تشدید نظارت نوروزی بر اصناف خدماتی تویسرکان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 5 خرداد 1403

Today : Fri, May 24, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  69715 تاریخ انتشار:  1394-12-19 - 05:45 تعداد بازدید:  4514
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تشدید نظارت نوروزی بر اصناف خدماتی تویسرکان

مادستان

 تويسركان- خبرنگار همدان‌پيام: در ایام پایانی سال و در آستانه سال جدید باید نظارت بر واحدهای صنفی و به ویژه نانوایی‌ها تشدید شود و در برخورد با متخلفان هیچ اغماضی صورت نگیرد.
فرماندارتویسرکان در شورای آرد و نان شهرستان گفت: باتوجه به اینکه نان با کیفیت در ایام تعطیلات نوروز باید به راحتی در دسترس همه مردم باشد و برنامه فعالیت نانوایی‌های سطح شهرستان باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شوند که مردم برای تأمین نان با مشکل و مشقت روبه رو نشوند.
حبیب مومیوند افزود: رشد شاخص کیفی تولید نان در سطح شهرستان تویسرکان در ماه‌های اخیر خبر داد و وضعیت ارائه خدمات نانوایی‌ها به مردم بهتر شده اما باید به سمت فضای مطلوب در این بخش حرکت کنیم.
به گفته وي، مهمترین هدف در روند بازرسی از نانوایی‌های از لحاظ کمیت، کیفیت و بهداشت، جلب رضایت حداکثری مردم است که با هیچ بهانه‌ای نباید مورد بی توجهی قرار گیرد. مومیوند به فعالیت قانونی و با مجوز واحدهای نانوایی در سطح شهرها و روستاهای تویسرکان در ايام نوروز تأکید کرد و گفت:قانون باید به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم در این بخش رعایت شود.
وي اظهار كرد: افراد فعال در نانوایی‌ها باید تحت آموزش مهارت‌های شغلی، نکات بهداشتی و قوانین صنفی قرار بگیرند تا شاهد جلب حداکثری رضایت مردم در این بخش باشیم. رئيس صنعت، معدن و تجارت شهرستان تویسرکان در ادامه این نشست گفت: از ابتدای امسال تاکنون 3 هزار و 368 مورد بازرسی از نانوایی‌های شهرستان انجام شده است و تعداد 98 تخلف نیز به مراجع قانونی معرفی شده‌اند. رضا سلیمانی افزود: با توجه به بررسی‌های میدانی، عموم مردم از افزایش کیفیت نان در شهرستان ابراز رضایت می‌کنند و در این باره نیز پنج واحد نانوایی نمونه نیز مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.
به گفته وي، بر اساس روال سال‌های گذشته، علاوه بر تعطیلی رسمی نانوایی‌ها، یک روز تعطیلی دیگر نیز برای واحدهای نانوایی در نظر گرفته شده ولی ساعت کاری شش نانوایی برای خدمت رسانی به مردم افزایش پیدا می‌کند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com