ماموریت مدیران تحقق شعار سال باشد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 26 اسفند 1397 - شماره 3438
 
امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

Today : Tue, March 19, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


اشتراک سال 98
logo-samandehi
 
کد مطلب:  84145 تاریخ انتشار:  1397-01-23 - 05:45 تعداد بازدید:  175
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون استاندار همدان:
ماموریت مدیران تحقق شعار سال باشد

اخبار

 باید تلاش برای تحقق شعار سال ماموریت اصلی مدیران استان همدان باشد.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان در گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان همدان بابیان اینکه نخستین شورای اداری استان و برخی شهرستان ها در سال جاری با محوریت نماز برگزار شد، گفت: سال گذشته تلاش های خوبی انجام شد و رتبه استان همدان در اقامه نماز در کشور درخشان بود و امسال هم ادامه این روند مورد انتظار مردم مومن و دیندار استان همدان است.
به گزارش مهر، رضا قیاسی با بیان اینکه فعالیت برای اقامه نماز تکلیف اداری ما نیست بلکه وظیفه اعتقادی و دینی ما است، افزود: در کنار همه ماموریتها، نماز سرآمد است و همچنین تلاش برای تحقق شعار سال ماموریت اصلی ما است.
وی گفت: طی ۱۰ سال گذشته، ۸ سال را مقام معظم رهبری با موضوعی اقتصادی نامگذاری کرده اند و این شعارها مسیری را طی می کرد که به تولید و اشتغال ختم شود و شعار امسال مکمل این مسیر است.
قیاسی با بیان اینکه اگر تولید انجام شود اما مصرف نشده یا دربازار رقابت شکست بخورد، باعث دپوی کالا در انبارها و تعطیلی واحدهای تولیدی می شود و شکست است، افزود:  تلاش هایی برای تولید و ارتقای کیفیت در حال انجام است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان بابیان اینکه مردم ایران، مردم معتقدی هستند و باید همواره اطلاع رسانی و توجه به خرید کالای داخلی مدنظر باشد، گفت: با خرید کالای خارجی اقتصاد خارج تقویت و اقتصاد ایران ضعیف می شود.
وی بابیان اینکه به نمایندگان استان که نمایندگان خوبی هستند، پیشنهاد دادم که قاچاق را باید پیشگیری کرد، گفت: برخی کالاها قانونی به کشور وارد می شوند و باید برای واردات کالاهایی که در داخل تولید دارند، مانع گذاشته شود که نیاز به وضع قوانین و تعرفه های سنگین تر دارد که قرار بر ورود و قانونگذاری است.
قیاسی تاکید کرد: زمان پایان شعارهای سال، پایان سال نیست و عمل به آن باید ادامه داشته باشد و امسال در ادامه روند حمایت از تولید به حمایت کالای ایرانی توجه ویژه شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com