1400-01-211400-01-31bool(false) 1400-01-211400-01-31bool(false) برای اعتلای پاس باید همه کمک کنند همدان پیام
 
 
سه شنبه - 31 فروردين 1400 - شماره 4015
 
امروز : سه شنبه ، 31 فروردين 1400

Today : Tue, April 20, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116742 تاریخ انتشار:  1400-01-17 - 07:00 تعداد بازدید:  61
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

برای اعتلای پاس باید همه کمک کنند

ورزشی

 تیم فوتبال پاس این روزها شرایط مناسبی ندارد و بیش از هر زمان دیگری این تیم نیازمند حمایت همه‌جانبه است.
علی قربانی در جمع خبرنگاران ورزشی با اعلام این مطلب و با اشاره به وضعیت تیم پاس و قبول هدایت این تیم بحران‌زده، اظهار کرد: روزی که به همدان آمدیم تا هدایت تیم را بپذیریم، شرایط خوبی را احساس نکردیم. متأسفانه تیم از نظر فردی، تاکتیکی و روانی مشکل داشت و هزینه‌کرد این تیم هیچ‌گونه خروجی مثبتی را در نیم‌فصل اول نداشته است و به نظر من از این تیم بوی سقوط به مشام می‌رسید.
سرمربی تیم پاس همدان بیان کرد: من و دوستان دیگر خودم از جمله احمد جمشیدیان، بهمن طهماسبی، علیرضا رضایی و... در 2 فصل گذشته تیم را به‌عنوان یک مدعی نگه‌داشته بودیم و در پایان هر فصل تیم در دقیقه ۹۰ نتوانست صعود کند.
وی افزود: اما در فصل سوم که باید قطعاً شاهد صعود تیم باشیم، به یکباره سرمربی موفق گذشته را کنار زدند و شاکله اصلی تیم را بهم زدند و حال و روز تیم شرایطی پیدا کرد که اکنون شاهد آن هستیم.
قربانی با ابراز گلایه از شرایط بد تیم عنوان کرد: تیم بسیار بد بسته شده است، اختلاف مالی بازیکنان بسیار بالا بود، بازیکنان بومی در تیم بسیار اندک بودند و همه این شرایط از نظر روانی تیم را به هم ریخته بود. اما پس از ورود ما به تیم، برخی از بازیکنان به صلاح‌دید خود از تیم رفتند، چند نفری را ما به‌خاطر قراردادهای بالا و نبود کارایی مناسب از تیم خارج کردیم و امروز می‎بینید که به‌ناچار برای انجام تمرینات از تیم امید و جوانان باشگاه چندین بازیکن را اضافه کرده‌ایم.
سرمربی تیم پاس تأکید کرد: من و بقیه همکارانم آبروی ورزشی خود را کف دست گرفته و با ریسک بالا هدایت تیم را قبول کردیم. من از روز اول اعلام کردم که قطعاً امتیاز تیم را در لیگ دسته دوم حفظ خواهم کرد، زیرا با این شرایط و حتی بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی، تیم یکی از کاندیداهای سقوط است.
وی گفت: اما من دراین شرایط می‌توانم بمانم و ادامه دهم که حداقل پنجره نقل و انتقالاتی تیم باز شود و بتوانم در خط دفاعی و حمله بازیکن جدید اضافه کنم، در غیر این‌صورت همکاری کادر ما و پاس ادامه‌دار نخواهد بود، زیرا با بازیکنان فعلی قطعا در ادامه راه به مشکل برخواهیم خورد و چه بسا سقوط هم کنیم.
قربانی افزود: از روز اولی که پاس وارد همدان شد، متولی اصلی تیم، دستگاه ورزش بود که با حمایت استاندار، نماینده مجلس و شهردار همدان، تیم را اداره می‌کردند.
وی اضافه کرد: متأسفانه این روزها حمایت از پاس کمرنگ شده و این برای پاس که برندی بزرگ در کشور است خوب نیست و انتظار داریم مدیرکل ورزش و جوانان نگاه مهربانانه‌ای به پاس داشته باشد و حداقل در سخت‌افزاری پاس را حمایت کند. در یک ماهی که هدایت پاس را گرفتم بالای 4 مرتبه مدیر هتل ورزش مریانج تیم تهدید به اخراج کرده و این اصلاً برای پاس خوب نیست.
قربانی تأکید کرد: به‌طور مثال درست شب پیش از بازی با نیروی زمینی با هزار مشکل توانستیم در هتل بمانیم و اردوی پیش از بازی خود را برگزار کنیم که این اصلاً زیبنده نیست، مدیرکل ورزش استان باید ورود پیدا کند و بِرند ورزش همدان را دریابد.
وی افزود: امیر عظیمی مدیرعامل فعلی باشگاه، تنها مانده و درحال‌حاضر در این وانفسای اقتصادی از جیب شخصی به‌دنبال رتق و فتق امور باشگاه است که به‌نظر من یک نعمت بسیار خوبی است و این انصاف نیست او را تنها بگذاریم و دیگر کسی سراغ پاس را نگیرد.
سرمربی تیم پاس ادامه داد: من از مدیرکل دستگاه ورزش استان تقاضا دارم یاری‌گر تیم باشد تا بتوانیم حداقل سال آینده تیم را به لیگ دسته اول سوق بدهیم و به انتظار چندین ساله همدانی‎ها پایان دهیم و جشن را به کوچه همدانی‌ها بکشانیم.
وی نبود ساختار در باشگاه را بسیار بد توصیف کرد و گفت: در استان همدان برای آینده باشگاه برنامه‌ای وجود ندارد و یک ماه مانده به آغاز مسابقات یادشان می‎افتد که تیمی هم وجود دارد و دقیقه نودی می‎خواهند با من سلام و صلوات تیم را روانه مسابقات کنند و انتظار صعود هم دارند.
قربانی یادآور شد: امیدوارم مسئولان استان و دستگاه ورزش شرایط اولیه نیم‌فصل باقی مانده را فراهم کنند تا تیم را در لیگ نگه داریم، من قول می‎دهم فصل آینده به شرطی که اعتماد به ما باشد و 2 ماه زودتر بتوانیم کار خود را آغاز کنیم با نصف بودجه امسال باشگاه، شرایط صعود تیم را فراهم کنیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com