1398-01-231398-02-02bool(false) الزام دستگاه‌ها براي گزينش راننده‌ها سلامت روان و اخلاق شرط انتخاب سرويس مدرسه همدان پیام
 
 
دوشنبه - 2 ارديبهشت 1398 - شماره 3453
 
امروز : دوشنبه ، 2 ارديبهشت 1398

Today : Mon, April 22, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  85032 تاریخ انتشار:  1397-06-21 - 06:00 تعداد بازدید:  112
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

الزام دستگاه‌ها براي گزينش راننده‌ها سلامت روان و اخلاق شرط انتخاب سرويس مدرسه

اخبار


 شهردار همدان در مراسم استقبال مدارس شهر همدان، درتشریح ساماندهی سازمان تاکسیرانی برای سرویس مدارس‌ اظهار کرد: حدود ۲۵۰۰ خودرو در همدان جزء سرویس مدارس ‌هستند که متأسفانه سال گذشته تنها ۹۰۰ خودرو در تاکسیرانی به ثبت رسیده‌ و برچسب سرویس مدارس دریافت کرده بودند.
عباس صوفی با اشاره به خریداری ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید و استفاده رایگان دانش‌آموزان از آنها در اول مهرماه خاطرنشان کرد: مدیران باید رانندگانی که با موفقیت از گزینش شهرداری عبور کرده‌اند، برای سرویس مدارس انتخاب کنند.
به‌گزارش ‌ایسنا، وی  در تشریح گزینش موجود برای رانندگان سرویس مدارس عنوان کرد: رانندگان براساس سلامت روانی و اخلاقی مورد گزینش قرار می‌گیرند و مدیران باید براساس همین گزینش به رانندگان اجازه همکاری دهند.
صوفی در ادامه با بیان اینکه شهرداری جزئی از بدنه آموزش‌وپرورش است به طوریکه چند سالیست برای‌ انجام پروژه مهر به این مجموعه کمک می‌کند، اظهار کرد: سازمان زیباسازی برای رنگ‌آمیزی مدارس، سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر برای اتوبوسرانی و سازمان تاکسیرانی برای ساماندهی سرویس مدارس ورود کرده‌اند.
وی با اشاره‌‌ به آموزش فرهنگی مدیریت شهری در سال‌تحصیلی جاری مطرح کرد: امسال به‌شکل جدی‌تری برای آموزش مدیریت شهری همانند ترافیک، آتش‌نشانی و پسماند برنامه‌ریزی شده است.شهردار همدان در پایان با بیان اینکه هر اندازه شهرداری برای آموزش‌وپرورش هزینه کند، ناچیز است، یادآور شد: هر چه شهرداری در این راه هزینه کند، در آینده شاهد خروجی فرهنگی و آینده روشن شهر خواهیم بود.
 ورود روزانه 60 خودرو به خیابان‌های شهر
رئیس پلیس راهنمایی‌ورانندگی استان همدان نیز با بیان اینکه روزانه 60 وسیله نقلیه وارد خیابان‌های شهر می‌شود، گفت: در 5 ماهه امسال بیش از 9 هزار خودرو به استان اضافه شده است و 18 هزار نفر به تعداد رانندگان پیوسته‌اند.
علی فکری در رابطه با افزایش و ازدیاد وسایل نقلیه در خیابان‌های شهر و رانندگان، به معلمان تأکید کرد: مباحث ترافیکی و رعایت قوانین راهنمایی‌ورانندگی باید در دانش‌آموزان فرهنگسازی شود.
وی با اشاره به ماده 7 رسیدگی به‌تخلفات رانندگی  بیان کرد: در سال‌تحصیلی جاری زمان خروج دانش‌آموزان از مدرسه باید معلم عبور دانش‌آموزان با پرچم مخصوص حضور داشته باشد و در صورت بی‌توجهی رانندگان به این موضوه طبق ماده گفته شده با آنها برخورد می‌شود.فکری با اشاره به آماده‌باش تمامی نیروهای راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: همکاران ما قبل از آغاز سال‌تحصیلی، خرید لوازم و زمان بازگشایی مدارس برای ایجاد امنیت دانش‌آموزان و نظارت بر سرویس‌های مدارس آماده هستند.وی در رابطه با سرویس مدارس ادامه داد: 15 روز ابتدایی سال‌تحصیلی از روزهای پرکار ما خواهد بود به‌طوریکه با جدیت تمام سرویس مدارس رارصد کرده و با خودروهایی که برچسب تاکسیرانی نداشته باشند، برخورد می‌کنیم.
رئیس پلیس راهنمایی‌ورانندگی استان همدان با تأکید بر جدیت مدیران در رابطه با سرویس‌های دارای برچسب، اظهار کرد: مدیران برای مدارس خود حتما از سرویسپ‌های که دارای برچسب سرویس هستند، استفاده‌کنند همچنین هر سرویس باید براساس ظرفیت خودرو دانش‌آموزان را سوار کند.مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان نیز با اشاره به کمک‌های همیشگی نهادها و دستگاه‌ها به آموزش‌وپرورش بیان کرد: خوشبختانه دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی در طرح‌های مختلف آموزش‌وپرورش به‌ویژه پروژه مهر کمک حالمان هستند.
محمد پور داود با بیان اینکه آغاز سال‌تحصیلی مصادف با ایام سوگواری حسینی است، اظهار کرد: به‌مناسبت ایام سوگواری حسینی، روز شکوفه‌ها و بازگشایی مدارس با شعار «شور حسینی و بهار تعلیم و تربیت» آغاز می‌شود.
وی در رابطه با طرح‌های اجرایی در مدارس گفت: دو طرح تعالی در مدارس متوسطه اول و تدبیر در مدارس ابتدایی در سال‌جاری اجرا می‌شوند و به ‌دنبال کسب استاندارد آموزشی و ساختمانی مدارس هستیم.
پورداود با اعلام لایحه‌ رتبه‎بندی معلمان در مجلس، به معلمان نوید داد: با تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان می‌توان شاهد تحول شگرفی در معیشت این عزیزان باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر ‌همدان نیز با تأکید بر تأثیر آموزش‌وپرورش بر فرهنگسازی بیان کرد: آموزش‌وپرورش تنها نهادی ‌است که توانایی فرهنگسازی در جامعه را دارد.
اکبر کاووسی‌امید با بیان اینکه معلمان باید از طریق استمرار در گفتار برای دانش‌آموزان فرهنگسازی کنند، گفت: بحث تفکیک زباله، عبور از خیابان و عبور از پل عابر پیاده از جمله مواردی است که معلمان باید در ایجاد رفتار در دانش‌آموزان تلاش کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com