان سفارشاتی دارم، گفت: سفارش می‌کنم اگر می‌خواهیم سلامت نظام اداری حفظ شود، به ارکان اصلی و مؤثر در ادارات حراست بازرسی، معاونت قضایی و مددکاری توجه ویژه داشته باشید؛ زیرا اگر دیگر واحدها مشکلی داشته باشند می‌توان چشم پوشید اما در مورد این موارد چنین چیزی امکانپذیر نیست.

بودجه بنیاد شهید در سال ۱۴۰۰ دوبرابر شد
در ادامه نیز مدیر ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان از افزایش 2برابری بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران نسبت به سال گذشته خبر داد.
مجید صفدریان با بیان اینکه امیدوارم خداوند توفیق خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان را به ما بدهد، در ادامه از تلاش‌های استاندار همدان قدردانی کرد و گفت: از آقای حاجی‌بابایی؛ نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی نیز تشکر می‌کنم زیرا حمایت و تلاش ایشان سبب شد بتوانیم بودجه سال ۱۴۰۰ بنیاد شهید را 2برابر سال گذشته به تصویب برسانیم.
وی ضمن قدردانی از زحمات عباسیه‌بزرگی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، گفت: وقتی مسئولیت را به دوش ایشان قرار دادیم بدون هیچ چشم‌داشتی قبول کردند و در این مدت زحمات زیادی کشیدند که قدردان هستیم.
عابدی با اشاره به اینکه امروز بر دوش صفدریان نیز مسئولیت سنگینی نهادیم که آرزوی موفقیت برای وی داریم، افزود: باید تکریم خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان نیز با بیان اینکه خانواده شهدای همدان نجیب‌ترین خانواده شهدا در سطح کشور هستند، اظهار کرد: از زحمات عارف و عباسیه‌بزرگی قدردانی می‌کنم و به صفدریان تبریک می‌گویم؛ سابقه وی در بنیاد شهید زیاد است و ایشان از جمعیت ایثارگران هستند که با توجه به محدودیت‌ها به‌انصاف سال‌ها خوب کار کرده‌اند.
مهدی فرجی با اشاره به اینکه در حوزه رفع مشکلات خانواده‌های مدافع حرم استان بنیاد شهید کشور و نیز استان اقدامات خوبی انجام داده است که قدردان هستیم، افزود: فرد سیاسی نیستم اما به‌لحاظ مسئولیتم که با مسئولان کار می‌کنم باید از زحمات آنها به‌ویژه استاندار همدان قدردانی کنم.

 لزوم توجه ویژه به خانواده شهدا در بنیاد شهید
مدیر‌کل امور اجتماعی استانداری همدان نیز در این مراسم به‌عنوان یک جانباز سوگند خورد که پرسنل بنیاد شهید از شریف‌ترین انسان‌ها هستند.
مهرداد نادری‌فر با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در روایت از اخلاص یک رزمنده همدانی که فرموده‌اند «اگر می‌خواهی از سیم خاردار رد شوی، اول باید از سیم خاردار نفست عبور کنی»، افزود: رهبر معظم انقلاب پس از مطالعه کتاب خاطرات حاج میرزا سلگی گفتند که «واقعاً اگر ممکن بود برای من، پا می‌شدم می‌رفتم همدان، دیدن این مرد» و باید به ایثارگران و رزمندگان استان افتخار کنیم.
وی افزود: باید در راستای تأمین نیازهای خانواده شهدا و ایثارگران قدم برداریم و ما از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود و خدمتگزار هستیم.

 مطالبات پرداخت شد
مدیر‌کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران  استان همدان نیز گفت: سال‌ها بود که مطالبات ایثارگران معطل مانده بود اما امروز با حضور آقای اوحدی معاون رئیس جمهور که مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران را گرفتند این مبالغ پرداخت شده است.
مجید صفدریان با اشاره به اینکه در حوزه درمان، اشتغال و مسکن اقدامات بزرگی صورت گرفته است، افزود: ‌در حوزه درمان اقدامات ملموس است.
وی با اشاره به اینکه ماه‌ها طول می‌کشید هزینه‌ای که ایثارگران در حوزه درمان پرداخت می‌کردند به دست آنها برسد؛ اما امروزه در مدت چند روز این کار انجام می‌شود، گفت:‌ در حوزه اشتغال و مسکن تفاهم‌نامه‌های خوبی منعقد شده که امیدوارم نتایج خوبی را به‌زودی شاهد باشیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com