افزایش ۱۷ هزار تومانی نرخ طلا نسبت به سال گذشته همدان پیام
 
 
دوشنبه - 3 ارديبهشت 1397 - شماره 3176
 
امروز : سه شنبه ، 4 ارديبهشت 1397

Today : Mon, April 23, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  79997 تاریخ انتشار:  1396-04-26 - 05:45 تعداد بازدید:  54
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

افزایش ۱۷ هزار تومانی نرخ طلا نسبت به سال گذشته

اقتصادی

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته با افزایش قیمت حدود ۱۷ هزار تومانی در بازار داخلی همراه شده است.
به گزارش ایسنا، هر گرم طلای ۱۸ عیار بهار امسال نسبت به بهار ۱۳۹۵ با تحولات و تغییرات بسیار زیادی همراه شده است. به طوری که این نوع طلا در مجموع حدود ۱۷ هزار تومان افزایش قیمت داشته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار در ابتدای فروردین سال گذشته حدود ۱۰۲ هزار تومان قیمت داشت. در ادامه این نوع طلا به ۱۰۳ هزار و ۶۵۰ تومان رسید و در میانه ماه با نرخ ۱۰۴ هزار و ۹۰۰ تومان در بازار آزاد عرضه شد. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار در آخر ماه سال ۱۳۹۵ حدود ۱۰۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین این نوع طلا در دومین ماه سال گذشته در روزهای نخست ۱۰۴ هزار و ۸۷۰ تومان قیمت داشت و در ادامه با روند افزایشی به ۱۰۶ هزار تومان رسید.
هر گرم طلای ۱۸ عیار در این ماه در روزهای بعد به حدود ۱۰۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و در اواخر ماه ۱۰۳ هزار و ۳۰۰ تومان عرضه شد.
این نوع طلا در خردادماه سال ۱۳۹۵ در اولین روزها حدود ۱۰۳ هزار تومان در بازار آزاد فروخته شد. در ادامه با روندی نزولی به حدود ۱۰۱ هزار تومان رسید و در روزهای پایانی ماه با معکوس شدن روند خود به ۱۰۵ هزار و ۷۰ تومان رسید. این نوع طلا در فروردین ماه سال جاری با نرخ ۱۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان روند خود را آغاز کرد ودر ادامه با حرکت افزایشی به ۱۱۷ هزار و ۵۰ تومان رسید. در روزهای بعد روند آن معکوس شد و با نرخ حدود ۱۱۶ هزار تومان عرضه شد  و در ادامه و در روزهای پایانی ماه به قیمت ۱۱۷ هزار و ۸۳۰ تومان عرضه شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار در دومین ماه سال ۱۳۹۶ با قیمت ۱۱۸ هزار و ۱۷۰ تومان فروخته شد. در میانه‌های ماه این نرخ با حرکت کاهشی به حدود ۱۱۷ هزار تومان رسید و در روزهای پایانی ماه اردیبهشت با ادامه روند کاهشی خود با قیمت حدود ۱۱۵ هزار تومان در بازار آزاد فروخته شد. همچنین این نوع طلا در خردادماه سال جاری با نرخ ۱۱۵ هزار و ۱۸۰ تومان در روزهای نخست فروخته شد و در ادامه به نرخ ۱۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. همچنین در روزهای پایانی در ادامه روند خود به حدود ۱۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com