نمايندگان دوره يازدهم مجلس وقت چنداني براي تجديد ديدار با مردم ندارند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : سه شنبه ، 29 مرداد 1398

Today : Tue, August 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  90065 تاریخ انتشار:  1397-11-21 - 10:00 تعداد بازدید:  118
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نمايندگان دوره يازدهم مجلس وقت چنداني براي تجديد ديدار با مردم ندارند

نویسنده : مهدي ناصرنژاد

یادداشت
 
 
 حدود يکسال و خرده‌اي به انتخابات آينده مجلس شوراي اسلامي باقي است و در چشم بهم زدني اين يکسال و اندي هم مي‌گذرد و ضرورتي تا پاي قشرهاي مردم به ميان آيد! اما جاي تأمل اينجاست که افکار عمومي جامعه ما و در اين معنا مردم استان همدان در مدت سپري شده از يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي (دوره کنوني) از عملکرد نمايندگان خود چيزي نمي‌دانند و در اين مدت حرف و اطلاعات چنداني به گوششان نرسيده است و به نوعي شايد ارتباط افکار عمومي شهرمان با نماينده‌ها قطع مي‌باشد.
البته آقاي امير خجسته از حوزه همدان و فامنين اخيراً نشستي را با خبرنگاران و اصحاب رسانه همدان برگزار کرد که آن هم متأسفانه در ميان همهمه و شلوغي تعداد بي‌شمار و نامتعارف به ظاهر خبرنگاران و دست‌اندرکاران رسانه‌اي شهر که هيچ مشخص نيست کجايند و در چنين مواقعي از کجا سر و کله‌شان پيدا مي‌شود ابتر ماند و معلوم نشد چه بود و چه شد؟!
به واقع اگر آن همه به ظاهر خبرنگار و گزارشگر و عکاس موبايلي، مي‌خواستند حتي يک ساعت از آن همه حرف‌ها و صحبت‌هاي نماينده شهر خود بنويسند اکنون بايد هيچ نشريه‌اي در استان و کشور خالي از مطلب نمانده باشد! به خاطر همين است که از قديم گفته‌اند، «سياهي لشکر نيايد به کار/يک مرد جنگي به از صدهزار» و يا در جاي ديگر گفته‌اند «در شهر اگر کس است/ همان يک کس بس است» اما چه مي‌شود که نيست و نيست همين.
چه بهتر مي‌بود آقاي خجسته و ديگر نمايندگان شريف و بزرگوار استان چنانچه قصد ارتباط با اصحاب رسانه و حضور در ذهن افکار عمومي را دارند، طبق برنامه و جدول منظم در محل دفاتر مطبوعات و خبرگزاري‌ها حضور بهم رسانيده و ظرف نيم‌ساعت يا حداکثر يک ساعت حرف‌هاي خود را بيان کند.
مسلماً هر نشريه يا خبرگزاري با ايده و سوالات جديد و متنوع زمينه مطرح ساختن تمام پرسش‌هاي مورد نظر مردم و پاسخ نمايندگان محترم را فراهم خواهند ساخت و در آن صورت است که باز هم بايد گفت: «از کوزه برون همان تراود که در اوست» و توان و ظرفيت جداگانه رسانه‌ها هم عيان خواهد شد و قدر مسلم خروجي کار مثبت از آب بيرون خواهد آمد.
البته نکته مهم اين است که آقايان نمايندگان استان بخواهند اين سد را بشکنند و غيب چندين ماهه و سالانه خود در صحن افکار عمومي جامعه را جبران نمايند، چرا که همان طور که اشاره رفت از حيات کاري يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي زماني زيادي باقي نيست و مردم تشنه شنيدن حرف‌ها و برنامه‌هاي نمايندگان دوره جاري و احتمالاً آينده مجلس در اوضاع و احوال کنوني کشور مي‌باشند.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com