جرایم سنگین برای مربیان و بازیکنان خاطی همدان پیام
 
 
سه شنبه - 13 خرداد 1399 - شماره 3769
 
امروز : پنجشنبه ، 15 خرداد 1399

Today : Thu, June 4, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  101293 تاریخ انتشار:  1398-08-14 - 10:41 تعداد بازدید:  130
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

احکام کمیته انضباطی هیأت فوتبال صادر شد
جرایم سنگین برای مربیان و بازیکنان خاطی

ورزشی


 در هفته گذشته در برخی از مسابقات باشگاهی تخلفاتی از سوی مربیان و بازیکنان انجام شد که در سه بازی با حمله به داور مانع از ادامه بازی شدند و بازی‌ها نیمه‌تمام ماند.
پرونده این مسابقات به کمیته انضباطی ارسال شد و این کمیته پس از رویت گزارش داوران و نمایندگان هیأت نسبت به تخلفات انجام شده تشکیل جلسه‌ داد و جرایمی را برای تیم‌ها و بازیکنان و مربیان خاطی در نطرگرفت و آنها را به محرومیت و جریمه مالی محکوم کرد.
1- مربی و سرپرست تیم فوتبال جوانان شهرداری مریانج به دلیل اعتراض و توهین به داوری و ممانعت از انجام مسابقه هر یک به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ 300 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شدند.
2- محمدمهدی اسمی و مجتبی پایداری بازیکنان جوانان شهرداری مریانج به دلیل هل دادن داور مسابقه و زدن بازیکن حریف هر یک به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ 200 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شدند.
3- محمدرضا کرمی بازیکن شهرداری همدان به دلیل ایراد ضرب وجرح بازیکن حریف از یک جلسه همراهی تیم محروم شد و مبلغ 300 هزار تومان نیز جریمه نقدی شد.
تمام آرای صادره قطعی می‌باشد.
4-تیم فوتبال جوانان شهرداری مریانج به دلیل ممانعت عوامل این تیم به ادامه بازی 3 بر صفر در برابر شهرداری همدان بازنده اعلام شدند که این رأی قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف می‌باشد.
همچنین کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص دیدار نیمه تمام صنایع لالجین و آراد جورقان به شرح ذیل صادر کرد.
1- فرهاد فتحی بازیکن آراد جورقان به دلیل توهین و فحاشی و حمله به داور و زدن وی 3 ماه از حضور در کلیه مسابقات محروم وبه مبلغ 300 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد این رأی قابل تجدیدنظر در کمیته استیناف است.
2-تماشاگران منتسب به تیم فوتبال صنایع دستی لالجین به دلیل توهین و فحاشی نسبت به داور و پرتاب سنگی و تهدید داور تیم صنایع دستی لالجین محکوم به پرداخت 300 هزار تومان جریمه شد این رأی قطعی است.
3-نتیجه دیدار دو تیم که تا 50 ثانیه به پایان مسابقه 2-2 مساوی بود ،همان نتیجه نهایی قلمداد شد و این رأی قطعی است.
در رقابت‌های لیگ نوجوانان استان تیم شهید امینی تخلفاتی انجام داد که کمیته انضباطی این تیم را جریمه کرد.
1-حامد میرزایی سرمربی تیم نوجوانان شهید امینی به دلیل اهانت و اعتراض به داور و مسئولان هیأت فوتبال به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و 200 هزار تومان جریمه محکوم شد.
2-همچنین باشگاه شهید امینی به دلیل اعتراض و توهین هواداران منتسب به این تیم به 200 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد این آرا نیز قطعی است.
دیدار دو تیم هلال‌احمر و گرین کشاورز نهاوند در هفته نهم لیگ برتر استان که تا دقیقه 85،  با نتیجه 4 بر صفر به سود گرین کشاورز بود که به دلیل حمله بازیکن هلال‌احمر به داور باعث تعطیلی مسابقه شد با جرایم سنگین کمیته انضباطی روبرو شد.
1-  جواد آقابابائی بازیکن هلال‌احمر تویسرکان به دلیل اعتراض به تصمیمات داور و حمله‌ور شدن و توهین به داور مسابقه 2 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و مبلغ 300 هزار تومان نیز جریمه نقدی گردید.
2- وحید سوری بازیکن هلال‌احمر تویسرکان به دلیل اهانت به داور از یک جلسه همراهی تیم محروم شد و مبلغ 200 هزار تومان نیز جریمه نقدی شد.
3-نتیجه این دیدار 4 بر صفر به سود گرین کشاورز نهاوند اعلام شد و باشگاه هلال‌احمر نیز به دلیل ایجاد فضای ملتهب و عدم امنیت جانی داور 300 هزار تومان جریمه شد این آرا در کمیته استیناف هیأت فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی است.
همچنین مهدی سوری دیگر بازیکن هلال احمر که در دیدار با شهدای سامن داور را هل داده و به وی توهین کرده بود یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و به مبلغ 200 هزار تومان نیز جریمه محکوم شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com