قهرمانان مدال‌آور ورزشی استان تجلیل شدند همدان پیام
 
 
دوشنبه - 3 ارديبهشت 1397 - شماره 3176
 
امروز : سه شنبه ، 4 ارديبهشت 1397

Today : Tue, April 24, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84108 تاریخ انتشار:  1396-12-24 - 05:45 تعداد بازدید:  151
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

قهرمانان مدال‌آور ورزشی استان تجلیل شدند

نویسنده : شادی احمدپور کاشی

ورزشی

سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی قهرمان و کانون قهرمان با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان‌همدان گفت: ورزش کشور و استان زمانی می تواند به توانمندی و رشد دست پیدا کند که بتوانیم در ورزش مدارس نشاط و پویایی لازم را داشته باشیم.با این‌حال هرزمان ورزش کشور و استان همدان در مسیر پیشرفت قرار گرفت مدیون تلاش و کوشش معلمان آموزش و پرورش بود.
رسول  منعم سرانجام رهاورد درهیأت ورزشی و ورزش قهرمانی استان را مدیون تلاش و زحمات معلمان درعرصه آموزش نونهالان و نوجوانان و جوانان  دانست.
وی با بیان اینکه استعدادیابی موضوعی است که آینده ورزش استان را تضمین می‌کند گفت: با همکاری متقابلی که انجام شد توانستیم اقداماتی را در این راستا به‌ انجام برسانیم. هيأت‌های ورزشی ارتباط تنگاتنگی را با انجمن‌های ورزشی آموزشگاه‌های استان همدان و شهرستان‌ها دارند که خود موجب توانمند شدن ورزش استان همدان شده و خواهد شد.
منعم با اشاره به تلاش و همت مدیران مختلف دستگاه‌های اجرایی که کسب موفقیت استان در عرصه ورزش‌های قهرمانی را به دنبال داشت خاطر نشان کرد: 85 عنوان ملی از مسابقات جهانی آسیایی و بین المللی در 22 رشته ورزشی کسب کردند که 650 عنوان انفرادی و 70 عنوان تیمی خروجی تلاش و کوشش مسئولان  می‌باشد.
 اجازه نمی دهم کرامت معلمان خدشه‌دار شود
مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان نیز  نزدیک‌ترین تعریف از نظر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را هرگونه اقدام حمایت‌گرانه برای پرورش ادراکات، تصمیمات، تمایلات و اقدامات در 4 حوزه ارتباط انسان با خدا، خود، دیگران و طبیعت برای رسیدن به نهایت خلقت هستی دانست و گفت: در این سند تحول بنیادین، 6 ساحت برای آموزش و پرورش برای رسیدن دانش آموزان به سرمنزل مقصود لحاظ شده است که یکی از این ساحت‌ها، ساحت زیستی و بدنی است.
محمد پور داوود افزود: اگر آموزش و پرورش استان خواستار خروجی عناصر مفید، سازنده و خدا باور هستند باید به این 6 ساحت بپردازند.
پور داوود با بیان اینکه در مدارس محدودیت‌هایی است گفت: این محدودیت‌ها باعث نشده که معلمان از رسالت پرورش جسمی دانش‌آموزان غافل شوند.
 مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان خاطر نشان کرد: اجازه نمی دهم کرامت معلمان خدشه‌دار شود و تلاش می‌کنم در مسائل مالی، معیشتی و پژوهشی در بعد استان قدم‌های خوبی بردارم.
 با کمبود فضای ورزشی روبرو هستیم.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان هم ضمن بیان ضرورت تربیت بدنی مدارس ادامه داد: یکی از دلایل توجه به حوزه قهرمانی حضور 150 هزار دانش‌آموزش از مهر سال گذشته در المپیاد درون مدرسه‌ای بود که به همت مسئولان و معلمان در 1000 آموزشگاه کلید زده شد.
عبدا... جعفری قدم دوم در قالب مدرسه قهرمان و کانون قهرمان حضور 40 هزار دانش‌آموز مرحله دوم مسابقات عنوان کرد و ادامه داد: در مرحله سوم طی دوماه 3500 دانش‌آموزش مسابقات استانی را مدیریت کردند و در مرحله چهارم یک کاروان با 518 ورزشکار، مربی، سرپرست نماینده دانش‌آموزان در مرحله کشوری شدند.
وی ادامه داد: امسال رتبه استان همدان در جمع 12 استان، رتبه  4 در گروه ب و در کشور رتبه 14 را کسب کردیم.
جعفری کسب رتبه 8 را آیده آل عنوان کرد و گفت: با ظرفیت بسیار زیاد نیروی انسانی و با کمبود فضای ورزشی روبرو هستیم.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان ادامه داد:  ورزشکاران ما در 17 سانتی متر مربع به ازای هر دانش‌آموز توانستند این افتخارات را کسب کنند. ما برای توسعه ورزش قهرمانی نیاز به فضا و تجهیزات داریم.
جعفری افزود: همدان با کسب 3 کاپ اخلاق و امتیازات حوزه فنی و فرهنگی در حوزه اخلاق در سطح کشور زبانزد است.
در پایان این مراسم به پیشکسوتان عرصه تربیت بدنی استان و 520 دانش‌آموز از سراسر استان در 49 رشته  جوایزی اهدا شد.بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com