تبریک به منتخبین اتاق همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 6 خرداد 1403

Today : Sat, May 25, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130972 تاریخ انتشار:  1401-12-22 - 13:07 تعداد بازدید:  606
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تبریک به منتخبین اتاق

اقتصادی


به نام یزدان بی همتا

برگی دیگر از اتحاد در مجموعه فرهنگی رسانه ای همدان پیام با پیروزی ائتلاف «اتاقی نو برای همه» در انتخابات اتاق بازرگانی استان همدان ورق خورد.

دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان نقطه عطفی برای مرور توانمندی های این مجموعه شد ، بار دیگر دست در دست هم گذاشتیم و با حمایت ائتلاف «اتاقی نو برای همه» به همه ثابت کردیم خواستن ،توانستن است.

به خود می‌بالیم که یک بار دیگر به نفع پیشبرد اهداف والای توسعه در استان تجلي اراده وخرد جمعی بخش خصوصی  و مشاركت و همدلی مبتني بر درك والا از مسئوليت اجتماعي در عرصه فعاليت اقتصادي‏ رقم خورد.

مصمم همراه با ائتلاف در کارزار انتخاباتی فعالیت کردیم چرا که بر این باوریم استفاده از ظرفیت تشکل‌های بخش‌خصوصی و سازمان‌های مردم‌پایه برای حکمرانی مطلوب اقتصادی، یکی از موضوعاتی است که در استان همدان می‌تواند کمک شایانی در تصمیمات حاکمیتی و سیاستگذاری کند و در این مسیر سهیم بودن را شایسته جریان سازی رسانه میدانیم .

از آنجایی که یکایک اعضای مجموعه فرهنگی رسانه ای همدان پیام بر این باورند که رویدادهای انتخاباتی راهی برای به رخ کشیدن حضور اثرگذار مردم در هر تشکل و بخشی است ،  تلاش می کنند تا در راستای نیل به این اهداف با برنامه های کارشناسی شده به کارزار انتخابات ورود پیدا کنند تا بتواند با جریان سازی حساب شده رسانه‌ای  زمینه انتخاب اصلح را رقم زنند.

ائتلافی «اتاقی نو برای همه» در حالی توانست پس از اعلام نتایج توجهات را به سمت و سوی سیاست گذاران انتخابات اتاق بازرگانی جلب کند که سیاست های اتخاذ شده در کمیته های سیاست گذاری و رسانه ای ائتلاف همسو با درست ترین تحلیل ها ختم موفقیتی بزرگ به نفع ائتلاف شد .

به گونه ای که شاهد کسب 10 کرسی از 15 کرسی اعضای این ائتلاف در انتخابات یاد شده بودیم مجموعه فرهنگی رسانه ای همدان پیام تلاش کرد با فراهم آوردن فضاهای تعاملی و انتقال تجارب فعالیت های رسانه که برآمده از حضور تأثیرگذار در حوزه های انتخاباتی متعدد مربوط به سال های متمادی بود همراه با اعضای ائتلاف در روزهای تبلیغات و اتخاذ سیاستها همراه باشد.

خرسندیم که یک بار دیگر توانستیم مسیر دستیابی به نتیجه ای دلنشین را به نفع منافع اقتصادی استان همدان هموار کنیم . حال که مجموعه فرهنگی رسانه ای همدان پیام با پشت سر گذاشتن مراحل کارشناسی و همراهی اعضای ائتلاف«اتاقی نو برای همه» توانست بار دیگر بر نقش تأثیرگذار خود در عرصه های انتخاباتی صحه بگذارد ضمن قدردانی از اعتماد اعضای ائتلاف برای دریافت نظرات کارشناسانه این مجموعه رسانه ای، از اعضای مجموعه فرهنگی رسانه ای همدان پیام  نیز برای همراهی و همدلی با سیاست های اتخاذ شده در این مسیر قدردانی می کنیم .

در طلیعه فرارسیدن بهار دل انگیز طبیعت خدا را شاکریم که بار دیگر در شکوهی به یاد مادنی به همراهی افتخارآفرین یکایک شما درخت شکوفایی و بالندگی بخش خصوصی را آبیاری کرده و برگ زرینی دیگر را به کارنامه پرافتخارمان افزوده ایم.
همواره در مسیر تعالي، پيشرفت و عدالت، به ‏ويژه در عرصه  فعالیت  اقتصادی استان سربلند ومستدام  باشید.


روابط عمومی مجموعه فرهنگی رسانه ای همدان پیام

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com