کسب «رتبه نخست» ایجاد اشتغال استان توسط بهزیستی استان همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 15 خرداد 1402

Today : Mon, June 5, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132146 تاریخ انتشار:  1402-02-31 - 11:10 تعداد بازدید:  139
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون بهزیستی استان همدان خبر داد
کسب «رتبه نخست» ایجاد اشتغال استان توسط بهزیستی استان همدان

نویسنده : فاطمه السادات باب الحوائجی

اجتماعی


 معاون بهزیستی استان همدان از کسب رتبه نخست ایجاد اشتغال در استان توسط بهزیستی خبر داد.

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان با اشاره به ایجاد 2857 فرصت شغلی در سال ۱۴۰۱ توسط بهزیستی استان، افزود: ایجاد شغل برای مددجویان به صورت خوداشتغالی و کارفرمایی بوده است.

به گزارش خبرنگار همدان پیام :  یاسر عزیزی سعید  در ادامه با بیان اینکه اداره کل بهزیستی استان همدان با همکاری کارگروه اشتغال استانداری ، بانک های عامل بویژه بانک کشاورزی 100درصد پرداختی و بانک های ملت و سپه 91درصد پرداختی داشته اند، کارفرمایان بخش خصوصی که به بهزیستی اعتماد کردند موفق به ایجاد اشتغال پایدار و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 215 میلیارد تومان به این افراد شده است.

عزیزی سعید با تاکید بر لزوم توجه به اشتغالزایی، از جذب اعتبار 215 میلیارد تومانی در این عرصه سخن گفت و افزود: این تسهیلات از 50 تا 150 میلیون تومان بوده و طی سال گذشته اعطا شده است.

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان در ادامه صحبت های خود از کسب رتبه نخست ایجاد اشتغال در استان توسط بهزیستی استان همدان با 235 درصد تحقق خبر داد و گفت: تعهد اشتغالزایی  بهزیستی استان همدان سال گذشته برابر تعداد 690 نفر بود که توانست بیش از تعهد خود و 1649 شغل ایجاد کند.

 عزیزی سعید اظهار کرد: تعامل و هم افزایی بخش های مختلف اجرایی لازمه ارتقاء و پیشرفت در زمینه رفع بیکاری، ایجاد اشتغال پایدار، فرصت های برابر اجتماعی و بهتر زیستن ولی نعمتان بهزیستی است.

وی با اشاره به اینکه توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی از طریق ایجاد اشتغال پایدار، همواره از اولویت‌ها و از موارد مورد توجه سازمان بهزیستی است، افزود: در راستای اهداف تعریف شده در سازمان بهزیستی، تسهیل گری اشتغال گروه‌های هدف شامل افراد دارای معلولیت، زنان سرپرست خانوار و آسیب دیده و معتادین بهبود یافته قادر به کار، با الگوهای توانمندسازی متنوع که شامل پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به‌صورت خوداشتغالی، کارفرمایی و مشاغل خانگی همراه با پرداخت مشوق های حمایتی مانند بیمه خویش فرما و کارفرما، یارانه ارتقای کارآیی افراد دارای معلولیت و غیره انجام شد.

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان، استفاده از شرکت های دانش بنیان را برای رشد اشتغال موثر برشمرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش بنیان و فناور در مسیر خودکفایی و اعتلای اشتغال جامعه هدف بهزیستی موثر است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com