صرفه‌جویی برق در ۷۴ مرکز حساس همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آذر 1399 - شماره 3909
 
امروز : شنبه ، 8 آذر 1399

Today : Fri, November 27, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  113547 تاریخ انتشار:  1399-08-29 - 07:00 تعداد بازدید:  62
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در تابستان امسال رقم خورد
صرفه‌جویی برق در ۷۴ مرکز حساس همدان

اجتماعی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با بیان اینکه این شرکت با تخصیص سوخت کافی و به‌موقع به مولدین خودتأمین، نقش مهمی در کاهش مصرف برق در پیک بار تابستان ۹۹ ایفا کرد، از صرفه‌جویی ۱۹۰ هزار کیلووات ساعت انرژی برق در ساعات اوج مصرف و پیک بار با تأمین و عرضه ۵۴ هزار لیتر از فرآورده نفتگاز(گازوئیل) به ۷۴ مرکز حساس و مهم مجهز به مولدهای مجاز تولید برق مستقر در استان همدان خبر داد.
امین روستایی اظهار کرد: تأمین انواع حامل‌های انرژی برای عرضه در بخش‌های مختلف توزیع و مصرف از خانگی گرفته تا حمل و نقل، صنایع، نیروگاه، کشاورزی و ... همواره از اهمیت خاصی برخوردار است اما بخش قابل توجهی از سوخت‌های فسیلی برای تولید انرژی برق استفاده می‌شود. وی با بیان اینکه در فصل گرما شاهد افزایش شدید و نامتعارف مصرف برق در سراسر کشور و استان همدان هستیم، افزود: این منطقه با برنامه‌ریزی لازم سوخت مایع مورد نیاز را به ژنراتورهای مولد برق واحدهای خدماتی و صنعتی دولتی یا خصوصی تخصیص داده و همچنین با ابلاغ دستورعمل خاموش کردن کمپرسور جایگاه‌های CNG در مواقع مراجعه نکردن مشتری، توانسته تا حد ممکن به مدیریت اجرایی توزیع برق استان کمک کند. روستایی تصریح کرد: تأمین سوخت مولدهای برق همواره ضمن کاهش ریسک ضرر و زیان ناشی از قطعی جریان برق سراسری مراکز حیاتی و مهم صنعتی، نظامی، درمانی، آموزشی، مراکز عرضه‌کننده انواع خدمات عمومی از جمله جایگاه‌های سوخت‌رسانی و مواردی از این دست، موجب کاهش بار مصرفی برق در ساعات اوج مصرف می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان همدان، وی خاطرنشان کرد: با وجود تمامی تمهیدات اندیشیده‌شده در مقاطعی از سال به‌عبارتی هم در فصل سرما و هم در فصل گرما یا حتی در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز، مصرف برق یا گاز طبیعی از حد متعارف خود خارج می‌شود که این شرکت توانسته با تأمین سوخت متناسب و جایگزین، نقش مؤثری در کمک به تعدیل فشار به شبکه توزیع برق و شبکه گازرسانی شهری ایفا کند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com