توصیه‌های نیروی انتظامی به دانش‌آموزان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 8 آبان 1399 - شماره 3886
 
امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

Today : Fri, October 30, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  50955 تاریخ انتشار:  1393-07-01 - 05:45 تعداد بازدید:  3032
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

توصیه‌های نیروی انتظامی به دانش‌آموزان

اجتماعی

  نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه‌ای، آغاز ماه مهر و طنین دوباره زنگ مدرسه و نسیم خوش تعلیم و تربیت را به دانش‌آموزان و معلمان تبریک گفته و به دانش‌آموزان توصیه کرد، نشانی و شماره تلفن منزل خود را همیشه به همراه داشته باشند.
در این اطلاعیه، همچنین به دانش‌آموزان توصیه شده است، اگر در راه مدرسه دچار مشکل شدند، بلافاصله موضوع را با والدین خود یا اولیای مدرسه در میان بگذارند.
به گزارش ایرنا، در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: دانش آموزان محیط مدرسه را بدون هماهنگی مسئول مربوطه ترک نکرده و پس از تعطیل شدن از مدرسه مستقیماً به منزل مراجعه کنند. هرگز به افراد غریبه اعتماد نکرده و از همراهی آنها یا سوار شدن به خودروی آنها خودداری کنند.
همچنین در این اطلاعیه به دانش‌آموزان توصیه شده، در صورت گم شدن حتماً به پلیس مراجعه كنند و از آنها کمک بخواهند و از معاشرت با افرادی که نمی‌شناسند یا اختلاف سن آنها با شما زیاد است، بپرهیزند. برای تردد خود حتی‌الامکان از وسايل نقلیه عمومی استفاده کنند و بدانند والدین شما بهترین مشاوران و دوستان شما هستند.
نیروی انتظامی در این اطلاعیه تأکید كرد: آغاز فصل تحصیلی و بازگشایی مدارس تداعی بخش امید و بالندگی در بنیادی‌ترین مراکز آموزش و تربیت کشور است، آغازی که می‌تواند مشتاقان به علم و ایمان را به سمت بهروزی، تعالی، سربلندی و رشد رهنمون كند، بدون تردید توسعه و رشد کشور در سایه پشتکار و همت والای امروز صاحبان خرد و اندیشه به ویژه دانش‌آموزان و آینده‌سازان این مرز و بوم میسرخواهد بود.
در این اطلاعیه آمده است: تجربه موفق تعامل سازنده پلیس با مسئولان و مربیان مدارس، دانش‌آموزان، اولیا، خانه و مدرسه در عرصه‌های آموزشی در مقاطع سنی و تحصیلی مختلف در قالب ارائه آموزش‌های چهره به چهره در مدارس و واگذاری نقش های سازنده به همیاران پلیس، فواید درخشانی در عرصه های گوناگون زندگی اجتماعی و ارتقای قانونمندی و قانون‌پذیری بر جای گذاشته است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com