توقيف بيش از 2 هزار قطعه مرغ زنده غيربهداشتي در بهار همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 10 آذر 1400 - شماره 4190
 
امروز : شنبه ، 13 آذر 1400

Today : Fri, December 3, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  120262 تاریخ انتشار:  1400-08-05 - 10:17 تعداد بازدید:  332
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حوادث استان:
توقيف بيش از 2 هزار قطعه مرغ زنده غيربهداشتي در بهار

حوادث

 فرمانده انتظامي شهرستان بهار، از توقيف 2هزار و 300 قطعه مرغ زنده قاچاق در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، بزرگعلي نوري در تأیید اين خبر گفت: مأموران انتظامي شهرستان بهار با تلاش و اشرافيت اطلاعاتي، يک دستگاه کاميون حامل مرغ زنده قاچاق را شناسايي و با هماهنگي مرجع‌قضائي آن را متوقف کردند. وي افزود: با توقيف و انتقال خودرو موردنظر به مقر انتظامي در بازرسي از آن، 2هزار و 300 قطعه مرغ زنده فاقد مجوز کشف و يک متهم در اين خصوص به پست قرنطينه دامپزشکي شهرستان معرفي شد.
فرمانده انتظامي شهرستان بهار در پايان با اشاره به اين که کارشناسان ارزش اين محموله را بيش از يک ميليارد ريال برآورد کرده‌اند، گفت: از شهروندان درخواست مي‌شود درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پليس 110 تماس بگيرند و پيشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملکرد پليس از طريق سامانه 197در ميان بگذارند.

کشف 900 قطعه مرغ زنده قاچاق در تويسرکان
 فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان، از کشف 900 قطعه مرغ زنده قاچاق توسط مأموران دايره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس این شهرستان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، رضا نوري در تأیید این خبر گفت: در راستاي برخورد با جابه‌جايي دام و طيور بدون مجوز، مأموران دايره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي شهرستان در ايست و بازرسي محور تويسرکان-کنگاور به يک دستگاه کاميون حامل مرغ زنده مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وي افزود: با بررسي اسناد و مدارک مشخص شد، اين خودرو حامل 900 قطعه مرغ زنده قاچاق و بدون مجوز به وزن يک تن و 590 کيلوگرم است که 2متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. نوري با بيان اين که کارشناسان ارزش اين محموله را بيش از 500 ميليون ريال برآورد کرده‌اند، بیان کرد: مرغ‌هاي کشف شده به اداره دامپزشكي شهرستان تحويل داده شد.

کشف خرماي فاسد در ملاير
 جانشین انتظامی استان از کشف 25 تن خرماي فاسد پیش از توزيع در شهرستان ملایر خبرداد. به گزارش پايگاه خبري پليس، رضا زارعی در تأیید اين خبر گفت: مأموران پليس امنيت اقتصادي حرم‌آباد شهرستان ملایر حین کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به شهرستان، به 2دستگاه کاميون مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسي صورت گرفته از این خودروها، در مجموع 25 تن خرماي فاسد و غيربهداشتي که ارزش آن‌ها برابر نظر کارشناسان، 2ميليارد و 300 ميليون ريال برآورد شده، کشف و 2 متهم در این خصوص با تشکيل پرونده تحویل مرجع قضائي شدند.
جانشین انتظامی استان همدان در پایان گفت: از شهروندان درخواست می‌شود درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملکرد پلیس از طریق سامانه 197 در میان بگذارند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com