۹۶ مورد خریدو فروش غیرمجاز سوخت درهمدان همدان پیام
 
 
يكشنبه - 10 مهر 1401 - شماره 4421
 
امروز : دوشنبه ، 11 مهر 1401

Today : Sun, October 2, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125842 تاریخ انتشار:  1401-05-26 - 13:30 تعداد بازدید:  48
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان خبرداد
۹۶ مورد خریدو فروش غیرمجاز سوخت درهمدان

اخبار


مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از ۹۶ فقره خرید و فروش غیرمجاز سوخت در این استان خبرداد و گفت: طی پنج ماهه گذشته ۹۶ فقره پرونده تخلفات خرید و فروش غیر مجاز سوخت در کمیته رسیدگی به تخلفات منطقه مطرح و اخذ بیش از ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال غرامت تعیین شد.

به نقل از روابط عمومی این شرکت، امین روستایی با اشاره به تشدید رصد و پایش تأمین و توزیع مطلوب سوخت از مبدأ تا مقصد در این منطقه با استفاده از ظرفیت بسیج، اظهارکرد: با توجه به اوج مصرف بنزین و نفتگاز به خصوص در بخش حمل و نقل کشور و استان همدان در پی افزایش سفرهای تابستانی و از طرفی دیگر اختلاف نرخ فاحش این فرآورده‌ها با کشورهای همسایه، ضمن افزایش نامتعارف مصرف داخلی، جذابیت قاچاق سوخت را برای آفت‌های اقتصادی صدچندان ساخته است.

وی ادامه داد: از این رو تیم‌های گشت شبانه‌روزی متشکل از نیروهای داوطلب بسیجی شاغل با همکاری واحدهای حراست و بازرسی و رؤسای نواحی تابعه مستقر در شهرستان‌های استان با تمام توان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، به‌طور مستمر در جایگاه‌ها حضور یافته و این وظیفه خطیر را در راستای تحقق حقوق شهروندی و حمایت از مصرف‌کنندگان واقعی به انجام می‌رسانند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان تصریح کرد: رسالت اصلی این شرکت تأمین و توزیع سوخت با استانداردهای کمی و کیفی ملی برای تمامی سطوح و بخش‌‎های مصرف بوده اما بنا به الزامات قانونی در مواجهه با سوء استفاده کنندگان خرد یا کلان سرمایه‌های ملی به شدت برخورد می‌کند.

روستایی اظهار کرد: سوء استفاده از سهمیه کارت سوخت خودروهای شخصی و عمومی یکی از معضلات حال حاضر جامعه بوده که متأسفانه از ابتدای سال‌جاری تعداد قابل توجهی کارت سوخت خودروهای عمومی و شخصی توسط بازرسان منطقه کشف و ضبط شده است.

وی از ارجاع ۲۴ پرونده به اداره کل تعزیرات حکومتی خبر داد و خاطرنشان کرد: ثبات قیمت حامل‌های انرژی با منشاء فسیلی در دولت سیزدهم به منظور رفاه حال شهروندان بوده و مستلزم مدیریت صحیح و مسئولانه آحاد مختلف جامعه در حوزه مصرف سوخت است. 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com