1399-04-071399-04-17bool(false) طلافروش مضروب تسلیم مرگ شد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 17 تير 1399 - شماره 3795
 
امروز : سه شنبه ، 17 تير 1399

Today : Tue, July 7, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  102625 تاریخ انتشار:  1398-09-20 - 10:08 تعداد بازدید:  709
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

طلافروش مضروب تسلیم مرگ شد

حوادث


 چند روزی است که از حمله سارقین به طلافروشی حصار امام گذشته و حالا متاسفانه صاحب این طلافروشی در آغوش مرگ آرام گرفته‌است.
ماجرای این پرونده ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه پنجشنبه گذشته بود که به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع‌رسانی شد و از آنجا که گشتی‌های پلیسی در محل حضور داشتند، در کمتر از ۲ دقیقه در آدرس یاد شده نیرو‌های پلیس مستقر می‌شوند.
آن روز به ماموران نیروانتظامی خبر یک سرقت مسلحانه از طلافروشی حصار امام مخابره شد و ماموران بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار‌دادند و برای بررسی موضوع راهي محل شدند.
در این شرایط بود که پلیس پس از بازداشت سارقین طلافروشی در حصار امام، با زوج جوانی روبه‌رو می‌شود که در مقابل واکنش مالک طلافروشی او را با چند ضربه محکم چاقو روانه بیمارستان می‌کنند.
گویا این زوج پس از ورود به مغازه و به بهانه خرید النگو اقدام به سرقت می‌کنند بر اساس گفته‌های پلیس سارق با استفاده از سلاح سرد و ضربه زدن به ناحیه شکم، مالک طلا فروشی را زخمی کرده اما با حضور و کمک مردم این مرد سارق در داخل مغازه دستگیر می‌َشود.
بعد از این اقدام ماموران نیز، همسر سارق را شناسایی و دستگیر کرده و پس از انتقال به مقر انتظامی این زوج به سرقت اعتراف می‌کنند و مشخص می‌شود سارقان دارای چند فقره سابقه سرقت هستند و در آخرین نوبت شهریورماه امسال توسط پلیس دستگیر شدند.
اما قصه مالک مغازه به جایی ختم می‌شود که امروز خانواده او بعد از 4 روز انتظار در اتاق‌های تلخ و دردناک بیمارستان سیاهپوش مرگش شده‌اند. شنیده‌ها حکایت از این دارد که صاحب طلافروشی بعد از بستری شدن در بیمارستان ریه‌هایش آب آورده و باعث مرگش می‌شود. قصه حمله به طلافروشی‌های شهر داستان تازه‌ای نیست به خصوص در منطقه حصار امام، مثلا همین چند وقت پیش بود که جوانی به اتهام سرقت مسلحانه از طلافروشی از همین منطقه به دار آویخته شد.
این جوان که بهمن نام داشت، شامگاه دهم اردیبهشت سال 94 با همدستی 3نفر از دوستانش نقشه سرقت مسلحانه از طلافروشی کسری در منطقه حصار امام خمینی(ره) همدان را کلید زدند.
هرچند در جریان این سرقت 3 همدست او دستگیر شدند اما او 2هفته فراری بود تا اینکه خودش را تسلیم کرد و 3کیلوطلای مسروقه را پس داد. تفاوت داستان بهمن با سرقت این زوج شاید تنها در نداشتن سابقه کیفری باشد اما متاسفانه پایان هر دو سرقت با تلخی مرگ همراه است یکی اعدام سارق و دیگری کشته شدن مالک.
آنچه نا‌گفته پیداست این است که سرقت و دزدی در شکل‌های مختلف همواره باعث آزارهای روانی و زیان‌های مادی شهروندان جامعه بوده‌است. از دله‌دزدی تا دزدی لوازم اتومبیل و خود آن، سرقت‌های مسلحانه و خشن همه در قالب سرقت قرار می‌گیرند که خطرات و ناهنجاری‌های اجتماعی آنها در همه زمان‌ها انسان را تهدید می‌کرده‌است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com