با حمايت از رسانه‌ها برنامه‌هاي خودمان را پشتيباني می‌کنيم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - شماره 3546
 
امروز : يكشنبه ، 27 مرداد 1398

Today : Sun, August 18, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  93570 تاریخ انتشار:  1398-02-25 - 09:08 تعداد بازدید:  45
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رئيس دانشگاه آزاد استان همدان:
با حمايت از رسانه‌ها برنامه‌هاي خودمان را پشتيباني می‌کنيم

اقتصادی

هيچگاه نبايد از اهميت و جايگاه مهم و معتبر رسانه غافل شويم، بلکه بايد از آنها حمايت کنيم و از اين طريق از برنامه‌ها و توليد خبر سازمان‌ها پشتيباني کنيم.
رئيس دانشگاه آزاد استان همدان در ديدار با مدير مسئول و اعضاي هيأت تحريريه همدان‌پيام گفت: تبليغ و جاانداختن مباحث و مطالب مرتبط با استان، دانشگاه‌ها و دستگاه‌ها مأموريت رسانه‌ها است که اجراي اين رسالت مي‌طلبد تا ارتباط ما با رسانه‌ها و هزينه‌اي که در اين بخش مي‌کنيم بيشتر شود.
مرتضي قائمي افزود: هيچگاه نبايد از اهميت و جايگاه مهم و معتبر رسانه غافل شويم، بلکه بايد از آنها حمايت کنيم و از اين طريق از برنامه‌ها و توليد خبر سازمان‌ها پشتيباني کنيم.
وي در ادامه سخنانش گفت: تأثير مهمي که رسانه‌ها مي‌توانند در ارتقاي فرهنگي انجام بدهند بر کسي پوشيده نيست و ما تشکر مي‌کنيم از رسانه‌ها که کار فرهنگي در قالب روزنامه و نشريات انجام مي‌دهند.
قائمي با بيان اينکه اميدواريم همواره رسانه‌هاي استان در تثبيت هويت ملي و ديني و ارتقاي آن قدم بردارند، گفت: اگر رسانه‌ها در اصلاح و تقويت سيستم براي رسيدن به اهداف مشخصي که مردم و انقلاب دارند قوي‌ترين عامل نباشند يکي از قوي‌ترين عوامل مؤثر بر جايگاه ملت‌ها در همه سطوح هستند.
وي ادامه داد: هدف مشترک همه دستگاه‌هاي استان رسيدگي به مشکلات مردم و حل آنها، ايجاد اشتغال، توسعه، کارآفريني، پايين آوردن سطح ناهنجاري‌هاي اجتماعي از جمله طلاق، اعتياد و خشونت، ايجاد نشاط اجتماعي و اعتماد به‌نفس است اما هر يک از دستگاه‌ها بنابر وظيفه ذاتي خود به شکلي که در حيطه کاري آنها تعريف شده به اين موضوعات مي‌پردازند که همه دستگاه‌ها براي رسيدن به اين اهداف به کمک رسانه‌ها نياز دارند.
وي با بيان اينکه اميدواريم با استفاده از ظرفيت فرهنگي رسانه‌ها بتوانيم گام‌هاي مثبتي در ارتقاي فرهنگي جامعه برداريم، گفت: انتظار داريم رسانه‌ها هم همانند گذشته همکاري‌هاي لازم را داشته باشند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com