فرمانداری ها مرجع صدور مجوز تجمع ها هستند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 26 مهر 1397 - شماره 3316
 
امروز : جمعه ، 27 مهر 1397

Today : Fri, October 19, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  83483 تاریخ انتشار:  1396-10-24 - 05:45 تعداد بازدید:  108
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سخنگوی وزارت کشور:
فرمانداری ها مرجع صدور مجوز تجمع ها هستند

داخلی

■ پرونده ارزیابی استانداران همیشه باز است
 سخنگوی وزارت کشور گفت: این وزارتخانه گزارش جامعی از ناآرامی های اخیر در کشور را در ابعاد بین المللی، داخلی ، اقتصادی و جامع شناختی به رئيس جمهوری تقدیم می کند.
به گزارش ایرنا، سید سلمان سامانی در ادامه نشست خبری در پاسخ به سوالی درمورد ناآرامی های اخیر در کشور اظهارداشت: هيأت وزیران در جلسه گذشته خود وزارت کشور را ملزم کرد تا گزارش جامعی از اتفاقات اخیر در ابعاد مختلف بین المللی، داخلی ، اقتصادی و جامع شناختی تهیه کند که این گزارش در مهلت یک هفته ای به رئيس جمهوری تقدیم می شود.
وی همچنین در پاسخ به سوالی درمورد تعیین مکانی برای برگزاری تجمع ها با توجه به مصوبه اخیر شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: از ابتدای دولت یازدهم 43 هزار تجمع با مجوز و بدون مجوز در سراسر کشور برگزار شده است.
سامانی درمورد مکاتبات نمایندگان مجلس با وزارت کشور برای بازدید از زندان ها باتوجه به بازداشتی های اخیر گفت: در این زمینه مقرر شده تا وزارتخانه های علوم، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان وآموزش پزشکی موضوع را بررسی و جمع بندی کنند.
وي در پاسخ به این که آیا سفر اخیر وزیر کشور به قم برای ارائه گزارش به مراجع عظام تقلید بوده است، گفت: وزیر کشور به تمامی استان ها سفر می کند و ماه گذشته نیز به استان قم سفر کرد .
ساماني ادامه داد: ما از مذاکرات ونشست ها واعلام دستاوردهای دولت استقبال و تلاش می کنیم حوزه های مختلف که نیازمند ارائه گزارش هستند ، آن را در اختیارشان قرار دهیم .
 پرونده ارزیابی استانداران همیشه باز است
وی درپاسخ به اینکه پرونده تغییر استانداران وفرمانداران در چه مرحله ای است، اظهارداشت: جابجایی فرمانداران از خیلی وقت پیش شروع شده است و گزینه ها در استانداری ها به جمع بندی می رسند و اعلام می شوند .
سخنگوی وزارت کشور گفت: مراحل تغییر استانداران نیز در مرحله پایانی قرار دارد البته پرونده ارزیابی استانداران همیشه باز است و تصمیمات مقتضی گرفته می شود، تلاش داریم روند تغییرات تا پایان بهمن ماه نهایی شود تا کادر مدیریت 440 شهرستان را نهایی کنیم.
سامانی در پاسخ به این که وزارت کشور چه خلائی احساس می کند که نیازمند گسترش تعاملات بیشتر با مراجع تقلید شده است، گفت: تصمیم وزارت کشور براساس خلاء نیست بلکه سیاست آن افزایش ارتباطات با مراجع عظام تقلید که مراجع مردم هستند، است، با توجه به ارتباطات بیشتربا مردم این ارتباط باعث توفیقات بیشتر می شود.
سامانی درپاسخ به این که تعامل وزارت کشوربا نمایندگان مجلس در زمینه استیضاح وزیر کشورچگونه است، یادآور شد: نگاه ما مبتنی بر قانون اساسی است و معتقدیم براین اساس تعاملات باید اتفاق بیافتد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com