کارتن به دست‌های همدان ساماندهی شود همدان پیام
 
 
دو شنبه- 30 مهر 1397 - شماره 3319
 
امروز : دوشنبه ، 30 مهر 1397

Today : Mon, October 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84572 تاریخ انتشار:  1397-05-08 - 00:16 تعداد بازدید:  106
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

معاون دادگستری:
کارتن به دست‌های همدان ساماندهی شود

اجتماعی


سعید گلستانی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه استان همدان در طول سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است، اظهار کرد: از این رو ساماندهی مراکز اقامتی و ایجاد مراکز امن و مطلوب بسیار مهم است.
وی با بیان اینکه یکی از ضروریات گردشگری تسهیل اسکان ارزان‌قیمت است، افزود: گردشگر باید بتواند به راحتی از مراکز اقامتی مورد نظر برای اسکان استفاده کند.
 معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با بیان اینکه از اکثر مسافران بودجه کافی برای استفاده از هتل‌های موجود را ندارند و مهمانپذیر‌های استان نیز جوابگوی حجم مسافران را ندارند، عنوان کرد: طیف بالایی از گردشگران به ناچار مجبور به سکونت در منازل شخصی هستند.‌
وی با اشاره به اینکه اداره میراث فرهنگی متولی ساماندهی مسافرخانه‌ها، هتل‌ها و افراد کارتن به دستی است که در مبادی ورودی شهری اقدام به اجاره منزل خود می‌کنند، یادآور شد: متأسفانه تاکنون اقدام مناسبی در این راستا انجام نشده و با وجود تلاش‌های متعدد نتیجه خوبی در این زمینه حاصل نشده است. ‌
گلستانی با بیان اینکه همدان یکی از استان‌های گردشگری محسوب می‌شود و ایستادن افراد کارتن به دست برای اجاره منازل در مبادی ورودی جلوه خوبی برای شهر و مسؤولان شهر ندارد، گفت: این موضوع نشان از آن دارد که هنوز متولیان امر نتوانستند این موضوع را ساماندهی کنند.
وی با بیان اینکه معاونت پیشگیری از وقوع جرم آمادگی دارد با همکاری سازمان میراث فرهنگی، هماهنگی لازم را در برای ساماندهی منازل مسافرپذیر را فراهم کند، ادامه داد: افرادی که مسافر به منازل خود می‌برند باید شرایط پیش‌بینی شده را دارا باشند و سازو کار قیمت‌گذاری، ساماندهی این خانه‌ها و امکانات آنان همگی باید مشخص و در جایی ثبت شود.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان خاطرنشان کرد: برخی استان‌ها شرکت‌هایی تأسیس کردند که ساماندهی این منازل را به عهده دارند اما در همدان فعلاً این موضوع به نتیجه مطلوب نرسیده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com