ورود به دنیای جذاب کارآفرینان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 4 تير 1403

Today : Sun, June 23, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  135461 تاریخ انتشار:  1402-08-28 - 12:56 تعداد بازدید:  132
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ورود به دنیای جذاب کارآفرینان

نویسنده : الهام ازنب

اقتصادی


 در جریان هفته جهانی کارآفرینی، با برخی از افرادی که منشاء والهام بخش ایده‌های کارآفرینان استان همدان هستند آشنا خواهیم شد. صحبت و ارتباط با برخی از کارآفرینان برتر و ملی، به ما این فرصت را داد تا از نزدیک‌ترین نگاه به زندگی این افراد برجسته و فراگیر،به دستاورد ها و فعالیت هایشان بپردازیم و با افتخار بتوانیم آن‌ها را به‌عنوان نمونه‌هایی از استعداد و پتانسیل بی‌پایانِ جوانان کشور و استان به معرض نمایش بگذاریم و امید آن را داریم که معرفی افراد الهام‌بخش کارآفرینی در صفحه مخصوص کارآفرینی همچنان ادامه داشته باشد.

اکنون قصد آن را داریم دوست‌داران کارآفرینی را در این سفر با شخصیت‌های الهام‌بخش آشنا کنیم تا با خواندن رزومه‌ای از کارآفرینان، وارد دنیای آن‌ها شوند و خلاصه‌ای از زندگی‌نامه وکسب وکاری را که عمرشان را عاشقانه برایش صرف کرده اند بازگو کنیم. با ما به دنیای جذاب کارآفرینی بپیوندید.

 علی اصغر صالحی پیمان
مدیر عامل صنایع غذایی صالحی
برگزیده کارآفرین برتر دوره هفتم


مدیر عامل شرکت صنایع غذایی صالحی با بیش از ۱۸ سال تجربه و تخصص در حوزه تولیدات صنایع غذایی ،دارای مهارت برجسته مذاکره ،و ارتباطات. متبحر در کنترل هزینه و کاهش هزینه های مصرفی از طریق راهبرد مناسب . طرح و برنامه ریزی مناسب فروش محصولات و صادرا. توسعه نیروی کار

 محمدی خسروی
مدیر عامل مجموعه مرغداری و گاوداری محمدی خسروی، برگزیده کارآفرین برتر دوره هفتم

مجموعه تولیدی محمدی خسروی یک واحد تولیدی شامل مرغداری گوشتی یکصد و بیست هزار قطعه‌ای، گاوداری گوشتی دویست رأسی و کشاورزی می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1358 تأسیس‌کرد. محصولات تولیدی شامل گوشت سفید، قرمز، گندم، یونجه و سیب‌زمینی است. مهم‌ترین ویژگی این واحد تولیدی ایجاد ارتباط بین دانش، صنعت، توسعه و تحقیق می‌باشد. در راستای نیازهای مجموعه، اختراعات متعددی صورت گرفته است که در سازمان اختراعات ثبت شده و در مرحله تولید انبوه قرار گرفته‌اند. از این اختراعات می‌توان دستگاه آهک پاش‌سیار و دستگاه سیار انتقال غلات‌ را نام برد
از عناوین کسب شده می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:
- کسب عنوان مرغدار نمونه در سال‌های 1390 و 1391
- کسب عنوان کارآفرین برتر در بخش کشاورزی در سال 1391
- کسب پژوهشگر نمونه توسط کادر مجوعه در سال 1392

حمیدرضارهبر
مدیرعامل شرکت صنایع پارس راه‌آب
برگزیده کارآفرین برتر دوره دوم


فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی ازدانشگاه علامه، دارای گواهی دوره dba مدیریت کسب وکار باسابقه حدود۳۳سال سابقه فعالیت درزمینه صنعت وتولید، مؤسس و مدیرعامل شرکت احرارهمدان درزمینه تولیدانواع سنگهای ساختمانی. جانشین مدیرعامل شرکت شیشه همدان، مدیرعامل شرکت گدارسنگ،مدیرعامل ورئیس هیئت مدیره صنایع پارس همدان ،بافعالیت تولید انواع سنگ‌های ساختمانی ونیروگاه برق chp، دودوره رئیس خانه صنعت ومعدن استان همدان،چنددوره عضویت در هیئت رئیسه اتاق بازرگانی همدان،یک دوره نایب رئیس اول اتاق همدان،یک دوره رئیس کانون کارفرمایی استان همدان.
 
عارف سرمدی
مدیرعامل شرکت فن‌افراز سرآمد
برگزیده کارآفرین برتر دوره یازده


عارف سرمدی، کارآفرین برتر استان همدان در سال ۹۵ ، کارشناس مهندسی نرم افزار ، شاغل در آموزش و پرورش به عنوان هنرآموز، دبیر و معاون فنی هنرستان های کاردانش و فنی با ۲۹ سال سابقه خدمت و ۱۰ سال تجربه بازی‌سازی و مدیریت شرکت توسعه فن‌افزار سرآمد و عضو پارک علم‌وفناوری استان همدان در سال‌های گذشته ، مدرس دوره های آموزش بازی‌سازی و طراح و برنامه نویس بازی های آموزشی تحت عنوان : جاده های دانش ، فضای دانش ، سنگرهای دانش، معمای دانش و بادبادک های دانش

 سهیلا جعفری
مدیر عامل شرکت خدمات گیاه‌پزشکی
برگزیده کارآفرین برتر دوره سوم


دکتری گیاه‌پزشکی، گرایش حشره‌شناسی تخصصی کشاورزی از دانشگاه بوعلی سینا زمینه فعالیت: خدمات کشاورزی، افزایش تولید و بهره‌وری محصولات کشاورزی، بهینه‌سازی مصرف سموم و کودهای کشاورزی، نظارت و مشاوره تولیدات کشاورزی، فعالیت در زمینه قرنطینه وآزمایشات مربوط به محصولات کشاورزی.

مدیر مسئول و مدیر فنی آزمایشگاه گیاه‌پزشکی سبزینه در شهرستان فامنین از سال ۱۳۸۵
مدیر فنی آزمایشگاه گیاه‌پزشکی شرکت دانش بنیان ،عوامل مهار زیستی هگمتانه و فعالیت در زمینه آزمایشات مربوط به محصولات صادراتی، هئیت مدیره شرکت حافظ گیاه الوند، رئیس هئیت مدیره انجمن صنفی آزمایشگاه های گیاه‌پزشکی استان همدان، رئیس هئیت مدیره شرکت تعاونی آزمایشگاه‌های گیاه پزشکی استان همدان از سال ۱۳۸۸
کارآفرین برتر ( نفر اول) استان در بخش کشاورزی سال ۱۳۸۶
مدیر نمونه آزمایشگاه گیاه‌پزشکی برتر استان و کشور ۱۳۸۷
مدیر زن سرپرست خانوار نمونه استان سال 1387
مدیر زن سرپرست خانوار نمونه کشور
مدیر نمونه کلینیک گیاه‌پزشکی شهرستان سال۱۳۹۰

مسعود توتونچیان
مدیر عامل شرکت صنایع غذایی سحر
برگزیده کارآفرین برتر دوره یازدهم


شروع فعالیت شرکت صنایع غذایی سحر از 1377. در حال حاضر  1500 پرسنل خبره و کارآمد در بخش‌های مختلف در شرکت سحر فعالیت می کنند.

شرکت سحر یکی ازپیشگامان عضویت در انجمن ارگانیک ایران بوده و با تشکیل واحد مهندسی کشاورزي باهدف ایجاد پایلوت تحقیقاتی و تولیدي در زمینه محصولات کشاورزي ارگانیک، این مهم را از چشم دور نگاه نداشته است. شرکت سحر در بحث تنوع محصول در سطح کشور رتبه نخست را به خود اختصاص داده است. 90 درصد ظروف شیشه ای محصولات شرکت سحر اختصاصی، و از بهترین کارخانه های تولید شیشه کشور تهیه می گردد.

در سال های اخیر علاوه بر صاردات عمده به کشورهای اروپائی شامل انگلستان ، آلمان و روسیه ، به کشورهای استرالیا ، کانادا ، ترکمنستان ، فیلیپین ، امارات ، عراق و مالزی ، فنلاند ، نروژ و آذربایجان نیز صادرات داشته است. همچنین طی مذاکرات و توافقاتی که با خریداران کشورهای آفریقایی، آسیای میانه، و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس به‌عمل آمده است، برنامه صادرات به این مناطق در دستورکار قرار گرفته است. شرکت صنایع غذایی نیوشه (فودچین )در سال 1387 ، صنایع غذایی شکوفه سحر ( سبدچین ) 1394 و  شرکت بازرگانی، توزیع و پخش الوند یاران سحر _ در سال 1389 به شرکت‌های گروه سحر پیوستند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com