تخفیف ویژه تولیدکنندگان در نمایشگاه مبل و لوستر همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 28 شهريور 1398 - شماره 3573
 
امروز : جمعه ، 29 شهريور 1398

Today : Fri, September 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  94787 تاریخ انتشار:  1398-03-22 - 12:22 تعداد بازدید:  52
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تخفیف ویژه تولیدکنندگان در نمایشگاه مبل و لوستر همدان

نویسنده : پروین سلیمی

اجتماعی


 هفدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزیینی همدان با حضور 72 تولید کننده و فعال اقتصادی ازروزیکشنبه  19 فروردین کار خود را آغاز کرده و با استقبال خوب همشهریان همراه است عروس و داماد ها نیز تخفیفات ویژه می گیرند.
با وجود شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه تولیدکنندگان داخل همچنان با داشتن عرق ملی پای چرخ های تولید ایستاده اند.
گویا دست‌اندرکاران خط مقدم حمایت از تولید داخلی گفته‌های خود را قبول ندارند و یا به دلیل رنگ و لعاب گرفتن  درگیری‌های ذهنی موضوع حمایت از تولید ملی  را به فراموشی سپرده‌اند چرا که امروزه حمایت از نیروی کار داخلی مانند نقل و نبات از سوی مدیران در جلسات و رسانه‌ها مطرح می‌شود اما در عمل که پای صحبت جوانان و نیروی کار می‌نشینیم دیده می‌شود حمایت در حد حرف آن هم به دلیل حفظ موقعیت کاری مدیران مطرح شده است و در واقعیت خبری از بها دادن به استعدادها و پتانسیل‌های درامر اشتغال نیست.
در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی مبل و لوستر نیزکندی حرکت چرخ‌های تولید کشور نمایان بود غرفه ‌داران و تولید کنندگان از نیمه تعطیلی تولید و بازار خود همچنین بی‌اعتنایی دست‌اندرکاران مربوطه کشور نسبت به نیروی کار ابراز نگرانی داشتند درخواستشان از رسانه‌ها  این بود که واقعیت‌ها بیان شود و بی‌جهت جامعه تولیدی کشور راروی ریل گل و بلبل قرار ندهند.
با این تفاسیرتولید کنندگان در حمایت از بازدید کنندگان از نمایشگاه تخفیفات ویژه‌ای اعمال کرده‌اند و قیمت‌ها نسبت به بازار بسیار مناسب است در ضمن عروس و دامادها ویژه دیده می شوند.
ناگفته نماند همشهریان همدانی با اشتیاق و علاقه خوبی در نمایشگاه حضور می‌یابند و تمایل بیشتری به خرید مبل دارند چرا که غرفه‌داران حدالامکان هوای مشتریان خود را دارند. غرفه مبل اسپرت استیل پولیور در ورودی بزرگ نمایشگاه مشتریان را به خود جلب می‌کند غلامعلی اصغری مدیر عامل تولیدی مبل برادران اصغری از استان تهران تولیدات خود را در نمایشگاه عرضه کرده و به گفته خود از 12 سالگی وارد این حرفه و صنعت شده‌ است.مدیر شرکت متین چوب از تهران با مبل کلاسیک در نمایشگاه حضور گرمی دارد به گفته خودش در اسکلت کارهایشان چوب لاش گرجی و در رنگ‌ها نیز اکلیک به کار رفته و این روش کار برای نخستین بار در ایران تولید شده است و سرویس کار  دارای 9 نفر نشیمن ، یک کاناپه 3 نفر و 4 تا کاناپه تک نفره دو تا میزبان در نمایشگاه همدان عرضه شده است.و اصل مطلب، مردم در بازار کنونی بیشتر هوای همدیگر را دارند و انتظار می‌رود مدیران گوشه‌ای از این حمایت را نسبت به مردم و تولید کنندگان اعمال نمایند. نمایشگاه مبل و لوستر تا 24 خرداد ماه همه روزه از ساعت 16 الی 22 شب و روز جمعه از ساعت 10 صبح الی 22:30 دقیقه شب پذیرای هم استانی‌هاست.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com