نقش بانوان در مسئولیت های ورزش همدان باید پر رنگ تر شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 2 خرداد 1398 - شماره 3480
 
امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

Today : Fri, May 24, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  90272 تاریخ انتشار:  1397-11-25 - 10:19 تعداد بازدید:  137
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نقش بانوان در مسئولیت های ورزش همدان باید پر رنگ تر شود

ورزشی
 
 نقش بانوان در مسئولیت پذیری حوزه های مختلف ورزش استان به ویژه هيأت های ورزشی باید پر رنگ تر شود.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان در نشست با مسئولان ورزش بانوان شهرستان ها و نواب رئیس هيأت های ورزشی استان همدان اظهار داشت: انتظار داریم بانوان بیش از گذشته بتوانند در حوزه ورزش مسئولیت بگیرند چرا که بخشی از ورزش استان را زنان و دختران تشکیل می دهند.
محسن جهانشیر بیان کرد: هم اینک روسای 2 هيأت ورزشی استان همدان را بانوان تشکیل می دهند در حالیکه باید بیش از این شاهد حضور بانوان در پست های مدیریتی باشیم.
جهانشیر افزود: 48 هيأت ورزشی در سطح استان فعال است که باید بستر فعالیت گسترده بانوان در آن فراهم شود و بتوانند با برنامه ریزی و تلاش مضاعف به توسعه ورزش کمک کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: از تیم ها و نخبه‌های ورزشی بانوان برای کسب مدال های رنگارنگ حمایت همه جانبه داریم و حوزه بانوان هيأت های ورزشی را مورد توجه جدی قرار می دهیم.
وی اظهار داشت: در کنار توسعه ورزش قهرمانی باید توجه جدی به رشد و گسترش ورزش همگانی داشت که قطع به یقین بنیان آن خانواده است.
جهانشیر افزود: بانوان اصل و رکن هر خانواده محسوب می شوند و باید با همگانی کردن ورزش بانوان خانواده را به سمت ورزش ترغیب کنیم.
وی ارتقا سطح تندرستی و نشاط اجتماعی را از مهمترین اهداف دستگاه ورزش برشمرد و افزود: توسعه ورزش همگانی به سلامت اجتماعی منجر می شود.
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان همدان نیز در این نشست گفت: حضور موفق در المپیاد استعدادهای برتر سال آینده یکی از اهداف اصلی ورزش بانوان همدان است.
معصومه پیردهقان افزود: براین اساس نسبت به برگزاری اردوها و دوره های تمرینی مستمر برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم نسبت به امسال نتایج درخشانی را در المپیاد 98 کسب کنیم.
وی با تاکید بر لزوم توجه به هيأت های شهرستانی اضافه کرد: نائب روسای بانوان هيأت های ورزشی استان باید نسبت به سرکشی از شهرستان ها اقدام کرده و خواسته ها و دغدغه های ورزش در این مناطق را مورد بررسی قرار دهند.
پیردهقان برگزاری طرح ملی پارک گام، طرح سنجش ساختار قامتی، طرح ملی نشاط و تندرستی، فعالیت های تطبیقی، جشنواره فرهنگی ورزشی دا و جشنواره بین جامعه آماری چهار زن روستایی را از دستاوردهای مهم ورزش بانوان استان همدان در توسعه بخش همگانی برشمرد.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com