1397-08-161397-08-26bool(false) 1397-08-161397-08-26bool(false) آقایان بگویند با کدام فرمول یک شبه بدهی‌ها را دادند؟ همدان پیام
 
 
شنبه - 26 آبان 1397 - شماره 3338
 
امروز : شنبه ، 26 آبان 1397

Today : Sat, November 17, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83244 تاریخ انتشار:  1396-09-07 - 05:45 تعداد بازدید:  124
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

آقایان بگویند با کدام فرمول یک شبه بدهی‌ها را دادند؟

ورزشی
 مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: آقایانی که در کمیته بدوی نشسته‌اند بفرمایند با کدام فرمول سرخابی‌ها را حرفه‌ای کردند و مشکل بدهی‌های میلیاردی را هم حل کردند؟ 
سید کاظم اولیایی در گفتگو با مهر در واکنش به صدور مجوز حرفه‌ای به سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی بیان داشت: دوران اجی مجی کردن و زیرمیزی کردن در فوتبال گذشته است. به خصوص در این مقطع زمانی که هیچ چیزی را نمی‌توان از مردم پنهان کرد. آقایان دکتر و مهندسی که در کمیته بدوی حرفه‌ای سازی دور هم جمع شده‌اید و یه شبه باشگاه‌ها را حرفه‌ای می‌کنید، لطفا شفاف سازی کنید و این فرمول را به ما هم یاد بدهید که چطور می شود یک شبه یک باشگاه سرشار از مشکلات مدیریتی، مالکیتی با بدهی های کلان مالیاتی و بدهی فراوان به افراد حرفه‌ای شود؟ آقایان لطفا این فرمول را به مدیران باشگاه سپاهان هم یاد بدهید تا آنها هم یک شبه حرفه‌ای شوند. 
وی افزود: سپاهان تنها تیم ایرانی است که در رقابت‌های بین قاره‌ای شرکت کرده و مدیرانی مثل تابش با آن سبقه بلند مدت در مدیریت فوتبال دارد و با تشکیلات منظم مالی که این باشگاه دارد نمی‌تواند حرفه‌ای شود اما دیگران می‌توانند. لطفا این فرمول را به تیم سپاهان هم یاد بدهید.
عضو هیات موسس اتحادیه مدیران کشور افزود: آقایان! لطفا بگویید دقیقا چه اقدامی کردید که یک شبه این همه پیچ و تاب را پشت سر گذاشتید؟ آیا واقعا مشکلات این باشگاه‌ها را یک شبه جمع کردید یا آن را ماست مالی کردید و گذاشتید برای آیندگان؟ آیا آیندگان باید بیایند و بگویند که بدهکاری‌های زیادی باقی مانده و هیچ مشکلی از مشکلات در گذشته حل نشده است.
اولیایی تصریح کرد: من همه اعضای کمیته بدوی را سالهاست که می‌شناسم و با همه آنها دوست هستم و با بعضی از این آقایان در جاهای دیگر مثل اتحادیه مدیران فوتبال همکار هستم. نمی‌دانم آیا آنها تحت فشار بوده‌اند برای صدور مجوز حرفه‌ای این چند باشگاه یا خیر. من هم می‌خواهم بدانم این آقایان چه فرمولی داشتند که یک شبه همه بدهکاری ها از بین رفت؟
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال خاطرنشان ساخت: پر واضح است که مشکلات این باشگاه‌ها حل نشده است و صدور مجوز حرفه‌ای برای این باشگاه درست مثل این است که یک دمل چرکین را با یک باند نازک بپوشانیم و بگوییم از بین رفته است. باند بستن روی دمل چرکین دلیل از بین رفتن و بهبود آن نیست. بلکه فقط می‌تواند این زخم را از دید پنهان کند. مشکلات این باشگاه‌ها به خصوص استقلال و پرسپولیس فعلا فقط از دید پنهان شده است. پیشکسوت مدیریت فوتبال ایران بیان کرد: اگر من و امثال من انتقاد می‌کنیم، به این دلیل است که در آینده دستمان پیش AFC و سایر خارجی ها رو نشود. چون اگر آنها دست روی این نقاط ضعف ما بگذارند کمترین اولین و کمترین تاوانش به تمسخر گرفته شدن کل فوتبال ایران است.

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com