همایش توجیهی جهادگران بسیجی همدان برگزار شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 3 مهر 1399 - شماره 3860
 
امروز : جمعه ، 4 مهر 1399

Today : Fri, September 25, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  111815 تاریخ انتشار:  1399-06-26 - 09:12 تعداد بازدید:  64
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

همایش توجیهی جهادگران بسیجی همدان برگزار شد

فرهنگی


 به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان تمامی گروه‌های جهادی شهر همدان در سالن انصار سپاه گرد هم آمده و مهم‌ترین موضوعات مربوط به گروه‌های جهادی را فراگرفتند.
فرمانده سپاه ناحیه همدان در این مراسم ضمن تشکر از زحمات تمامی گروه‌های جهادی گفت: از زمانی که ویروس منحوس کرونا در کشورمان پا نهاده، ظرفیت گروه‌های جهادی و لزوم وجود آنها بیش از پیش برای همگان مشخص شده است.
علی بقایی ادامه داد: از همان روزهای نخست گروه‌های جهادی هر جایی که نیاز بود وارد عمل شدند و خوش درخشیدند؛آن زمانی که به ضدعفونی محل‌ها و معابر نیاز بود کپسول به دوش در آنجا حاضر بودند و زمانی هم که برای تهیه آب ژاول و محلول‌های ضدعفونی با مشکل مواجه بودیم این گروه‌های جهادی بودند که پیشقدم شده و آغاز به تولید آن کردند.  وی ادامه داد: در برهه‌ای از زمان که احتکار ماسک پیش آمد باز هم این گروه‌های جهادی بودند که خانه‌ها و مساجد را تبدیل به کارگاه تولید ماسک کردند. زمانی هم که احساس شد در بیمارستان‌ها و اماکن بهداشتی نیاز به افراد بیشتری است، گروه‌های جهادی به آنجا اعزام و به کمک جامعه پزشکی شتافتند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، بقایی افزود: زمانی هم که احساس شد در بحث معیشت مشکل وجود دارد گروه‌های جهادی در این زمینه نیز خوش درخشیدند و حماسه آفریدند که در تاریخ نظیر ندارد. با یک توصیه مقام معظم رهبری میلیون‌ها بسته معیشتی را به منازل نیازمندان رساندند. وی خاطرنشان کرد: انجام این همه خدمات امکان‌پذیر نبود جز با اخلاص؛ که از ابتدای تشکیل بسیج در آن موج می‌زد و تاکنون نیز در آن ادامه دارد.
بقایی گفت: در ۱۱ مرداد سال گذشته مقام معظم رهبری دیداری با گروه‌های جهادی داشت و تنها به این دیدار اکتفا نکرده و در پایان مراسم دیدار، پیامی نیز به آنها فرستاد که در نوع خود بی‌نظیر و نشان از رضایت جهادگران داشت. اما نکته‌ای که رهبر معظم در این دیدار بر آن تأکید داشت و بنده هم بر روی آن اصرار می‌کنم، این است که پیش از اینکه به کارهای جهادی بپردازید خودسازی را انجام دهید، مبادی آداب باشید و الگوی رفتار دیگران تا بتوانید تأثیرگذاری بیشتری در جامعه داشته باشید.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com