پاس همدان در کما همدان پیام
 
 
سه شنبه - 6 آبان 1399 - شماره 3884
 
امروز : چهارشنبه ، 7 آبان 1399

Today : Wed, October 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  112587 تاریخ انتشار:  1399-07-23 - 11:44 تعداد بازدید:  114
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاس همدان در کما

ورزشی

 درحالی‌که کمتر از 2 ماه به آغاز فصل جدید رقابت‌های فوتبال دسته دوم باشگاه‌های کشور باقی مانده و بیشتر تیم‌ها درحال جذب بازیکن و آغاز تمرین آماده‌سازی هستند اما تیم فوتبال پاس همدان در کما به سر می‌برد.
بازیکنان فصل گذشته پاس یکی پس از دیگری از این تیم جدا و به تیم‌های دیگر می‌پیوندند. تیم پاس هنوز سرمربی خود را معرفی نکرده و جایگاهش مشخص نیست؛ در روزهای اخیر شایعاتی مبنی‌بر خرید امتیاز تیم دسته اولی منتشر شد که گویا تنها مانور رسانه‌ای بود.
خرید امتیاز همیشه در آغاز لیگ در تیم پاس شنیده می‌شود اما پس از چندی و فروکش کردن تب و تاب اهالی فوتبال از دستور کار خارج و تیمی دست و پا شکسته قدم به رقابت‌ها می‌گذارد.
متولیان ورزش استان که به‌خوبی به برند پاس معتقد هستند باید فرصت‌سوزی نکنند و هرچه زودتر تکلیف این تیم را مشخص کنند. حضور در لیگ دسته نخست فوتبال کشور حق پاس است و این تیم که قهرمانی آسیا را با خود یدک می‌کشد جایگاهش رقابت‌های لیگ 2 نیست.
مدیریت پاس که در روزهای پایانی لیگ فصل گذشته تلاش فراوانی کرد تا این تیم صعود فوتبالی داشته باشد اما بخت و اقبال با این تیم یار نبود و در آخرین بازی با قبول شکست تمام کاشته‌های یک فصل خود را به آتش کشید و از صعود بازماند.
این تیم هنوز در شوک این ناکامی قرار دارد و برای ادامه زندگی و بلند شدن از زمین برنامه‌ای ندارد.
کادر فنی تیم پس از ناکامی در صعود از تیم کنار گذاشته شدند و در این مدت با مربیان ریز و درشتی درحال مذاکره هستند اما هنوز به نتایج مثبتی دست پیدا نکرده‌اند و این تیم در خاموشی مطلق به سر می‌برد.
از اردوی این تیم خبر می‌رسد که بازیکنان فصل گذشته یکی پس از دیگری از تیم جدا می‌شوند و به تیم‌های دیگر می‌پیوندند. بازیکنانی که آهنگ جدایی سرداده‌اند و تا حدودی جدایی آنها قطعی شده است می‌توان از مهدی نصرتی، بهزاد سلطانی، حسین جودکی، سهیل رفیع‌زاده، حمید حیدری و... نام برد که این زنگ خطری بزرگ برای پاس است.
این تیم تا فرصت باقی است باید سر بلند کند و با انتخاب کادر فنی نسبت به جذب بازیکن اقدام نماید. یکی از مشکلات پاس در این راه بسته بودن پنجره نقل و انتقالات است و با توجه به جدایی بیشتر بازیکنان این تیم باید نسبت به تسویه حساب با طلبکاران اقدام کند تا پنجره نقل و انتقالی این تیم باز شود و بتواند بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کنند.
به احتمال زیاد پاس دوباره رقابت‌های فوتبالی خود را از لیگ 2 آغاز خواهد کرد و فرصتی برای خرید امتیاز لیگ یک و حضور در این رقابت‌ها ندارد. لیگ یک کمتر از یک ماه دیگر آغاز می‌شود و پاس فرصتی برای خرید امتیاز و جذب بازیکن و آماده‌سازی خود ندارد. این تیم حتی برای رقابت‌های لیگ 2 نیز فرصت را از دست می‌دهد و باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی خود را مشخص کند.
آخرین خبرها حکایت از آن دارد که پاسی‌ها با گزینه‌های مختلفی مذاکره کرده‌اند اما گویا 2 گزینه نهایی شده‌اند و امیر عظیمی در هفته آینده با یکی از این دو2 گزینه قرارداد خواهد بست.
پاسی‌ها باید با چشمانی باز قدم به بازار نقل و انتقالات بگذارند و به‌دور از چشم دلالان بازیکنان شایسته‌ای را جذب کنند.
پاس باید طوری بسته شود که از همان آغاز لیگ برای صعود بازی کند و با جمع کردن امتیاز به اگر و اماهای پایان فصل برخورد نکند.
هواداران استان دیگر تاب تحمل حضور پاس در لیگ 2 را ندارند و خواهان بستن یک تیم قوی و صعود به لیگ یک هستند و متولیان ورزش استان نیز در این راه باید با علاقه‌مندان همراه شوند و برای بستن تیمی قوی اقدام کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان در نخستین آزمون خود قرار دارد و توجه به پاس و هدایت این تیم می‌تواند عیار مدیریتی حمید سیفی را نمایان کند. وی اکنون باید روی مشکلات پاس تمرکز کند و راه‌های برطرف کردن این مشکلات را پیدا کند تا پاس با خیالی آسوده قدم به رقابت‌ها بگذارد.
دیگر تیم نماینده استان شهرداری همدان هدایت تیم خود را به مربی نام‌آشنای همدانی رضا طلایی‌منش سپرده است. طلایی‌منش که سابقه مربیگری در لیگ یک و 2 را در کارنامه خود دارد و فوتبال روانی را تیم‌های در اختیارش به نمایش می‌گذارند، یک قدم از پاس جلو است و در اندیشه جذب بازیکن و بستن تیم خود است. به هر حال برای هر 2 تیم خوب نماینده استان آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که یکی از این 2 تیم امسال به رقابت‌های لیگ یک صعود کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com