جذب سرمایه گذار برای تقویت صنعت گردشگری همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 12 تير 1399 - شماره 3791
 
امروز : جمعه ، 13 تير 1399

Today : Fri, July 3, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


نمایشگاه مبلمان و لوستر
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  109741 تاریخ انتشار:  1399-04-09 - 12:42 تعداد بازدید:  90
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

جذب سرمایه گذار برای تقویت صنعت گردشگری همدان

اخبار

 توسعه گردشگری نیازمند تعامل با سرمایه گذاران است.

رئیس کمیسیون نظارت و بازرسی شورای شهر همدان بابیان این مطلب گفت: شورای شهر طرح هایی که به تقویت گردشگری ختم می شود را مصوب خواهد کرد.

به گزارش مهر، سید مسعود عسگریان در بیست و دومین صحن شورای شهر همدان با اشاره به وضعیت بحران جهانی کرونا، گفت: شورای شهر همدان اقدامات حمایتی مناسبی را از ابتدای امسال برای تمامی مشاغل و شهروندان داشته و بیش از اینها می‌تواند در حوزه گردشگری و تقویت آن قدم بردارد.

وی با بیان اینکه حمایت از حوزه سرمایه‌گذاری و صنایع کوچکی که توسط مردم اداره می‌شود نباید فراموش شود، گفت: یاری‌رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف به‌ویژه فعالان عرصه گردشگری و سرمایه‌گذاری که با توجه به شرایط پساکرونا آسیب جدی دیده‌اند، امر ضروری بوده که مورد توجه مجموعه مدیریت‌شهری نیز قرار گرفته است.

عسگریان با تأکید بر اینکه باید از همفکری صاحب‌نظران حداکثر بهره را ببریم، اعلام کرد: شورای شهر همدان نسبت به هرگونه طرح و پیشنهاد سازنده در راستای تقویت صنعت گردشگری که منافع آن به شهر و شهروندان می‌رسد، حساس بوده و طرح را مصوب خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان نیز با تأکید بر اینکه متأسفانه بی‌مهری نسبت به سرمایه‌گذار و مسئولان پیگیر در حوزه سرمایه گذاری ملموس است، گفت: نسبت به بهبود و رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری ناامید نیستیم و امیدواریم وضعیت بهتری را در آینده شاهد باشیم.

علی فتحی اظهار کرد: رونق صنعت گردشگری در نهایت رونق اقتصاد و سرمایه‌گذاری را به دنبال دارد که در این راستا باید بسترهای لازم را فراهم کنیم و حمایت‌های لازم را داشته باشیم.

رئیس شورای شهر همدان نیز بر فراهم ساختن زیرساخت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری در شهر همدان با هدف جذب گردشگران و سرمایه‌گذاران تأکید کرد.

کامران گردان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری، اقدام سختی است؛ افزود: صنعت گردشگری به‌عنوان اصلی‌ترین منبع توسعه پایدار تعریف شده است؛ از این‌رو باید تعامل مدیریت‌شهری و مجموعه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، تقویت شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com