غرب به دنبال رفع تحریم نیست همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 2 بهمن 1399 - شماره 3956
 
امروز : يكشنبه ، 5 بهمن 1399

Today : Sun, January 24, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
36مین حضور مرکز چاپ و بسته بندی همدان_صنایع غذایی ماشین آلات و وابسته شیراز
logo-samandehi
 
کد مطلب:  115075 تاریخ انتشار:  1399-10-22 - 10:12 تعداد بازدید:  96
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

بهارستان؛
غرب به دنبال رفع تحریم نیست

داخلی


 غرب از همان ابتدا به فکر لغو تحریم‌های ظالمانه علیه ایران نبود، همانگونه که در پیش نویس ژنو مطرح کردند تا زمانی که ایران همه امتیازات را ندهد غرب امتیازی به ایران نمی‌دهند.
نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر با با اشاره به اینکه سیاست آمریکا در قبال ایران سیاستی واحد است و ارتباطی به جمهوری خواهان یا دموکرات‌ها ندارند، افزود: برخی در داخل کشور به بازگشت دموکرات‌ها و روی کار آمدن بایدن دلبسته اند که اشتباه است
حجت‌الاسلام احمد حسین فلاحی با بیان اینکه. حافظه تاریخی ملت شریف ایران فراموش نخواهد کرد که شدید ترین تحریم‌ها در زمان دموکرات‌ها بر کشور عزیزمان وضع شد، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مسئله ما این نیست که آمریکا به برجام برگردد یا برنگردد، مطالبه منطقی و عقلانی ما رفع تحریم‌ها است.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه بازگشت آمریکا به برجام در صورت لغو تحریم‌ها معنا پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: در غیر این صورت این بازگشت می‌تواند حتی به ضرر ما باشد.

مردم در انتخابات 1400 به عوام فریبان اعتماد نمی‌کنند
 بعضی نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ با مشارکت حداقلی مردم در انتخابات شانس بیشتری برای پیروزی دارند و شانس بعضی دیگر با مشارکت حداکثری مردم افزایش می‌یابد.
نماینده رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد انتخابات ۱۴۰۰ گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در آستانه انتخابات شرایط ما را سخت و در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. بنابراین، شش ماه باقی مانده به انتخابات بسیار سرنوشت ساز است. اگر گشایش اقتصادی در کشور ایجاد شود، اقبال عمومی مردم به مشارکت در انتخابات را افزایش می‌دهد.
حسن لطفی با بیان اینکه «روند فعلی کشور برای حل مشکلات مردم کارساز نیست» گفت: مجلس یازدهم هم تا به اینجا کار نتوانسته اقدام خاصی در جهت رفع مشکل مردم انجام دهد. حضور یا عدم حضور مردم در انتخابات در شانس نامزدها تأثیرگذار است. به عبارت دیگر بعضی نامزدها با شرکت حداقلی مردم در انتخابات شانس کمتری برای پیروزی دارند و برعکس.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین در مورد فعالیت احزاب در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: به نظرم، مردم از دوگانه‌های حزبی - جناحی عدول و عبور کرده‌اند. سلایق سیاسی در انتخابات ۱۴۰۰ تأثیرگذار نخواهد بود. در انتخابات مجلس یازدهم هم دیدیم که مردم در بعضی حمزه‌ها از جریان‌های سیاسی عبور کرده‌اند. مردم در ایران امروز شرایطی دارند که به عوام فریبان اعتماد نمی‌کنند. مردم در انتخابات ۱۴۰۰ بر اساس واقعیات رأی خواهند داد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com