1403-02-201403-02-30bool(false) 1403-02-201403-02-30bool(false) صدای کارکنان پست هم درآمد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 30 ارديبهشت 1403

Today : Sun, May 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  131997 تاریخ انتشار:  1402-02-23 - 08:27 تعداد بازدید:  1099
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پس از گلایه‌های شهروندان از دیر رسیدن مرسوله پستی
صدای کارکنان پست هم درآمد

اجتماعی


پس از اعتراض و گلایه های شهروندان همدانی از نرسیدن و یا دیر رسیدن مرسوله‌های پستی این بار نوبت به کارکنان اداره پست رسید، جمعی از کارگران و کارمندان اداره پست همدان  در اعتراض به وضعیت حقوقی خود وارد اعتصاب یک روزه شدند و سبب شد تعداد زیادی بسته و نامه به دست گیرندگان نرسد.

 بهمن ماه سال گذشته بود که  تعدادی از شهروندان همدانی با ارسال پیامک نسبت به شلوغی اداره پست و به موقع نرسیدن مرسولات پستی از سوی اداره پست شهر همدان ابراز گلایه کردند.

دیر رسیدن بسته پستی و پاسخگو نبودن  کارکنان در ارتباط با پیگیری مرسولات از دیگر گلایه‌هایی بود که توسط شهروندان در این چند ماه اخیر مطرح شد.

از سوی دیگر هم سرپرست اداره کل در یکی از گفتگوهایش با همدان پیام چالش های به وجود آمده در این اداره را کم‌کاری پیمانکاران اعلام کرده بود و در این باره این گونه بیان کرد که شرکت های خصوصی به دلیل هزینه بالایی که این اداره دارد فعالیت با اداره پست برایشان مقرون به صرفه نبوده است و از همین رو تصمیم گرفتند  فعالیت خود را  با این اداره به صورت نیمه کاره رها کنند اما به نظر می‌رسد که این چالش‌ها به خودی خود باقی مانده است و نسبت به قبل هم افزایش یافته است.

همچنین در طی تماس یکی از شهروندان همدان دررابطه با اعتصاب و تجمع کارکنان اداره پست، سری به اداره کل پست واقع در سیزده خانه زدیم تا از نزدیک شاهد تجمع این افراد باشیم تا ازنزدیک بتوانیم ارتباطی با افرادی که در آن مکان حضور داشتند، بگیریم.

یکی از شهروندان همدانی که در آن جا حضور داشت به خبرنگار ما گفت: متأسفانه مشکل اداره پست مربوط به سال گذشته می‌شود که هنوز هم این مشکل ادامه دارد و رفع نشده است و حالا هم کارکنانش از وضعیت نابسامان این اداره گلایه دارند و تصمیم گرفتند تا زمانی که تکلیفشان مشخص نشده است، در محل کار خود حاضر نمی‌شوند و هیچ مسئولی هم در مقابل مردم پاسخگو نیست.

یکی دیگر از افراد حاضر هم از وضعیت بسته بندی مرسوله‌ها رضایت کافی نداشت و گفت: بسته پستی من پس از گذشت 5 روز تازه به دستم رسید که در ابتدا فکر کردم بسته ام پیش از اینکه به دستم برسد توسط کسی دیگر باز شده است در صورت اعتراض هم کسی آن را گردن نگرفت.

همچنین سایر افراد نیز از اینکه هزینه پست و تحویل مرسوله تا در منزل را پرداخته بودند اما همچنان خودشان باید برای دریافت بسته پستی‌ به اداره کل اقدام کنند، به شدت اعلام نارضایتی کردند و از اینکه باید ساعت‌های طولانی در صف انتظار بسته پستی‌ خود باشند، گلایه‌مند بودند.

یکی دیگر از افراد هم که به گفته خودش در آن مکان چندین سال است به کار عریضه نویسی مشغول است، درگفتگو با خبرنگار ما گفت که برخی از کارکنان این اداره گفته‌اند  از سال گذشته تاکنون هیچ گونه مبلغی از این اداره دریافت نکرد‌ه اند و از این وضعیت ناراضی هستند.

در همین راستا خبرنگار همدان پیام تصمیم گرفت تا  با کارکنان این اداره ارتباط بگیرد تا علت این تعلل ها و نارضایتی شهروندان را جویا شود اما آن ها توضیحی به ما ارائه ندادند و حاضر به گفتگو با ما نشدند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com