توسعه خانه‌های ورزشی در روستاهای بزرگ بخش مرکزی اسدآباد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 6 آذر 1399 - شماره 3909
 
امروز : شنبه ، 8 آذر 1399

Today : Fri, November 27, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  113565 تاریخ انتشار:  1399-09-01 - 07:00 تعداد بازدید:  52
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار شهرستان اسدآباد:
توسعه خانه‌های ورزشی در روستاهای بزرگ بخش مرکزی اسدآباد

مادستان


 هر روستای بخش که دارای مکان بدون استفاده و غیرفعال و مناسب باشد با تأیید اداره ورزش و جوانان به خانه ورزش روستا تبدیل خواهد شد.
بخشدار مرکزی اسدآباد با اشاره به اینکه درحال‌حاضر ده خانه ورزش در سطح روستاهای بزرگ این شهرستان وجود دارد که به‌دلیل وضعیت شیوع کرونا فعالیت ندارند، افزود: توجه به توسعه خانه‌های ورزش روستایی بهترین ظرفیت برای کشف و پرورش استعدادهای ورزشی نهفته جوانان و نوجوانان بوده که با کشف این استعدادها و میدان دادن به این سرمایه‌های انسانی و ورزشی به‌طور قطع می‌توانند برای کشور افتخارآفرین باشند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون افزون بر 5/1 میلیارد تومان کارهای عمرانی از محل بودجه دهیاری‌ها در سطح روستاهای بخش انجام گرفته است، تصریح کرد: جدولگذاری، زیرسازی معابر، ساخت کانال سنگی، ترمیم پل‌ها، لایروبی جداول از جمله اقدامات انجام شده در سطح بخش توسط ۵۵ دهیاری درحال فعالیت روستاهای بخش می‌توان برشمرد.
نظری‌دوست ملحمدره و ویرایی را از روستاهای هدف گردشگری بخش مرکزی برشمرد و بیان کرد: سنگ‌فرش معابر روستاهای هدف گردشگری و بهسازی و آسفالت معابر این روستاها با هدف سهولت در تردد تداوم دارد و تاکنون برای اجرای این پروژه‌ها افزون بر 3 میلیارد تومان از محل اعتبارات دستگاه‌های مختلف هزینه شده است.
وی خاطر نشان کرد: امروز در شــرایط اقتصادی تحریم دولت مصمم اســت پروژه‌هایی که ۵۰ درصد پیشرفت دارند را به پایان برساند که به‌تبع تصمیم دولت در استان و شهرستان و بخش مرکزی این موضوع نیز درحال پیگیری بوده و ما شاهد آسفالت راه‌های روستایی قاسم‌آباد خنداب، قمشــانه، سیاه‌گله به سوتپه هســتیم.


اهدای ۷۰ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه شهید رجایی اسدآباد
 هفتاد کتاب به ارزش ۱۴۰ میلیون ریال به کتابخانه عمومی شهید رجایی اسدآباد توسط یک خیر نیک‌اندیش اهدا شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: آقای فریدون کریمی از فرهنگیان اسدآبادی است که با اهدای تعداد ۷۰ نسخه کتاب نفیس به کتابخانه شهید رجایی به کار خیر و فرهنگی اقدام کرده است.
مهدی مرادیان‌تمجید افزود: این ۷۰ نسخه کتاب نفیس به مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال ارزش دارد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد فرهنگ اهدای کتاب را اهدای دانایی در بین افراد جامعه خواند و گفت: این امر یکی از ماندگارترین کارهاست که در راستای آگاهی‌بخشی و دانش به جامعه از سوی خیرین کتاب‌دوست انجام می‌شود‌.
وی تصریح کرد: 2 سال گذشته با توجه به مشکلات مالی کتابخانه‌ها، بیشتر منابع جدید کتابخانه‌های عمومی شهرستان از محل اهدای کتاب تأمین شده است.
مرادیان‌تمجید از تمام شهروندان خواست کتاب بلااستفاده در خانه‌های خود اعم از کتب عمومی، کمک‌درسی و تخصصی خود را به کتابخانه‌های عمومی اهدا کنند تا با مطالعه این کتاب‌ها توسط دیگر افراد باقیات و صالحاتی برای خود در این امر داشته باشند.

 

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com