پزشک خاطی از همدان رفت همدان پیام
 
 
دوشنبه - 22 مهر 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 23 مهر 1398

Today : Tue, October 15, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  95951 تاریخ انتشار:  1398-04-17 - 09:35 تعداد بازدید:  307
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پزشک خاطی از همدان رفت

اجتماعی

کمتر از یک سال پیش بود که مرگ بیماری در بیمارستان بوعلی به‌دلیل اهمال‌کاری پزشک معالج سر خط خبر‌ها شد و همه جا زمزمه و نقل قول چگونگی بروز این اتفاق جا خوش کرد.
مریض فوت شده رئیس کتابخانه مرکزی همدان بود و پزشک خاطی هم با خبطی که کرد به 3 ماه حکم تعلیق از معالجه محکوم شد. اما حالا پس از گذشت چند ماه خبرها از خروج همیشگی این پزشک از استان و ادامه طبابت در شهری دیگر را می‌دهد.
رئیس سازمان نظام پزشکی همدان در همین راستا در تازه‌ترین مصاحبه خود با ایسنا در این مورد گفته است: پزشکی که در مرگ رئیس کتابخانه مرکزی همدان پس از زایمان دخیل بود، از استان رفت.
علیرضا مدرکیان، مطرح کرد: پزشک معالج «منصوره حسینی‌شعار» رئیس کتابخانه مرکزی همدان که در آذرماه سال گذشته در مرگ این مادر پس از زایمان دخیل بود، چندی پیش برای همیشه از استان سفر کرد و دیگر طبابتی در این شهر ندارد.
وی در رابطه با حکم قصور این پزشک تصریح کرد: در مرحله تجدیدنظر حکم 3 ماه تعلیق این پزشک خاطی از طبابت صادر و میزان 80 درصد از تقصیر متوجه او شد.
مدرکیان با اشاره به اینکه طبق آیین‌نامه، کلیه احکام پزشکی در هر نقطه از کشور قابل اجرا است، ‌تصریح کرد: با توجه به اینکه پرونده قصور این پزشک در شورای عالی انتظامی در دست بررسی است درصورت قطعیت حکم، پزشک معالج در هر نقطه از کشور تا 3 ماه اجازه طبابت ندارد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شکایت خانواده مرحومه و پزشک، این پرونده در شورای انتظامی عالی در دست بررسی است و درصورت ایراد، حکم نیز تغییر می‌یابد.
مدرکیان با بیان اینکه ممنوعیت طبابت درصورت تأیید حکم در تمام شهرهای کشور قابل اجرا است، عنوان کرد: براساس آیین‌نامه ممکن است استثنائاتی مبنی بر طبابت پزشک در برخی از شهرها در حکم لحاظ شود.
رئیس سازمان نظام پزشکی همدان در پایان یادآور شد: رفتن پزشک در رأی صادره پرونده رئیس کتابخانه مرکزی از همدان هیچ خللی در اجرای حکم وارد نمی‌کند.
گفتنی است؛ 21 آذرماه سال 97 منصوره حسینی‌شعار، رئيس کتابخانه مرکزی همدان که حدودا 35 ساله بود، پس از تولد نخستین فرزندش به‌علت قصور پزشکی در بیمارستان بوعلی همدان جان باخت.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com