ظرفیت پذیرش بیماران در بخش پرتو درمانی مرکز جامع سرطان همدان افزایش می‌یابد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 31 تير 1403

Today : Sat, July 20, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  134338 تاریخ انتشار:  1402-06-26 - 13:42 تعداد بازدید:  130
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ظرفیت پذیرش بیماران در بخش پرتو درمانی مرکز جامع سرطان همدان افزایش می‌یابد

اجتماعی


 مدیر مرکز جامع سرطان همدان با بیان اینکه در حال حاضر روزانه ۴ بیمار مبتلا به سرطان برای انجام پرتو درمانی در مرکز جامع سرطان همدان پذیرش می‌شوند، گفت: در روزهای آینده پذیرش بیماران تا ۲۰نفر در روز افزایش می‌یاید.

مجید حیدری در گفت‌و‌گو با تسنیم، با بیان اینکه از هفته گذشته بخش رادیوتراپی مرکز جامع سرطان همدان افتتاح و پذیرش بیماران آغاز شده است، اظهار داشت: راه‌اندازی این بخش سبب خوشحالی و کاهش چشمگیر هزینه‌های پرتو درمانی بیماران مبتلا به سرطان شده است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر روزانه 3 تا 4 بیمار برای رادیوتراپی پذیرش می‌شوند، تصریح کرد: به تدریج تعداد پذیرش بیماران بیشتر می‌شود و روزانه پرتودرمانی برای 20 بیمار را پوشش خواهیم داد.

مدیر مرکز جامع سرطان همدان از فعالیت 6 پزشک رادیوتراپی و آنکولوژیست و کارشناسان رادیوتراپی در این مرکز خبر داد و گفت: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر ویزیت و اقدامات درمانی بیماران انجام می‌شود.

حیدری با تاکید بر اینکه در روزهای آینده با افزایش پذیرش بیماران، شیفت کاری عصر هم اضافه می‌شود، تصریح کرد: بیماران هنگام مراجعه به این مرکز ابتدا توسط پزشک ویزیت و معاینه می‌شوند، برای آن‌ها سیتی‌اسکن انجام می‌شود و بر اساس نوع و شدت ضایعه، برایشان طراحی درمان انجام می‌شود‌.

وی با تاکید بر اینکه تعداد جلساتی که بیماران باید رادیوتراپی انجام دهند با یکدیگر متفاوت است، عنوان کرد: تعرفه بسیار پایین پرتودرمانی این مرکز نسبت به مراکز خصوصی، سبب رضایتمندی بیماران شده است.

مدیر مرکز جامع سرطان همدان با بیان اینکه بیماران از شهرستان‌های همدان و استان‌های همجوار برای درمان به این مرکز می‌آیند، گفت: با افزایش ظرفیت پذیرش در بخش رادیوتراپی، پوشش بهتری نسبت به بیماران استان‌های همجوار خواهیم داشت.

حیدری از انجام شیمی درمانی دولتی در مرکز جامع سرطان همدان خبر داد و بیان کرد: 8 تخت شیمی درمانی در این مرکز فعال است که روزانه حداقل 20 بیمار را پوشش می‌دهد‌.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com