مانور تاكسي‌هاي همدان براي اجلاس2018 همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 اسفند 1397 - شماره نورو
 
امروز : سه شنبه ، 6 فروردين 1398

Today : Tue, March 26, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84005 تاریخ انتشار:  1396-12-14 - 05:45 تعداد بازدید:  179
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مانور تاكسي‌هاي همدان براي اجلاس2018

گردشگری

 مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت:  دراستاي برنامه ریزی برای رويدادهاي همدان2018 دوره توانمند سازي رانندگان تاكسي هاي گردشگري  در همدان برگزار میشود
به گزارش کمیته اطلاع رسانی رویداد همدان ۲۰۱۸  ؛ علی مالمیر افزود :  این دوره به منظور  آماده سازي تاكسي داران براي نوروز 97 قرار است  امروز يكشنبه 13 اسفند ماه در محل استقرار دبیر خانه ( تالار قرآن ) بر گزار می شود .
مالمیر در گفتگو با کمیته اطلاع رسانی رویداد همدان ۲۰۱۸ یادآور  شد : یکی راه های رسیدن به توسعه پایدار  تقویت صنعت گردشگری است و اولین پایگاهی که هر گردشگر در بدو ورود به کشوری با آن مواجه می شود رانندگان تاکسی بوده و در حقیقت سطح فرهنگ شهر با رانندگان و نحوه رفتار و گفتار آنها مورد سنجش قرار مي‌گيرد.
وی تاکید کرد :  این قشر از ضروریات رسیدن به توسعه پایدار در حوزه گردشگری خواهند  بود برای دست یابی  به توسعه  ؛  توانمندسازی هر چه بیشتر افرادیکه  به نوعی در شناساندن و معرفی ظرفیت های موجود در شهر سهیم هستند از ضروریات است .
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و  گردشگری استان همدان در پایان گفت : رانندگان تاکسی در  واقع خط مقدم گردشگری هستند و اولین نقطه اتصال یک گردشگر با کشور ارتباط گردشگران با رانندگان تاکسی است.  رانندگان با نحوه برخورد و تعامل خود با گردشگران آیینه فرهنگ شهر هستند از اینرو با توجه به رویداد همدان ۲۰۱۸ توانمندسازی تاکسی های گردشگری می‌تواند از برنامه های تاثیر گذار در حوزه گردشگری استان باشد. وی یادآور شد  : این دوره توانمند سازی روز گذشته  از ساعت 9 صبح در محل تالار قرآن ( دبيرخانه 2018) برگزار شد.
مدیر کل میراث فرهنگی همدان همچنین عنوان کرد :  در همين راستا مانور تاكسي هاي گردشگري شهر همدان نيز روز گذشته ۱۳ اسفند ماه راس ساعت 12 ظهر از محل بلوار ارم تالار قرآن مقابل  دبيرخانه رويدادهاي 2018 با شعار همدان 2018 آغاز  و در مسيرهاي تعيين شده برگزارشد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com