1397-08-161397-08-26bool(false) 1397-08-161397-08-26bool(false) ماموریت 300 رسانه برای تفرقه همدان پیام
 
 
شنبه - 26 آبان 1397 - شماره 3338
 
امروز : شنبه ، 26 آبان 1397

Today : Sat, November 17, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83251 تاریخ انتشار:  1396-09-07 - 05:45 تعداد بازدید:  132
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در گردهمایی بزرگ بسیجیان همدان مطرح شد
ماموریت 300 رسانه برای تفرقه

اخبار
■ کمک 9 میلیاردی همدانی ها به محور مقاومت 
 معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفته که درحال حاضر بیش از ۳۰۰ کانال و رسانه در دنیا به قصد ایجاد تفرقه در ایران فعالیت می‌کنند.
به گزارش مهر، محمدرضا نقدی در گردهمایی بزرگ بسیجیان همدان بابیان اینکه بسیج قدرت خداوند را به جامعه بشری نشان داد، گفت: طی دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، کشورهایی از شرق و غرب در میدان مقابله با جمهوری اسلامی قرار داشتند و در طرف دیگر ملتی تنها ایستاد و پیروز و سربلند بیرون آمد.
وی باتاکید براینکه بسیج ارتش شکست‌ناپذیری است که از آغاز روی نوار پیروزی حرکت کرده و دشمنان را به عقب رانده، دومین خصوصیت بسیج را شهادت‌طلبی ذکر کرد و گفت: مقابل ظلم می‌ایستیم و در این راه به شهادت رسیده و وارد زندگی نورانی‌تر می‌شویم.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باتاکید براینکه بسیج روی نوار پیروزی حرکت کرده و مسیر را تا آخر ادامه خواهد داد، گفت: مستکبران سایه مرگ را روی خود می‌بینند.
نقدی با بیان اینکه قدرت حزب ا... نسبت به زمانی که اسرائیل را شکست داد حداقل ۱۰۰ برابر شده است، تأکید کرد: حزب‌ا... قابل مقایسه با گذشته نیست و اسرائیل این نیروی عظیمی را که امروز در منطقه وجود دارد می شناسد و جرأت ندارد دست از پا خطا کند. معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با بیان اینکه کسانی که سخن از سایه جنگ می‌زنند عاملان دشمن هستند، گفت: امروز نزدیک به ۳۰۰ کانال علیه ملت ایران تبلیغ می‌کنند و قصد ایجاد تفرقه دارند.
نقدی با بیان اینکه به کوری چشم دشمنان قدرتمان را افزایش می‌دهیم، ادامه داد: دیپلماسی باید برای حذف دلار و زمان‌بندی برچیدن پایه‌های دشمن و خروج صهیونیست‌ها از اسرائیل فعال شود.
وی بابیان اینکه اگر موشک داریم برای دفاع از خود داریم و این توان را افزایش می دهیم و هیچ مذاکره ای در این موضوع نخواهیم داشت، عنوان کرد:چندسال مذاکره با کدخدا پیچیده تر شدن مشکلات را به دنبال داشت و در حالی که قرار بود همه تحریم ها حذف شود هفته ای یک تحریم اضافه شد. معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اروپایی‌ها از خود اختیاری ندارند و همه اختیار آن‌ها دست آمریکاست، ادامه داد: باید جوان‌ها را باور کنیم چراکه آمریکا را زیر پای خود گذاشتند و داعش را شکست دادند بنابراین آنها در اقتصاد کشور هم می‌توانند موثر باشند و مشکلات را حل کنند.
 فرهنگ بسيج جهاني شده است
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز در گردهمایی با بيان اينكه امروز خداوند توفیق داده که بسیج تنها متعلق به ایران نباشد و در جهان اسلام شکل گرفته است، گفت: در سوریه عراق و یمن و پاکستان و افغانستان فرهنگ بزرگ بسیج در حال شکل‌گیری است.
مظاهر مجیدی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در وصف همدان عنوان می‌کند همدان شهر دارالمومنین و دارالمجاهدین است و در  مراسم تقریظ کتاب‌های دفاع مقدس، همدان را شهر انصارالحسین(ع) نامیدند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: امیدواریم جمله مقام معظم رهبری در تحقق تمدن اسلامی محقق شود که برای این موضوع باید نیروهای مردمی را پای کار بیاوریم و در استان همدان بسیجیان نقش بارزی را در این راه دارند و در این راه موفق بوده‌اند.
وی بیان کرد: مردم همدان حدود 3 میلیارد تومان کمک نقدی و بیش از 6 میلیارد تومان کمک غیر نقدی داشتند که نشان می‌دهد مردم استان همدان نقشی بزرگ در پیروزی جبهه مقاومت داشته‌اند.
مجیدی بیان داشت: در موضوع زلزله نیز تا به امروز 250 کامیون کمک به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است؛ از آن جا که تیپ انصارالحسین(ع) در کرمانشاه حضور دارند و توانستیم در همان ساعات اولیه این مصیبت به کمک مردم بشتابیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در هفته بسیج نگاه ویژه فرمانده بسیج مستضعفین در خصوص مسجدمحوری، مبارزه با مواد مخدر و راه‌اندازی صندوق‌های خیریه گروه‌های جهادی سازماندهی شده است و امروز آغاز این حرکت بزرگ در استان همدان خواهد بود که آن را گرامی می‌داریم.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com