1397-03-251397-04-04bool(false) 1397-03-251397-04-04bool(false) 1397-03-251397-04-04bool(false) جمعه سرنوشـت همدان پیام
 
 
دوشنبه - 4 تير 1397 - شماره 3223
 
امروز : دوشنبه ، 4 تير 1397

Today : Mon, June 25, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  77271 تاریخ انتشار:  1396-02-28 - 05:45 تعداد بازدید:  156
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

فردا همه برای مشارکت در تصمیم بزرگ می‌آیند
جمعه سرنوشـت

اخبار

حرارت هفته پایانی تبلیغات انتخاباتی امروز خاموش می شود و از فردا نبض کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تا لحظه اعلام نتایج تند تر و تندتر می شود.
شور و شوق مردمی برای حضور در انتخابات نیز اگر چه کمتر از ستادهای انتخاباتی نبوده اما درعده ای هنوز رنگ تردید و بلاتکلیفی دیده می شود و این در حالی است که فردا روزی است که چهارسال آینده امورات یک کشور با آمدن آنها رقم خواهد خورد.روز جمعه به مثابه شب قدری است که قرار است سرنوشت 1460 روز ایران را رقم بزند.
فارغ از اینکه مردم حضور یافته در پای صندوق های رای برگزیدن چه تفکر و سلیقه ای را به همراه خواهد داشت نفس حضور حداکثری شان نشانه مبارکی از احساس مسئولیت اجتماعی و عزیز بودن ایران در نظرگاه دلبستگان به این آب و خاک مقدس است.
آب و خاکی که برای ماندگاری‌اش خونهای مبارک سلحشورانی ریخته شده و این دین و امانت را به فرد فرد جمعیت کنونی ایران سپرده شده که در حفظ آن غیرت به خرج دهند و چشم دوختگان به انتخابات را ناامید تر از همیشه کنند.
آنچنان که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز گذشته خود تاکید کردند:« هر انتخاباتی که در دوره‌های مختلف برگزار می‌شود، در واقع صحنه درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است که موجب افزایش عزت ملت و قدرت ملی می شود» و این سودمندترین نتیجه ای است که از حضور مردم در رای گیری حاصل می شود.
حضور با شکوه و پر تعداد مردم با هر سلیقه و نگرشی که باشد و هرتفکری را به کرسی بنشاند نخستین اثرش ایجاد پشتوانه محکم و دلگرمی عمیق برای دولتمردان آتی ایران در تصمیم گیری های اساسی و نقش آفرینی در دنیای پرمخاطره امروز خواهد بود و از این روست که رهبر انقلاب تاکید دارند:« روز جمعه هر فردی رأی بیاورد، برنده اصلی انتخابات، ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند».
برنده ملت ایران خواهند بود و بازنده طمع کردگان به برهم زدن وحدت و انسجام کشور و استفاده از گسل ها و ضعف ها خواهند بود که در روزهای گذشته نسبت به تحرکات و دسیسه ها هشدار داده شده است.
هر چند که این دسایس در طول نزدیک به چهاردهه گذشته از عمر انقلاب همواره بوده و همچنان این حضور مردم بوده که ناکامی و یاس را نصیب دشمنان و چشم دوختگان به اسلام و این آب و خاک کرده است و از این روست که رهبری به امیدواری حضور با سابقه مردم انتخابات را «جشن ملی و شادی و شور» عنوان کردند.
این حضور با شکوه و امیدوارکننده رقم زننده آینده کودکان و نوباوگان این سرزمین است و از این رو پیشنهاد شده که برای درک عمیق این حقیقت پدران و مادران به‌همراه فرزندان خود در شعب رای گیری حضور یابند و با نگاه به آنها و تصور آینده شان رای خود را بنویسند.  
 دعوت شبکه تبلیغی استان به حضور مردم در انتخابات
شبکه تبلیغی استان همدان اعم از موسسات و نهادهای مردمی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان در بیانیه ای مردم را به حضور پرشور ودشمن شکن در انتخابات سرنوشت ساز 29 اردیبهشت دعوت کرد.
به گزارش ایرنا در این بیانیه که از سوی شورای هیات های مذهبی، کانون مداحان، شورای کانون های فرهنگی تبلیغی، اتحادیه های قرآنی، شورای تبلیغ،اتحادیه انجمن های اسلامی، جمعیت بانوان فرهیخته، اداره کل تبلیغات اسلامی همدان و پایگاه مقاومت شهیدمفتح استان همدان صادر شد آمده است: به گفته مقام معظم رهبری، اهمیت اصل انتخابات در کشور، فقط به‌واسطه رای دادن نیست بلکه انتخابات به معنای سینه سپر کردن و عرض اندام ملت ایران در مقابل دشمن، بعد از انواع فشارها و تحریم های ظالمانه و تبلیغات خباثت آمیز است. در این بیانیه تاکید شده است: اینک ملت سرافراز ایران اسلامی که در همه صحنه های انقلاب حضوری حماسه ساز، فداکارانه و ایثارگرانه داشته این بار نیز با لبیک به مقتدای خود حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) پرچم دار حق طلبی واستکبارستیزی، تجدید بیعتی دوباره با آرمان های بلند انقلاب اسلامی ، شهدا و امام شهیدان خواهند داشت و با نیتی الهی و تکلیف مدارانه، عزت و عظمت و شکوه ایران اسلامی را به منصه ظهور خواهند گذاشت.
در پایان این بیانیه آمده است: ما به عنوان شبکه تبلیغی ،ضمن اعلام حضور در صفوف یکپارچه و متحد مردم مومن و همیشه در صحنه استان همدان از عموم مردم آگاه و نستوه جهت شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز سرنوشت ساز29 اردیبهشت1396 دعوت می نماییم تا دیگر بارحماسه‌ای ماندگار از بصیرت و هوشیاری انقلابی خلق گردد.
 مشارکت حداکثری کشور را توسعه می دهد
در دیگر سو عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مسیر توسعه نظام با حضور حداکثری مردم در انتخابات هموارتر و هر رای درست مردم، کشور را به مسیر درست توسعه هدایت می کند.
اکبر رنجبرزاده در حسینیه ثارالله(ع) شهرستان ملایر اظهار کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات بر عزت و اقتدار ایران می افزاید.
وی نقش، حضور و دغدغه مردم برای اداره حکومت را یک ضرورت برشمرد و افزود: چنانچه مردم در اداره حکومت کناره گیری کنند و فعالانه وارد نشوند، این زنگ خطری برای ریشه های انقلاب است و مسیر حکومت را به انحراف می کشاند.
رنجبرزاده بر حضور حداکثری در انتخابات تاکید کرد و افزود: هر برگ رای مردم ایران همچون خون شهیدان می تواند این کشور را بیمه کند.
وی بیان کرد: آماده بودن زیربناهای کشور در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، اشتغال و رونق گرفتن تولید، در گرو وجود امنیت است که با رای به تغییر می توانیم مسیر توسعه را محکم تر طی کنیم.
وی افزود: باید همه را برای حضور حداکثری و پرشور در پای صندوق های رای هوشیار و آگاه کنیم و با سرعت و شتاب برای بالندگی انقلاب و نظام گام برداریم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com