فرمانداران وارد گود کشتی شدند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 12 تير 1399 - شماره 3791
 
امروز : جمعه ، 13 تير 1399

Today : Fri, July 3, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


نمایشگاه مبلمان و لوستر
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109679 تاریخ انتشار:  1399-04-08 - 08:59 تعداد بازدید:  45
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فرمانداران وارد گود کشتی شدند

ورزشی

 هیأت کشتی استان از فرمانداران خواسته است کشتی را به‌عنوان ورزش پهلوانی و پرافتخارترین رشته تاریخ ورزش این استان زیر چتر حمایتی قرار دهند.
رئیس هیأت کشتی استان با اعلام این خبر به ایرنا گفت: استاندار همدان ماه گذشته در نشست بررسی حضور نماینده‌ای از این استان در لیگ برتر کشور از فرمانداران خواست تا برای تأمین حامی مالی این رشته اقدام کنند و پس از این تأکید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نامه‌ای رسمی به فرمانداران استان، خواستار تأمین اسپانسر و حمایت از لیگ استانی کشتی شد.
حمیدرضا یاری افزود: سیدسعید شاهرخی خواستار توجه فرمانداران به ورزش کشتی به‌ویژه رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان با درنظر گرفتن توانمندی‌های اقتصادی و اجتماعی شهرستان‌ها شده است.
وی گفت: این حمایت برای تیم‌داری در لیگ استانی کشتی نونهالان و نوجوانان است که درصدد برگزاری مسنجم و باکیفیت این مسابقات در سالجاری هستیم.
یاری با اشاره به اینکه رویکرد فرمانداران شهرستان‌ها به توسعه ورزش مثبت است، گفت: حالا که چراغ حضور همدان در لیگ برتر کشتی با حمایت استاندار روشن شده، شهرستان‌ها نیز نسبت به گام دوم که راه‌اندازی لیگ کشتی پایه‌های مستعد داخل استان است، حمایت لازم را داشته باشند.
وی با تأکید بر اینکه کشتی ورزش نخست و پرافتخارترین رشته ورزشی در استان است و مدال‌های رنگارنگ المپیکی و جهانی بر پیشانی ورزش کشتی استان می‌درخشد، افزود: رشته کشتی بارها موفقیت‌های ارزنده را نصیب استان کرده است.
رئیس هیأت کشتی استان خاطرنشان کرد: سال گذشته لیگ کشتی رده‌های سنی پایه را با وجود مشکلات پیش رو برگزار کردیم و خروجی بسیار خوبی را در شکوفایی استعدادها شاهد بودیم اما استمرار این برنامه در گرو حمایت مسئولان شهرستانی است.
یاری افزود: توجه به رده‌های سنی پایه همواره یکی از اهداف اصلی هیأت کشتی به‌شمار می‌رود و از فرمانداران انتظار داریم برای احیای این ورزش به جامعه دوستداران کشتی کمک کنند.
یاری اظهار کرد: امسال خواهان برگزاری لیگ کشتی در رده‌های سنی پایه هستیم و توقع داریم فرمانداران حداقل برای هر شهرستان با حمایت بخش خصوصی، زمینه تیم‌داری را مهیا سازند.
وی افزود: هر شهرستان برای حضور در این مسابقات درون‌استانی تنها با حمایت مالی ده میلیون تومانی، می‌تواند تیم‌داری کند که به نظرم هزینه ناچیزی برای سرمایه‌گذاری در کشتی است.
رئیس هیأت کشتی همدان یادآور شد: کشتی این استان روزگاری در رأس کشور بود و بیشترین سهمیه را در تیم ملی داشت و حالا وقت آن رسیده تا این جایگاه را باردیگر تصاحب کنیم.
یاری بیان کرد: استان همدان مملو از خیران ورزش‌دوست است که می‌توانند این هزینه را برای تیم‌داری در لیگ کشتی پایه داشته باشند و فقط نیاز به دعوت و رایزنی با آنها است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com