1400-01-211400-01-31bool(false) 1400-01-211400-01-31bool(false) تسریع توسعه استان با همت رئیسی همدان پیام
 
 
سه شنبه - 31 فروردين 1400 - شماره 4015
 
امروز : سه شنبه ، 31 فروردين 1400

Today : Tue, April 20, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116775 تاریخ انتشار:  1400-01-19 - 08:30 تعداد بازدید:  36
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تسریع توسعه استان با همت رئیسی

یادداشت

 ۱- امروز رئیس قوه‌قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود که در نوع و تعداد در کنار سفرهای سرزده این مقام قضایی، بی‌نظیر است، میهمان مردم استان همدان است.
این سفر در شرایطی که استان در رنگ‌بندی کرونایی رنگ قرمز گرفته است، اگر لغو نشود و با رعایت پروتکل‌ها برگزار شود، بسیار ارزشمند و مؤثر خواهد بود.

۲- حضور آیت‌ا... رئیسی رضایتمندی از دستگاه قضا را به میزان زیادی افزایش داده است و ایشان را در جایگاه یک خدمتگزار انقلابی، مردمی، پاک‌دست، مبارز با فساد، عدالت‌گستر و مدافع حقوق عامه در اذهان مردم قرار داده است.
افزایش رضایت از عملکرد آیت‌ا... رئیسی، محبوبیت وی را نیز افزایش داده و طرح نام وی برای رأی‌گرفتن از مردم و ریاست جمهوری از سوی برخی جناح‌ها نیز با توجه به همین افزایش رضایت و محبوبیت و عملکرد درست است.

۳- آیت‌ا... رئیسی در مبارزه با فساد و کار ثابت کرده با کسی شوخی ندارد و از حواشی به‌دور است.
انتخاب مدیرانی کاربلد و پاک‌دست در استان‌ها و نظارت مستمر بر فعالیت آشکار و نهان آنها رضایت از عملکرد این دستگاه در استان‌ها را نیز افزایش داده است.

۴- شناخت خوب آیت‌ا... رئیسی از قوه‌قضاییه و مشکلات آن در کنار شناخت ایشان از مشکلات کشور به‌ویژه در حوزه تولید و مبارزه با فساد، به آغاز روند امیدبخشی در این قوه با سیاستگذاری جدید و اعلام راهبردهای جدید منجر شده است.
روندی که در آن توجه به کاهش آسیب‌های اجتماعی با سیاست حبس‌زدایی، تلاش برای صلح و سازش و دفاع از حقوق عامه با قطع دست‌اندازی‌ها به بیت‌المال جایگاه ویژه‌ای دارد و این روند مفید، ادامه دارد.

۵- اجرای سیاست‌ها و راهبردهای یک مدیر ارشد و رئیس قوه‌ای که قصد ایجاد تحول و افزایش رضایتمندی مردمی از این قوه را دارد، نیازمند همراهی مدیران منصوبی است که به این سیاست‌ها باور و به تحول اعتقاد داشته باشند.
ایجاد امنیت قضایی در تمامی حوزه‌ها برای مردم و گستراندن چتر حمایت قضایی و امنیتی بر سر تمامی کسانی‌که قصد فعالیت سالم در تمامی حوزه‌ها به‌ویژه در حوزه تولید برای اجتماع را دارند، توجه به مسائل اجتماعی و درنظر گرفتن جنبه اجتماعی حکم، کاستن از فشارهای بی‌جای بین‌المللی در صدور حکم و ضرورت‌های دیگر اقداماتی است که مدیران همراه رئیس قوه باید پیگیری کنند و می‌کنند.

۶- روند همراهی با برنامه‌های راهبردی رئیس قوه‌قضاییه در استان همدان توسط رئیس کل دادگستری، دادستان و اعضای شورای قضایی استان بسیار مطلوب است.
اجرای سیاست حبس‌زدایی، تشکیل کمیته‌های صلح‌وسازش، کمک به آزادی زندانیان جرایم خرد در کنار پیگیری راهبرد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید، دادگستری استان را به نمونه‌ای موفق بین دادگستری‌ها از نظر مردم استان تبدیل کرده است.

۷- سفر آیت‌ا... رئیسی به استان همدان قطعا تسریع‌بخش توسعه استان خواهد بود زیرا این سفرها با اهتمام ویژه به مسائلی که مردم استان‌ها را آزار می‌دهد، همراه بوده و بسیاری از مشکلات لاینحل و کهنه در سفرهای استانی حل شده است که انتظار می‌رود در استان همدان نیز چنین شود.
اعلام چندباره این سفر و لغو زمان آنها شرایطی را ایجاد کرده تا مسئولان استان با آمادگی کامل و احصای تمامی مشکلاتی که با دستور رئیس قوه‌قضاییه حل می‌شوند، در انتظار انجام این سفر برای بهره‌برداری حداکثری به‌نفع توسعه استان باشند که امید است، چنین شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com