1397-01-271397-02-06bool(false) ورود به المپیک پنجره‌های بسته کاراته را باز کرد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 ارديبهشت 1397 - شماره 3179
 
امروز : پنجشنبه ، 6 ارديبهشت 1397

Today : Thu, April 26, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  77217 تاریخ انتشار:  1396-02-28 - 05:45 تعداد بازدید:  125
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

زنگنه رئیس هیات کاراته همدان باقی ماند
ورود به المپیک پنجره‌های بسته کاراته را باز کرد

ورزشی

روز گذشته و در پایان مجمع انتخاباتی هیأت کاراته استان همدان محمد زنگنه برای 4 سال دیگر در ریاست این هیات ورزشی ابقا شد.
این مجمع انتخاباتی ظهر دیروز با حضور محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته، رسول منعم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان همدان و سایر اعضا در سالن کنفرانس شهید علیرضا شمسی‌پور همدان برگزار شد.
در پایان این مجمع، محمد زنگنه با کسب 16 رای از 19 رأی ممکن برای دومین دوره متوالی رئیس هیات کاراته استان همدان شد.
 کاراته همدان روز به روز در حال پیشرفت است
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: کاراته در همدان روز به روز در حال پیشرفت است و در آینده حرف‌های بیشتری از ورزشکاران این رشته خواهیم شنید.
رسول منعم در مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان همدان با توجه به ورود رشته کاراته به رشته‌های المپیک 2020 گفت: زیر ساخت‌های این رشته در حال بازسازی است و امیدواریم ورزشکاران در المپیک حرفی برای گفتن داشته باشند .
وی تصریح کرد: از تلاش هیات کاراته تشکر می کنیم و کسب افتخاراتی را که در کشورهای اسلامی داشتیم با مدیریت خوب فدراسیون به ثمر نشست.
وی ادامه داد: در استان همدان با توجه سیاست گذاری در زیر ساخت‌ها، حدود 32 هیات از فضاها برخوردار شده‌اند .
منعم تصریح کرد: حضور زیر ساخت‌های مناسب از مجموعه ورزشی حاج‌بابایی، انقلاب، سنگنوردی، استادیوم شهید مفتح و سالن بانوان که در حال تکمیل است، رشد و پویایی را برای ورزش فراهم کرده است .
مدیرکل ورزش و جوانان اضافه کرد: برنامه ریزی‌های مطلوب هیات به پشتوانه فدراسیون و با مسئولین استان باعث توفیقات زیادی در سال 95 شد که 151 مسابقه استانی، 3 میزبانی کشوری و 540 قهرمانی در عرصه‌های مختلف و 84 عنوان تیمی و 45 عنوان فراملی جزو ویترین مدال آوران در سال 95 استان همدان بوده است .
مدیرکل ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه برخلاف تمام کمبودها، کاراته در لیگ کشوری حضور داشته و امیدواریم که برای المپیک 2020 حرفی برای گفتن داشته باشد .
 ورود به المپیک، پنجره‌های زیادی به روی کاراته‌کاها باز کرد
رئیس فدراسیون کاراته هم گفت: ورود این ورزش به بازی‌های المپیک، پنجره‌های زیادی را به روی ورزشکاران باز و آنها را از نظر انگیزشی به طرزی عجیب تقویت کرد.
محمدصادق فرجی با بیان اینکه استان همدان یکی از استان‌های مستعد در رشته کاراته است، عنوان کرد: در صدد هستیم که پایگاه قهرمانی را در استان همدان راه‌اندازی کنیم.
فرجی با اشاره به کسب مدال‌های رنگارنگ بازی‌های آسیایی و درخشش کاراته کاها در این رشته ورزشی افزود: ورود کاراته به المپیک پنجره‌های زیادی را به سوی ورزشکاران این رشته باز و خواسته‌های جامعه ورزش و ورزشکاران را نیز تغییر داد.
وی ادامه داد: سعی بر این است که امکانات و زیر ساخت های ورزشی در اختیار کاراته کاران قرار گیرد و خوشبختانه در سال جاری موفقیت‌های چشمگیری در بخش آموزش و زیر ساختی داشته‌ایم .
فرجی اظهار کرد: افق فدراسیون باید مشخص شود و در تمام قسمت‌ها بازنگری آیین نامه‌ها را استارت زده‌ایم. همچنین تدوین منشور اخلاقی در دست کار است که ترویج سجایای اخلاقی را به دنبال خواهد داشت.
رئیس فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: در قسمت نرم افزاری بانک اطلاعات فدراسیون در حال تکمیل و بازنگری است و خوشبختانه سامانه جامعی در اختیار فدراسیون قرار گرفته است. نتیجه این عملکرد بر روی سایت کاملا مشهود است و روزانه این سایت نزدیک به 5 هزار بازدید کننده دارد .


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com