تکذيب قتل در هتـل همدان پیام
 
 
يكشنبه - 26 خرداد 1398 - شماره 3496
 
امروز : دوشنبه ، 27 خرداد 1398

Today : Mon, June 17, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  85224 تاریخ انتشار:  1397-07-11 - 06:05 تعداد بازدید:  252
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ناشران اکاذیب پیگیری و مجازات می‌شوند
تکذيب قتل در هتـل

حوادث


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان در گفتگو با همدان پیام در این زمینه گفت: وقوع قتل در یکی از هتل‌های همدان از پایه کذب است. به دنبال دهان به دهان شدن مطلبی مبنی بر وقوع قتل در یکی از هتل‌های همدان، که بیشتر رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته و مشخص است از سوی برخی و به منظور دستیابی به اهدافی از جمله ایجاد تفرقه و نفاق، عنوان شده است که به منظور بررسی صحت و سقم مطلب، موضوع را از فرماندهی انتظامی استان پیگیری کردیم.
حسین بشری در رابطه با این موضوع ، اظهار کرد: این مطلب از پایه کذب است و تکذیب این موضوع در برخی رسانه‌ها نیز عنوان شده است. وی با بیان اینکه انتشار اخبار دروغ به هر طریق از لحاظ قانونی پیگرد دارد، گفت: آیا می‌شود قتلی در سطح یکی از هتل‌های شهر اتفاق افتاده باشد و نیروی انتظامی از این موضوع بی‌اطلاع باشد؟
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان بیان کرد: فارغ از اطلاع و اشراف نیروی انتظامی بر استان و وقایع و حوادث داخل استان، دادستانی و پزشکی قانونی نیز در صورت وجود چنین موضوعی به طور حتم مطلع می‌شدند.
وی با تأکید بر اینکه این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد، یادآور شد: با افراد منتشر کننده شایعه در هر سطحی و هر موضوعی به طور جدی برخورد می‌شود. با توجه به شرایط موجود و توطئه‌های دشمنان و معاندان با هدف ایجاد مشکل و تفرقه در جامعه، مردم باید هوشیار باشند که از انتشار اینگونه مطالب به هر شکل خودداری کنند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی همدان با بیان اینکه انتشار اخبار دروغ به هر طریق از لحاظ قانونی پیگرد دارد، گفت: آیا می‌شود قتلی در سطح یکی از هتل‌های شهر اتفاق افتاده باشد و نیروی انتظامی از این موضوع بی‌اطلاع باشد؟
وی همچنین تاکید کرد : شایعات و خبر سازی هایی که در فضای مجازی خدشه ای به آبروی فرد یا صنفی وارد کند پیگرد قانونی خواهد داشت .
  حسین بشری معاون اجتماعی پلیس همدان با اعلام این خبر عنوان کرد : انتشار اخبار غیر مستند، دروغ و شایعات توسط کاربران در فضای مجازی وفق قانون قابل پیگیری است و افرادی که اقدام به انتشار اینگونه اخبار مینمایند در صورت اثبات قابل پیگیری و مجازات هستند. بشری افزود : لازم است کاربران در مورد انتقال و انتشار مطالب نادرست دقت عمل بیشتری نمایند چرا که طبق قانون هرکس به قصد اضرار به غیر و یا تشویش اذهان عمومی با وسایل رایانه‌ای اکاذیبی را منتشر نماید علاوه بر اعاده حیثیت به حبس تا دو سال و جزای نقدی تا چهل میلیون ریال و یا هر دو محکوم میشود .
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com