شنیده4889 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 30 تير 1403

Today : Fri, July 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  138330 تاریخ انتشار:  1403-03-26 - 09:01 تعداد بازدید:  183
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شنیده4889

شنیده

۱- رئیس ستاد جلیلی در همدان تغییر کرده است. گویا پس از انتصاب رئیس ستاد مرکزی این اتفاق رخ داده است. گفتنی است پیش از این یکی از اعضای شورای شهر همدان این مسئولیت را بر عهده داشت.

۲- نمایندگان استان حسابی درگیر انتخابات شده‌اند. گویا بیشتر نمایندگان  در ستاد مرکزی یا استانی 2 داوطلب فعالیت دارند. گفتنی است در مواردی رقابتی بین نمایندگان فعلی با نمایندگان ادوار نیز در این فعالیت شکل گرفته است.

۳- نظر‌سازی‌ها با قوت از سوی برخی طرفداران داوطلبان ادامه دارد. گویا این نظرسازی‌ها به نام نظرسنجی به مخاطب عرضه می‌شود. گفتنی است هنوز نظرسنجی دقیقی درباره میزان اقبال عمومی به هر یک از داوطلبان در کشور انجام نشده است.

۴- تمایل برخی دولتمردان سابق به داوطلبی جزو داوطلب مورد حمایت اصلاح‌طلبان است. گویا این اتفاق سبب تحلیل‌هایی چون امکان همکاری این 2 داوطلب در مناظره‌ها شده است. گفتنی است در صورت تحقق این همکاری داوطلبان اصولگرا کار سختی در برابر این 2 داوطلب در مناظره‌ها خواهند داشت.

۵-  ۳۹ درصد مردم معتقدند با آمدن رئیس‌جمهورِ جدید وضعیت کشور بهتر خواهد شد. گویا این پیش‌بینی بخشی از نتایج  نظرسنجی یک مرکز دانشگاهی است. گفتنی است براساس این نظرسنجی ۱۶ درصد فکر می‌کنند وضعیت بدتر خواهد شد و  ۲۲ درصد نیز معتقدند فرقی نخواهد کرد.

۶- درصد مشارکت مردم در انتخابات در نظرسنجی‌ها در حال افزایش است. گویا بر اساس یک نظرسنجی ۴۴درصد اعلام کرده‌اند حتماً در انتخابات شرکت می‌کنند. گفتنی است 7 درصد اعلام کرده‌اند به احتمال زیاد شرکت می‌کنند، ۵ درصد به احتمال کم شرکت می‌کنند و  ۲۹ درصد نیز اعلام کرده‌اند به هیچ وجه در انتخابات شرکت نمی‌کنند.

۷- برخی مدیران استانی برای دریافت تضمین درباره آینده شغلی خود به صورت فردی به تهران سفر کرده‌اند. گویا حضور در ستاد داوطلبان با شانس پیروزی بالا و اعلام حمایت از آنها بخشی از برنامه این مدیران بوده است. گفتنی است برخی از افراد با حضور در چند ستاد و اعلام حمایت و ثبت تصویر، پس از انتخابات با استناد به این فعالیت اقدام به بهره‌برداری می‌کنند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com