پاس با غلبه بر بعثت به صدر جدول نزدیک شد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 13 خرداد 1399 - شماره 3769
 
امروز : جمعه ، 16 خرداد 1399

Today : Thu, June 4, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  101294 تاریخ انتشار:  1398-08-14 - 10:42 تعداد بازدید:  99
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاس با غلبه بر بعثت به صدر جدول نزدیک شد

ورزشی

■ تساوی شهرداری در بندر گناوه

پاس همدان یک- بعثت کرمانشاه
گل: مصطفی قیصری(۷۸)
داوران: حمیدرضا همیراد،امین عمویی و فرزاد ولی ابرقویی
تیم پاس: محمدصادق نادرپور ،میلاد داوودی ،عارف اکبری(حمید حیدری ۵۲)،مهدی نصیری،بهزاد سلطانی،رضا کاشفی ،علی عزیزی،مسعود رمضانی،حسین جودکی(مصطفی قیصری ۷۵)،ایمان شیرزاد (سهیل رفیع زاده ۸۵) ورضا ایار
 سرمربی: احمد جمشیدیان
تیم بعثت :روزبه بهاری ،میلاد رستمی،عباس اژدری،عرفان شرفی،مهربان عیسی پوران،مهدی صادقی،پژمان زین الدینی(مهدی بازرکاران ۶۰)،عارف منوچهری ،امید پور قنبری(پوریا خضری۸۸) ،سجاد سیاه کمری وایوب سبحانی
سرمربی:پوریا درکه
مریانج ورزشگاه شهیدحاجی بابایی هفته هفتم مسابقات لیگ دسته دوم کشور جام آزادگان
 دوتیم پاس وبعثت درحالی مقابل هم صف آرایی کردند که هردو تیم ۱۰ امتیازی بودند وبرای کسب پیروزی قدم به میدان گذاشتند حساسیت این بازی دوچندان بود هم از نظر امتیاز هم ازنظر جغرافیایی دوتیم همسایه هستند وکری دو استان به این حساسیت دامن می زد.
پاس در این بازی فوتبال قابل قبولی ارایه داد ودر یک بازی حساب شده موفق شد حریف سنتی خود را با شکست بدرقه کند وبه رده دوم جدول صعود کند.
پاس به لطف میزبانی بازی را هجوم آغاز کرد و بارها مدافعان حریف را آزار داد.پاسی ها در دقیقه ۱۱ تایکقدمی بازکردن دروازه بعثت پیش رفتند اما بخت با آنها یار نبود ودر حالی که جودکی دروازه بان را نیز دریبل کرد ضربه وی را مدافع کرمانشاه از روی خط بیرون کشید تا آه از نهاد پاسی ها درآید.
تیم پاس که در ۲۰ دقیقه اول بازی تیم برتر میدان بود اما کم کم این برتری را از دست داد و بازی متعادل شد ودو تیم نیمه اول را بدون گل، مساوی به پایان بردند. در این نیمه پاس بخوبی توپ را بچرخش درآورد و رضا ایار و ایمان شیرزاد نبض بازی را در دست گرفتند وبخوبی توپ را بچرخش درآوردند.
با آغاز نیمه دوم شاگردان احمد جمشیدیان بر توپ و میدان حاکم شدند و حملات پرتعدادی را روی دروازه بعثت تدارک دیدند.
جمشیدیان در نیمه دوم دو تعویض انجام داد و حیدری وقیصری را جایگزین اکبری وجودکی کرد این تعویض‌ها نتیجه داد ودر دقیقه ۷۸ مسعود رمضانی توپ خوبی را روی دروازه بعثت ارسال کرد و مصطفی قیصری بازیکن تازه وارد پاس بایک بغل گل پیروزی بخش را درون دروازه بعثت جای داد و پاس به برتری که استحقاقش را داشت دست یافت.پاسی ها پس از این گل پاپس نکشیدند و به حملات خود اصرار ورزید در ادامه  پاس بازی را کنترل کرد وبه پیروزی شیرینی دست یافت.پاس با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد ودر رده دوم جدول جایگاه خود را مستحکم کرد.
دیگر نماینده استان شهرداری همدان نیز دیروز میهمان امید گناوه بود در این بازی شاگردان هادی گلمحمدی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند ودر بندر گناوه به تساوی دو بر دو دست یافت.در این دیدار ابتدا شهرداری همداغن از حریف پیش افتاد ومحمد زارعی در دقیقه 41 گلزنی کرد اما تیم امید گناوه قبل از پایان نیمه اول توسط بازیکن همدانی خود میثم زمانی به گل مساوی دست یافت تا دو تیم نیمه نخست را یک بر یک مساوی به پایان برسانند.
در نیمه دوم دو تیم فوتبال نزدیک به همی را ارایه دادند وتیم شهرداری همدان در دقیقه 75 توسط محمد بالابند به گل برتری دست یافت.شاگردان گلمحمدی در دقایق پایانی بازی را اداره کردند وتا یک قدمی پیروزی پیش رفتند اما در وقت های تلف شده بازی تیم میزبان از غفلت مدافعان شهرداری نهایت سود را برد وتوسط محمد حسین بحری به گل مساوی دست یافت وشهرداری همدان به کسب ریک امتیاز قناعت کرد.
در سایر بازی‌ها اترک بجنورد مقبل میهمان خود مس نوین کرمان2 بر2 مساوی کردتیم اروند خرمشهر در خرم آباد حاضر نشد وخیبر 3 بر صفر پیروز شد در گروه دوم چوکا تالش صدر نشین رقابت‌ها میهمان خود ایرانجوان بوشهر را با یک گل شکست داد وجایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد.نفت امیدیه با یک گل مغلوب شهرداری ماهشهر شد.نفت وگاز گچساران یک بر صفر مقابل شهدای رزکان کرج تن به شکست داد ودو تیم شهرداری بم ومس شهربابک نیز به تساوی بدون گل دست یافتند.
در پایان هفته هفتم در گروه اول تیم های استقلال ملاثانی وخیبر خرم آباد با 15 امتیاز صدر نسین هستند وشهید قندی یزد با 14 امتیاز سوم است تیم شهرداری همدان نیز با 12 امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد اما در گروه دوم چوکای تالش با 15 امتیاز صدر نشین است وتیم پاس همدان با 13 امتیاز دوم است تیم نفت وگاز گچساران نیز


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com