آتش سوزی در همدان ۶ کشته بر جای گذاشت همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 27 تير 1398 - شماره 3523
 
امروز : جمعه ، 28 تير 1398

Today : Thu, July 18, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  86234 تاریخ انتشار:  1397-08-14 - 06:00 تعداد بازدید:  87
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

آتش سوزی در همدان ۶ کشته بر جای گذاشت

حوادث
 
 رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان بابیان اینکه طی ۷ ماه امسال ۱۱۰ نفر در همدان بر اثر حوادث آتش سوزی و امداد و نجات مصدوم شده اند، گفت: حوادث این مدت ۶ کشته برجای گذاشته است.
محمدرضا بیاناتی در گفتگو با مهر گفت: از آغاز سال تا پایان مهر ماه تعداد ۱۰۰ هزار و ۲۲۲ مورد تماس با سامانه ۱۲۵ همدان برقرار شده که از این تعداد ۲ هزار و ۸۰۷ مورد منجر به عملیات شده، ۳ هزار و ۸۲۲ مورد برای راهنمایی و مشاوره برقرار شده، ۲۲ هزار و ۴۹۵ مورد تماس اشتباه بوده، ۱۶ مورد اعلام حریق کذب و متاسفانه ۷۱ هزار و ۷۱ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.
وی بابیان اینکه از ۲ هزار و ۸۷۱ مورد عملیات انجام شده در ۷ ماهه اول سال یک هزار و ۶۰۹ مورد عملیات اطفاء حریق، یک هزار و ۱۷۸ مورد عملیات امداد و نجات و ۸۴ مورد عملیات احتیاط حریق و حوادث بوده است، اظهار کرد : پوشش گیاهان خودرو با ۷۱۳ مورد، باغات و فضای سبز با ۱۶۳ مورد، وسایل نقلیه با ۱۴۳ مورد، اماکن مسکونی با ۱۱۶ مورد، زمینهای زراعی با ۶۵ مورد و مراکز تجاری با ۴۹ مورد بیشترین کاربری عملیات اطقاء حریق را شامل شده است.
وی با اشاره به اینکه یک هزار و ۵۸۷ عملیات اطفاحریق در محدوده شهر همدان و ۲۲ عملیات خارج از آن انجام شده است، افزود: علت بروز یک هزار و ۸۹ مورد از حادثه های آتش سوزی عمدی، ۵۰۰ مورد غیر عمدی و ۲۰ مورد نیازمند به بررسی کارشناسی است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان با اشاره به انجام یک هزار و ۱۷۸ مورد عملیات امداد و نجات در ۷ ماهه نخست سال گفت: نجات افراد محبوس شده در آسانسوربا ۳۷۴ مورد، مهار حیوانات با ۱۹۴ مورد، نجات حیوانات با ۱۶۵ مورد، نجات افراد محبوس شده در اماکن مختلف با ۱۴۹ مورد و رهاسازی و امداد و نجات در حوادث رانندگی با ۶۵ مورد بیشترین نوع عملیات امداد و نجات را در برگرفته است.
وی با اشاره به اینکه یک هزار و ۱۷۳ مورد از عملیات امداد و نجات در محدوده شهر همدان و ۵ مورد خارج از آن بوده است، گفت: بیشترین کاربری این عملیات اماکن مسکونی با ۷۰۳ مورد، وسایل نقلیه با ۱۴۳ مورد و مراکز تجاری با ۴۶ مورد بوده است.
محمدرضا بیاناتی با اشاره به اینکه ۲۹ نفر از جمله ۳ آتش نشان در حوادث آتش سوزی و ۸۱ نفر در عملیات امداد و نجات مصدوم و ۶ نفر فوت شده اند، عنوان کرد: آتش نشانان طی ۷ ماه اول سال ۲۶ نفر را در عملیات آتش سوزی و ۹۸۳ نفر را در  عملیات های امداد و نجات، نجات داده اند.
وی با اشاره به آموزش ۷۴ هزار و ۲۲۴ نفر در ۷ ماهه نخست سال جاری عنوان کرد: طی این مدت ۵۷۵ دستورالعمل و طرح ایمنی و ۲۶۳ تاییدیه طرح ایمنی برای ساختمانها صادر شده است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان اعلام کرد:  در ادامه پایش سطح ایمنی اماکن مختلف، از آغاز سال ۹۷ تا پایان مهرماه  ۳۷۴ مورد پایش از اماکن اداری، تجاری، آموزشی و درمانی انجام شده است.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com