شناسایی پنج واحد احتکارکننده اقلام بهداشتی،دو سارق و ۱۱ توزیع کننده موادمخدر همدان پیام
 
 
يكشنبه - 3 فروردين 1399 - شماره سال۹
 
امروز : شنبه ، 16 فروردين 1399

Today : Sat, April 4, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


سال ۹۹ مبارک
همدان لیبل
مرکز چاپ و بسته بندی همدان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  106662 تاریخ انتشار:  1398-12-14 - 13:30 تعداد بازدید:  287
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار انتظامی ملایر؛
شناسایی پنج واحد احتکارکننده اقلام بهداشتی،دو سارق و ۱۱ توزیع کننده موادمخدر

حوادث

دو سارق و یک مال خر و ۱۱ توزیع کننده موادمخدر با هوشیاری و اقدام پیش دستانه پلیس، در ملایر دستگیر وشناسایی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان این مطلب گفت: در راستای شناسایی و دستگیری خرده فروشان موادمخدر که موجب نارضایتی جدی شهروندان در محله های مختلف و از جمله نقاط حاشیه شهر شده بود، یک طرح ضربتی در نقاط از پیش تعیین شده به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدباقر سلگی ، با بیان اینکه در نتیجه اجرای این طرح، تعداد ۹ نفر توزیع کننده موادمخدر به همراه ۱۵ گرم هروئین و ۹۴  سانت موادمخدر شیشه دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: مأموران پاسگاه زمان آباد نیز یک نفر توزیع کننده موادمخدر را به همراه سه گرم موادمخدر هروئین و مأموران پاسگاه جوکار نیز یک نفر توزیع کننده را با ۲۱ گرم تریاک دستگیر کردند.

سلگی ادامه داد: در راستای شناسایی و برخورد جدی با سارقان و مجرمان، مأموران کلانتری ۱۳ ولیعصر(عج) در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه وانت بار که در حال انتقال اموالی بود، مشکوک شدند و بلافاصله با هماهنگی دستگاه قضایی این خودرو برای بررسی دقیق تر متوقف شد.

وی افزود: در بررسی دقیق تر مأموران مشخص شد که تعداد دو نفر سارق و یک نفر مال خر اموال ربوده شده در حال انتقال اموال مسروقه هستند که هر سه نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از دستگیری چهار سارق با هوشیاری مأموران کلانتری ۱۲ این شهرستان خبر داد و اظهارکرد: در راستای گشت زنی مأموران کلانتری ۱۲ در سطح حوزه استحفاظی و اعلام سرقت یک دستگاه دوچرخه از پارکینگ یک ساختمان، مأموران با هوشیاری و هماهنگی دستگاه قضایی بلافاصله در محل حضور یافتند و با بررسی دقیق، فرد سارق را شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام مسئول افزود: در همین ارتباط سارق اموال مربوط به یکی از بیمارستان های ملایر نیز با هوشیاری و حضور در صحنه مأموران این کلانتری در مقابل بیمارستان شناسایی و قبل از اقدام به فرار دستگیر شد.

سلگی گفت: یک نفر سارق سیم برق نیز به همراه سارق یک باب انباری توسط مأموران گشت کلانتری اعزام شده به محل وقوع، شناسایی و بلافاصله دستگیر شد که با تشکیل پرونده هر چهار نفر تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اهمیت امنیت جامعه و تقدیر از مشارکت شهروندان ملایری با پلیس در برقراری نظم و امنیت پایدار در شهرستان، یادآور شد: مأموران یگان های اجرایی شهرستان با حضور در صحنه و هوشیاری کامل، هر نوع رخداد مشکوکی را بلافاصله بررسی کرده و اجازه فعالیت مجرمانه را به افراد فرصت طلب نمی دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از شناسایی و پلمب پنج واحد احتکارکننده اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده در ملایر و دستگیری پنج نفر متخلف در این رابطه خبر داد.

سلگی افزود: طی چهار عملیات از پنج واحد متخلف و احتکارکننده حدود ۳۵۰ هزار عدد دستکش، ۷۵۰ هزار عدد ماسک، ۱۰۰۰ عدد ژل ضدعفونی کننده و ۵۶۰ لیتر انواع محلول های ضدعفونی کننده کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه این واحدها با حضور میدانی دادستان و مسئولان مربوطه پلمب شدند، گفت: تعدادی از این اقلام به صورت مستقیم بین مردم توزیع شد و در مورد مابقی نیز با دستور مقام قضایی تصمیم گیری شده و با توجه به شیوع کروناویروس در اختیار مردم قرار می گیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com