1397-07-211397-08-01bool(false) اوضاع شهرهای استان آرام است همدان پیام
 
 
سه شنبه - 1 آبان 1397 - شماره 3320
 
امروز : سه شنبه ، 1 آبان 1397

Today : Tue, October 23, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  83426 تاریخ انتشار:  1396-10-11 - 05:45 تعداد بازدید:  172
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اوضاع شهرهای استان آرام است

داخلی

همه چیز از گران شدن شانه تخم مرغ شروع شد که جرقه مشکلات اقتصادی مردم را زد تا صدای ناراحتی آنها از وضعیت اقتصادی فعلی بلند شود، عده ای هم این میان با سود جویی اوضاع را به نفع خود به دست گرفتند و مردم را به اعتراض تحریک کردند تا خورده حساب خود را با کشور تسویه کنند.
تجمع ها و وارد کردن ضررهای مالی و خسارت به امکانات دولتی در شهرها تنها نتیجه ای بود که این تحریک ها برجای گذاشت.
در شرایط فعلی هم اوضاع در شهرهای استان آرام و تحت کنترل است.
فرمانداران بعنوان مدیران ارشد اجرایی در شهرستان ها معتقدند این راه درستی برای اعلام مشکلات نیست آنها می گویند روزهای ملاقات عمومی را برای شنیدن مشکلات مردم گذاشته‌اند و راههای بهتری برای اعلام این مشکلات وجود, دارد.
 خسارت به دفتر امام جمعه و فروکش کردن اعتراض ها
در ملایر عده ای حاشیه های امنیتی بوجود اورده بودندروز شنبه نهم دي ماه شهر ملاير نيز مانند چند نقطه ديگر از كشور شاهد تجمع تعدادي از افراد در مركز شهر بود اين تجمع كه براي برگزاري آن مجوزي صادر نشده بود ابتدا با شعارهايي در اعتراض به وضعيت اقتصادي شروع شد و سپس با شعارهاي ساختار شكنانه ماهيت آن تغيير يافت در اين ميان عده اي با سو استفاده از وضعيت موجود اقدام به تخريب اموال عمومي از جمله شكستن شيشه هاي بانك ها، نماي شهرداري ملاير و دفتر امام جمعه ملاير كردند كه با مديريت دستگاه هاي انتظامي اين تجمع پايان يافت و وضعيت عادي در شهر برقرار شد.
حضور نيروهاي انتظامي نيز براي تأمين امنيت مردم و محافظت از اموال عمومي در شهر پررنگ تر شده است. مسئولان شهرستان مصاحبه در اين مورد را به بعد موكول كردند و روابط عمومي فرمانداری  ويژه شهرستان ملاير با انتشار بيانيه اي در روز يكشنبه از مردم خواست ضمن حفظ آرامش، از توجه به هرگونه اخبار و شایعات، که با قصد تشویش اذهان عمومی و از طریق مبادی غیررسمی منتشر می گردد، جدا پرهیز نموده و در صورت مشاهده هرگونه تجمع، با علم به غیر قانونی بودن این گونه اقدامات، محل را ترك نمايند.
 آرامش در نهاوند
در نهاوند هم بعد از روز پرحاشیه 9دی و تحریک عده ای برای سر دادن شعار علیه مدیر ارشد شهرستان، در حاشیه مراسم روز نه دی، آرامش در شهر برقرار شده است.
 تجمع‌ها و شلوغي‌‌ها در کشور نقشه شوم دشمنان است
 با توجه به اينکه در برخي از نقاط کشور تجمع‌هايي صورت گرفته خوشبختانه در شهرستان کبودراهنگ هيچ گونه تجمع و شلوغي که نقشه شوم است انجام نشده است.
فرماندار کبودراهنگ با بيان اين مطلب در گفت‌وگو با خبرنگار ما افزود: متأسفانه اخيراً مردم در برخي از نقاط کشور گويا به خاطر گراني تجمع‌هايي داشته‌اند که بر همه روشن است دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب در آن نقش دارند و برخي از افراد سودجو نيز توسط شبکه‌هاي مجازي به کمک اين کج‌انديشان آمدند ولي اين افراد تعداد اندکي بودند که کنترل شدند.
احسان قنبري ادامه داد: برخي از مردم کبودراهنگ نيز با شرايط بد اقتصادي دست و پنجه نرم مي‌کنند ولي آنها مردماني صبور هستند و اين مشکلات را تحمل مي‌کنند تا اوضاع اقتصادي کشور سروسامان يابد و آنها آنقدر فهيم هستند و مي‌دانند که چنين تجمع‌هايي برنامه‌ريزي و نقشه شوم دشمنان است و هرگز در حضور نخواهد يافت.
وي افزود: مسئولان نظام نيز اين مسئله را پيگيري مي‌کنند و اگر مشکل مردم گراني است و به دليل اين مسئله تجمع و شلوغي راه مي‌اندازند تدابيري مي‌انديشند تا جلوي اين گراني گرفته شود.
قنبري خاطرنشان کرد: جا دارد از تک‌تک مردم فهيم و شهيد پرور کبودراهنگ قدرداني کنيم که با حفظ آرامش و صبوري خود اجاره نمي‌دهند که دشمنان نقشه شوم خود را در اين مرز و بوم پياده کند و اين مسئله در حماسه 9 دي با دادن شعارهايي در خصوص حمايت از اسلام و انقلاب کاملاً واضح بود و نشان دادند که هميشه و در همه حال پيرو راه امام (ره)  و رهبري هستند.
در سایر شهرستان ها هم آرامش برقرار است و تجمع و یا اختلالی در نظم عمومی شهرها رخ نداده است و زندگی عادی مردم در جریان است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com