امروز خبری از اقتدار، اثرگذاری و نفوذ آمریکای مقتدر دیروز نیست همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 26 مرداد 1401 - شماره 4385
 
امروز : پنجشنبه ، 27 مرداد 1401

Today : Thu, August 18, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124587 تاریخ انتشار:  1401-04-09 - 10:31 تعداد بازدید:  324
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

امروز خبری از اقتدار، اثرگذاری و نفوذ آمریکای مقتدر دیروز نیست

داخلی

 پس از پیروزی انقلاب اسلامی، قدرت آمریکا پله پله سقوط کرد و قدرت ایران پله پله بالا رفته و عظمتش به نقطه اوج رسیده است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر وسرداران شهید شهرستان ملایر با تأکید بر اینکه امروز دیگر خبری از اقتدار، اثرگذاری و نفوذ آمریکای مقتدر دیروز نیست، گفت: امروز آمریکا دیگر آن اقتدار و اثرگذاری را در منطقه و جهان ندارد و نمونه‌اش را در جنگ اوکراین و روسیه می بینید.
به گزارش ایسنا، آیت ا... غلامرضا مصباحی مقدم با مروری بر شخصیت شهید بهشتی و خدمات او به نظام جمهوری اسلامی، اظهار کرد: شهید بهشتی از سلامت نفس بالایی برخوردار بود، زبانی گویا و چهره‌ای جذاب داشت و از نخبگان برجسته قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود.
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهید بهشتی مدرسه دین و دانش را در قم راه‌اندازی کرد، افزود: مدرسه دین و دانش نخستین مدرسه‌ای بود که نیروی انسانی متدین و علم‌آموز تربیت کرد که بیشتر آن‌ها مسئولیت‌های کشوری را به عهده گرفتند. وی تأکید کرد: شخصیت شهید بهشتی مانع درخشش دیگر شهدای هفتم تیر شد وگرنه هر یک از این شهدا، جایگاه ویژه‌ای دارند.
مصباحی مقدم همچنین به انتصاب شهید بهشتی به‌عنوان رئیس قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: او در دوران کوتاه انتصاب تا شهادت با ایجاد تحولی عجیب در نظام قضایی کشور، بنیان قوه قضاییه مستقل جمهوری اسلامی را بنا نهاد. مصباحی مقدم با گریزی بر جمله معروف شهید بهشتی مبنی بر اینکه «آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر» اضافه کرد: این جمله خرد کننده عظمت پوشالی و ابهت ساختگی آمریکا بود. وی با اشاره به اینکه هزینه‌های بسیاری بر سر این دولت آوار شده است، گفت: دولت باید به مدت ۵ سال هر ماه ۱۰ تا ۱۲ هزار و در مجموع ۵۵۰ هزار میلیارد تومان بدهی اوراق مالی فروخته شده دولت قبل را تسویه کند. مصباحی مقدم یادآور شد: این دولت کسری بودجه ۴۸۰ میلیارد تومانی سال قبل را بدون استقراض از بانک مرکزی پر کرده است و در ۹ ماه گذشته حتی یک ریال از بانک مرکزی استقراض نکرده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به وجود نارضایتی‌ها و مشکلات اشاره کرد و یادآور شد: پشتیبانی ملت از نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف، نشان‌دهنده هوشیاری و بیداری جامعه است.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com