ارتقای کیفیت زندگی شهری با احداث معبر جدید کوی کوثر همدان پیام
 
 
شنبه - 1 آبان 1400 - شماره 4157
 
امروز : يكشنبه ، 2 آبان 1400

Today : Sat, October 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119775 تاریخ انتشار:  1400-06-30 - 07:00 تعداد بازدید:  78
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شاکری سرپرست شهرداری همدان خبر داد
ارتقای کیفیت زندگی شهری با احداث معبر جدید کوی کوثر

اخبار

 سرپرست شهرداری همدان گفت: این پروژه که توسط شهرداری منطقه 4 به اتمام رسید، کوی کوثر را از یک طرف به بلوار انقلاب و از طرف دیگر به بلوار آیت‌ا...‌نجفی متصل می‌کند و این محله را از بن‌بست خارج خواهد کرد.
به گزارش روابط‌عمومی شهرداری منطقه 4، مجید شاکری افزود: طبق پروژه‌های مصوب شهرداری منطقه 4 در سال 1400، احداث معبری مهم و مؤثر را در کوی کوثر  در دستور کار اجرایی واحد فنی و عمرانی قرار دادیم که اثر مطلوبی بر روند زندگی ساکنان این محله خواهد گذاشت.

 خروج از بن‌بست با اتصال به بلوار انقلاب و بلوار آیت‌ا... نجفی
وی گفت: این محله از دیرباز با مشکلات متعددی روبه‌رو بوده است و سعی کردیم با اجرای چند پروژه مختلف و همزمان، کیفیت زندگی شهری ساکنان خوب این منطقه را ارتقا دهیم.
سرپرست شهرداری همدان بیان کرد: طول این مسیر2 کیلومتر است که کوی کوثر را از یک طرف به بلوار انقلاب و از طرف دیگر به بلوار آیت‌ا... نجفی متصل می‌کند و این محله را از بن‌بست خارج خواهد کرد.
شاکری گفت: از ابتدای سال تیم فنی و عمرانی منطقه4، عملیات خاک‌برداری و زیرسازی این مسیر را در برنامه کاری خود قرار داد و اکیپ امانی در ماه‌های گذشته کار جدول‌گذاری را به طول یک کیلومتر به اتمام رساندند.
وی با اشاره به اینکه این معبر، خاکی و دارای مشکلات متعدد بود، بیان کرد: مساحت اجرای این پروژه 13هزار مترمربع بود که با توجه به ناهمگون بودن این مسیر و مشکلات مختلف معبر، چندین ماه عملیات خاک‌برداری و تسطیح طول کشید.
سرپرست شهرداری همدان گفت: عملیات روکش آسفالت این معبر با  2هزار و150 تن آسفالت در 2 فاز انجام شد که به یاری خدا و کمک همکاران توانستیم در هفته اخیر عملیات آسفالت‌ریزی را در فاز پایانی به‌طور کامل انجام دهیم.
شاکری بیان کرد: این پروژه با هزینه 35 میلیارد ريالی و از محل درآمدهای شهرداری منطقه 4 احداث شد و اکنون قابل بهره‌برداری است و به ساکنان خوب کوی کوثر تقدیم می‌شود.
وی گفت: در حاشیه این پروژه، درحال احداث یک پارک‌نواری هستیم و امید است با تلاش بی‌وقفه واحد فضای سبز شهرداری منطقه 4، عملیات احداث و کاشت درختان در این قسمت بزودی به پایان برسد و موجب زینت مسیر‌ و لذت ساکنان شود.
سرپرست شهرداری همدان با اشاره به رعایت نکردن بهداشت از سوی برخی، بیان‌کرد: امیدواریم شهروندان عزیز در نگهداری و پاکیزگی این مسیر اهتمام داشته باشند و زباله‌هایشان را در رودخانه مجاور نریزند و رأس ساعت 9 شب با بیرون گذاشتن کیسه‌های زباله، شهرداری را در این راه کمک کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com