بهره برداران از خدمات بشر دوستانه هلال احمر همدان به ۵۰ هزار نفر رسید همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 31 فروردين 1403

Today : Fri, April 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  137220 تاریخ انتشار:  1403-01-12 - 10:41 تعداد بازدید:  84
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بهره برداران از خدمات بشر دوستانه هلال احمر همدان به ۵۰ هزار نفر رسید

اجتماعی


معاون جوانان جمعیت هلال احمر همدان گفت: شمار بهره برداران از طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی در این استان به حدود ۵۰ هزار نفر رسید.

مریم پاک بین در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بیست و چهارمین مرحله طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی از ۲۴ اسفند سال گذشته آغاز شده که در این راستا پنج پست با مشارکت ۴۱۱ دایر شد.

وی اضافه کرد: تیم سفیران حمایت های امدادی بشر دوستانه (سحاب) متشکل از ۲ دوچرخه سوار در مناطق تفریحی و توریستی حضور یافته و در حال ارائه خدمات امدادی به مسافران هستند که تاکنون در این زمینه به ۳۸۴ نفر خدمات رسانی کردند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان ادامه داد: اطلاع رسانی در زمینه نقاط حادثه خیز و آسیب پذیر و راهنمایی مسافران به نقاط ایمن از دیگر برنامه های پیش بینی شده در طرح ملی خدمات بشردوستانه است و تاکنون در این رابطه ۲۱ هزار و ۳۱۲ نفر در این ارتباط راهنمایی شدند.

پاک بین افزود: پویش ملی بهبود رفتارهای ترافیک ساز (بهرفت) از اواخر اسفند سال گذشته آغاز شد و تاکنون هشت هزار و ۵۲ نفر با امضای این میثاق نامه به این پویش پیوستند و متعهد شدند با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از انجام رفتارهای مخاطره امیز و حادثه ساز پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه پنج فضای دوستدار کودک در ایستگاه های نوروزی هلال احمر همدان راه اندازی شده است، بیان کرد: پنج هزار و ۵۶۵ کودک با حضور در این اماکن از تجهیزات بازی کودکانه استفاده کردند همچنین به ترسیم نقاشی و تماشای تئاتر عروسکی نشستند.

وی، انجام پنج هزار و ۷۱۱ مورد پایش و کنترل فشار خون، توزیع یک هزار و ۷۹۰ بسته غذایی (افطاری)، اجرای پویش سبز شامل حفظ محیط زیست و منابع طبیعی و توزیع ۲ هزار و ۷۵۷ نهال، ایمن سازی یازده مورد اماکن و نقطه، ۷۸ مورد حوادث و آسیب های پیشگیری شده، یک هزار و ۳۸۱ مورد ارائه خدمات امداد و کمک های اولیه‌ و ۶ هزار و ۸۳۳ مورد آموزش مهارت های ایمنی امدادی و نحوه سنجش فشار خون را از دیگر اقدامات معاونت جوانان هلال احمر همدان در بیست و چهارمین مرحله طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی عنوان کرد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com